حذف Adserv.Quiklinx.net

دسته‌بندی نشده

Adserv.Quiklinx.net پرشی چیست؟

Adserv.Quiklinx.net پنجره برنامه مخرب که به کامپیوتر نصب شده توسط برنامه های تبلیغی و یا برخی از دیگر برنامه های ناخواسته است. این برنامه را می توان به اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم نصب شده است. یک بار داخل، شروع نمایش تن از پاپ تا پیام های تبلیغاتی و لینک به وب سایت حمایت و شدت اختلال کاربران مرور روزانه معمول.

Adserv.Quiklinx.net جزئیات

Adserv.Quiklinx.net وب سایت مشكوك است که است، به عنوان موتور جستجوی واقعی است. Adserv.Quiklinx.net حمایت شده توسط هواپیماربایان مرورگر و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم که ممکن است اضافه کردن نوار ابزار ناخواسته در مرورگر وب های خطر بیافتد و ایجاد تغییرات در تنظیمات مرورگر است. هدف اصلی Adserv.Quiklinx.net ممکن است به سود از روش پرداخت برای هر کلیک و ترافیک برای cybercrooks مطرح شده است. Adserv.Quiklinx.net یا ممکن است به عنوان یاور مرورگر ترویج و یا همراه با نا امنی در این هفته از برنامه های کاربردی نرم افزار رایگان و شاخه. هواپیماربایان مرورگر و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مربوط به Adserv.Quiklinx.net ممکن است نتیجه در بازدید اخلال در مرورگر اینترنت ربوده به روی حیله و تزویر تبلیغات وب سایت های مربوط به Adserv.Quiklinx.net. دانلود ابزار حذفبرای حذف Adserv.Quiklinx.net

وب سایت های مانند Adserv.Quiklinx.net توسط scammers برای جلب کاربران کامپیوتر از آنها بازدید و کلیک روی تبلیغات بازشو گیج کننده برای افزایش ترافیک وب سایت و کسب درآمد ایجاد می شد. وقتی که نصب شده بر روی کامپیوتر خراب، هواپیماربایان مرورگر و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم با Adserv.Quiklinx.net آگهي و جعبه بروز فلش در مرورگر اینترنت با هدف اصلی پول برای حمله نشان می دهد.

چگونه کار می کند Adserv.Quiklinx.net؟

Adserv.Quiklinx.net پرشی به مرورگرهای تصادفی از طریق ویروس تروجان توزیع شده است و یا می توانید آن را برای برنامه های کاربردی رایگان مختلف همراه. گاهی اوقات، کاربران به آن را دانلود توسط خود را متقاعد آن است که نرم افزار مشروع متقاعد شود می تواند. با وجود راه توزیع باعث مشکلات مشابه پنجره Adserv.Quiklinx.net.

این برنامه با هدف ایجاد ترافیک وب سایت و فروش توسط هدایت به سایت های مختلف جمع آوری پول. آن همچنین می توانید به جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را که بعدها می تواند برای مقاصد بازاریابی و یا دیگر استفاده می شود. Adserv.Quiklinx.net پنجره تنها باعث مسائل به کاربران کامپیوتر و به همین دلیل برای خلاص شدن از آن بسیار توصیه می شود.

چرا شما نیاز به حذف Adserv.Quiklinx.net؟

Adserv.Quiklinx.net نه سایت آلوده است خود را، با این حال، آن با حمله به عنوان وب سایت ردیابی برای محصولات مرتبط با نرم افزار خود استفاده می شود. قبل از تحویل ترافیک به تبلیغ Adserv.Quiklinx.net به عنوان شناسه معرف شبکه به رسمیت شناختن و واجد شرایط ترافیک ارسالی توسط همکاران ترافیک استفاده می شود.

برای حذف پنجره Adserv.Quiklinx.net شما باید کامپیوتر خود را با برنامه های ضد ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند Spyhunter اسکن کنید.  اگر شما تا به حال مسائل هدایت، شما ممکن است نیاز به تنظیم مجدد صفحه اصلی خود و جستجو در موتور به یکی از شما را قبل از استفاده:

اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8 9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو;
 3. Adserv.Quiklinx.net را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات باز می شود.
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

در گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید;
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتور;
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف;
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

لطفا توجه داشته باشید که بسیار مهم است برای اسکن کامپیوتر خود را با یک برنامه قابل اعتماد antimalware پس از پنجره Adserv.Quiklinx.net برداشته است آن را به عنوان سیستم خود را با ویروس در حالی که داشتن آن آلوده کردم ممکن است.دانلود ابزار حذفبرای حذف Adserv.Quiklinx.net

پاسخ دهید