حذف Advanced System Protector

دسته‌بندی نشده

Advanced System Protector چیست؟

Advanced System Protector ترویج ممکن است به عنوان یک ابزار قابل اعتماد کمک خواهد کرد که محافظت از سیستم شما، اما در واقع این برنامه ناخواسته است که بسیار مفید برای کاربران کامپیوتر است. نرم افزار توسعه یافته توسط نرم افزار Systweak، یک شرکت است که برای ایجاد برنامه های ناخواسته شناخته شده است. Advanced System Protector از طریق همراه توزیع شده است و همچنین می تواند در powerbundle.systweak.com دریافت می شود.

برنامه درستی کار نمی کند و قادر به حذف تمامی برنامه های مخرب از کامپیوتر شما و یا محافظت آن در برابر تمام حملات آنلاین نیست. باید Advanced System Protector را از رایانه خود حذف کنید و یک برنامه است که بیشتر قابل اعتماد استفاده کنید.

advanced system protector حذف Advanced System Protector

دانلود ابزار حذفبرای حذف Advanced System Protector

Advanced System Protector چگونه کار می کند؟

کاربران کامپیوتر معمولا نصب Advanced System Protector, زیرا آنها بر این باورند که این برنامه رایگان است. که با این حال، مورد است نه در همه. هنگامی که شما با نصب برنامه و اجرای اسکن شما خواهد شد ارائه شده با یک دکمه پاک همه. اگر شما بر روی آن کلیک کنید، یک پنجره جدید خواهد شد تا پاپ و شما را با اطلاعات در مورد چگونه به خرید نسخه کامل نرم افزار به منظور بهینه سازی سیستم خود را ارائه. معمولا همراه با Advanced System Protector برنامه های ناخواسته دیگر مانند RegClean نرم افزار پیشرفته روز رسانی راننده و Speedup دیسک نیز ارتقا هستند. بسته از همه برنامه های این $ 59.95 هزینه و حتی هر چند این ممکن است مقدار زیادی از پول شما نیست باید صرف آن در چیزی که به طور کامل سیستم های کامپیوتری خود را محافظت کند.

Advanced System Protector به عنوان یک ابزار است که می تواند به حذف همه تهدید آگهی، اما آن گزارش شده است که برنامه هنوز می تواند مقابله با برخی عفونت های خطرناک است که بسیاری از صدمه به کامپیوتر شما باید آنها دسترسی آن باعث می شود و بلافاصله حذف می شود. داشتن حس کاذب امنیت چیزی نمی آید به اینگونه ابزار می باشد. علاوه بر این، این برنامه عملکرد سیستم شما را در هر راه بهبود. توصیه می کنیم به فسخ Advanced System Protector.

چگونه به حذف Advanced System Protector

روشن است که Advanced System Protector نه یک برنامه قابل اعتماد است. این حفاظت کامل سیستم اطمینان حاصل شود و بنابراین باید حذف شود. انجام آن، با این حال، پیچیده تر از فکر می کنم به نوبه خود ممکن است. باید آن را ممکن است به حذف Advanced System Protector از طریق کنترل پنل، با این حال، آن که دستي همیشه کار گزارش شده است. اگر شما از Advanced System Protector دستی خلاص نمی باشد، شما باید ابزار حذف تروجان قدرتمند است که قادر به کمک به شما پاک Advanced System Protector و فراهم کردن شما با امنیت کامل اینترنت دانلود کنید.

حذف Advanced System Protector

ویندوز ایکس پی

1. شروع کلیک کنید و سپس کنترل پنل
2. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
3. انتخاب Advanced System Protector
4. حذف را کلیک کنید.

ویندوز 7 و ویستا

1. کلیک کنید شروع -> کنترل پنل
2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
3-علامت Advanced System Protector
4. لغو را کلیک کنید.

ویندوز 8

1. انتقال مکان نما به گوشه راست پایین
2. در افسون نوار تنظیمات کلیک کنید
3. رفتن به کنترل پنل
4. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
5. Advanced System Protector را انتخاب کنید.
6. حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Advanced System Protector

پاسخ دهید