حذف adsupplyads.com

دسته‌بندی نشده

adsupplyads.com آگهی ذکر است دیگری اما نشانه نمایش رایانه توسط ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا ناخواسته برنامه آسیب دیده بود. چنین برنامه به طور معمول در بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان و شاخه، گسترش تا صدها نفر از مردم که فریب هستند به نصب آنها روی رایانه های خود در هر روز وجود دارد. به منظور جلوگیری از نفوذ ویروس adsupplyads.com و یا مشابه ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، شما باید بسیار مراقب باشید در هنگام دانلود نرم افزار رایگان از اینترنت است.

Adsupplyads com popups حذف adsupplyads.com

adsupplyads.com (adsupplyads.com مقدمه) چیست؟

adsupplyads.com در واقع به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، که به ترویج تبلیغات و ایجاد ترافیک بهتر برای شرکای آن با هدف طبقه بندی. adsupplyads.com می آید به کامپیوتر با کمک برنامه های تبلیغی که بسته بندی شده با برنامه های رایگان در اینترنت. اگر دوست دارید دانلود و نصب برنامه های رایگان، شما شانس بزرگ با adsupplyads.com آلوده شدن است. اگر بیش از حد سریع کلیک کنید و یا لغو انتخاب تنظیمات سفارشی شما همچنین ممکن است برای نصب برنامه های افزودنی مرورگر به توافق برسند، نوار ابزار یا برنامه های تبلیغی همراه با برنامه های رایگان. همین دلیل است که adsupplyads.com قادر به ورود به کامپیوتر خود را بدون اجازه و دانش است. علاوه بر این، برخی از راه های دیگری برای گسترش adsupplyads.com وجود دارد.دانلود ابزار حذفبرای حذف adsupplyads.com

چرا شما باید adsupplyads.com را حذف کنید؟

اگرچه adsupplyads.com است نه به عنوان به عنوان یک ویروس کامپیوتری وحشتناک مخرب، آن پنجره تبلیغات امن نیست. از adsupplyads.com است هدف پول از تبلیغات، این تبلیغات بعید بسیار خطرناک است. بنابراین که adsupplyads.com درآمد از هر کلیک بر روی این لینک می توانید برخی از تبلیغات از adsupplyads.com با لینک پر است. علاوه بر این، کاربران کامپیوتر ممکن است دسترسی به وب سایت های مخرب از طریق adsupplyads.com. مجرمان اینترنتی استفاده از adsupplyads.com به تروجان ها و rootkits تصادفی توزیع را. این است که بگوییم adsupplyads.com باز درب برای عفونت های مخرب دیگر.

در غیر این صورت، شما ممکن است این برنامه به هر یک از مرورگرهای وب را ربودن و شروع به نشان دادن تبلیغات خود در اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم مرورگر وب اجازه می دهد. مهم نیست که این نگاه تبلیغات بی ضرر، نکته اصلی آنها استفاده می شود برای هدایت مردم به وب سایت های پیش تعیین شده و پول است. همین دلیل است که ما توصیه به اجتناب از تبلیغات adsupplyads.com و از بین بردن این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از سیستم.

چگونه تبلیغات adsupplyads.com ظاهر می شود بر روی کامپیوتر من?

adsupplyads.com به محض این که آن افزونه مرورگر وب ارتشاح سیستم شروع تغییر مسیر به سایت های مرتبط. آن می کند که با کمک نرم افزار و دانلود شاخه مانند پی دی اف سازندگان، مدیران، ویدئو ضبط و یا بخار آب نرم افزار و برنامه های مشابه. به منظور جلوگیری از نفوذ چنین باید فرایند نصب سفارشی و یا پیشرفته را انتخاب کنید و سپس بردارید ناآشنا جعبه چک که به طور معمول در مورد نصب پلاگین ها و افزودنی های مختلف اشاره. اگر adsupplyads.com آگهی مشاهده می کنند به این معنی است که شما در حال حاضر برای نصب این افزونه بر روی سیستم توافق کرده اند. در این مورد، شما باید بدون اتلاف زمان و این راهنما را دنبال کنید:

چگونه برای حذف ویروس adsupplyads.com

اگر شما متوجه adsupplyads.com تبلیغات یا پیام های مشابه بر روی کامپیوتر شما، آن است به نشانه ای که کامپیوتر خود را سخت متاثر شد. آیا توصیه می کنیم چون آنها به تنها چیزی که دنبال – مردم را به وب سایت های مرتبط هدایت و افزایش فروش و یا رتبه صفحه چنین برنامه های ترک بر روی سیستم. به منظور حذف تبلیغات بازشو adsupplyads.com، شما باید این راهنما را دنبال کنید:

 • اسکن سیستم با انتشار ضد نرم افزارهای جاسوسی برای اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر خود را تمیز کنید. سعی کنید برای آن، این antiviruses: SpyHunter
 • از بین بردن برنامه های که مربوط به این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به محض حذف فایل های مخرب از کامپیوتر:
 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. در اینجا، به دنبال fRightSaver SafeSaver, DP1815, پخش ویدئو, تبدیل رایگان برای فایل های Plus HD 1.3, BetterSurf، Media Player 1.1، PassShow، LyricsBuddy-1، YutubeAdBlock 1.2، Media Player 1.1، صرفه جویی در گاو، Feven طرفدار 1.1، Websteroids، صرفه جویی در گاو، HD-Plus 3.5، QuickShare و نوشته های ناشناخته دیگر و انتخاب “حذف تغییر”.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

در نهایت، مرورگر شما (گوگل کروم موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر) را تنظیم مجدد:

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم,–> تنظیمات را انتخاب کنید تنظیمات پیشرفته نشان می دهد.
 2. دکمه بازنشانی تنظیمات مرورگر در اینجا را نگاه کنید.
 3. “برای تکمیل این وظیفه تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف adsupplyads.com

پاسخ دهید