Ads Not by this Site حذف

Browser Hijacker

Ads Not by this Site

چیست؟
“Ads Not by this Site” برنامه نرم افزار تبلیغاتی است که تبلیغات خود را در eBay، یوتیوب، فیس بوک و دیگر نمایش داده خواهد شد به صفحات وب است که شما در حال دیدن.این آگهی نشان داده می شود به عنوان جعبه حاوی کوپن های مختلف که در دسترس هستند و یا به عنوان کلمات کلیدی زیر خط دار، که هنگامی که کلیک را نمایش تبلیغاتی که در آن ایالت است که توسط “Ads Not by this Site” برای شما آورده.

Ads Not by this Site توضیحات

“Ads Not by this Site” است سخت است که عمدتا توسط یک افزونه مرورگر Vid محافظ ایجاد می شود. این نتایج در کاملا آزار دهنده تبلیغات که از طریق پسوند شخص ثالث نصب شده بر روی مرورگر فایرفاکس، سافاری و یا گوگل کروم نمایش داده می شوند. تقریبا هیچ اطلاعاتی وجود دارد اگر این تبلیغات بنر نوع مشروع هستند. با این حال، شما می توانید آنها را تنها با دسترسی به برنامه های افزودنی مرورگر و غیرفعال کردن همه آنهایی که misleadingly به دنبال حذف. به طور معمول، ویروس “Ads Not by this Site” تبلیغات از آن سایت های مرتبط است که به دنبال برای دریافت اطلاعات در مورد کاربران عادات خرید و سایر اطلاعات شخصی است که می تواند برای اشخاص ثالث به منظور بهبود فروش خود فروخته را نشان می دهد.

“Ads Not by this Site” رو بر روی کامپیوتر شما بعد از نصب کرده اید برنامه دیگری که در نصب آنها سخت “Ads Not by this Site” همراه بود.
وقتی که از آنجا که اغلب، اختیاری شامل نصب نرم افزار نصب نرم افزار نصب, مانند این “Ads Not by this Site” شما همیشه باید توجه پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب. همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست آشنا, به خصوص اختیاری نرم افزاری است که شما هرگز نمی خواستم به دانلود و نصب در وهله اول. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

چگونه من با ویروس “Ads Not by this Site” آلوده می تواند?

شما می توانید با ویروس ‘Ads Not by this Site’ از طریق شاخه های مختلف مانند فیلم، mp3 و یا تورنت آلوده می. غالبا, این تحت نام های چنین به عنوان CodecC 1.0 ادوبی فلش پلیر 11 فرمت activeX پنهان و مشابه. آگاه باشید که این اومدی نه تنها به طور منظم، سیستم ویندوز، اما سیستم عامل مک نیز آلوده می شود. به محض این که این بدافزار مرورگر داخل می آید، قربانی شروع به دیدن تبلیغات مزاحم در فونت کوچک خاکستری است که در همه استقبال می شود. آنها می گویند که آدرس IP خود را برای برنده شدن جایزه و یا چیزی مانند آن انتخاب شده است.

چگونه می توانم حذف ویروس “Ads Not by this Site”

به منظور حذف این اومدی مزاحم، شما نیاز به دانلود ابزار حذف خودکار مانند قبل SpyHunter از شما که این مراحل را دنبال:

1. بدون توجه به نوع مرورگر، به ‘تنظیمات’ و پاک کردن تمام کوکی ها و حافظه پنهان.
2. پیدا کردن فرمت Vid محافظ و آن را پاک کنید.
3. تمام پنجره های مرورگر را ببندید.
4. دانلود SpyHunter و آن را بروز رسانی.
5. راه اندازی برنامه و حذف آنچه را گزارش
6. راه اندازی مجدد مرورگر خود را و می افزاید: کسانی که وب سایت ها که پر شدند مزاحم را بررسی کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ads Not by this Site

Incoming search terms:

پاسخ دهید