حذف Advertising-Support ads

دسته‌بندی نشده

Advertising-Support ads چیست؟

Advertising-Support ads ارائه دهنده تبلیغات برای انواع تبلیغات پشتیبانی نرم افزار است. مطمئنا شما متوجه پنجره های پرشی روی اینترنت و تبلیغات مختلف. اگر Advertising-Support ads را در مرورگر خود ببینید با این حال، آن بدان معنی است که کامپیوتر شما توسط نوعی از adware آلوده. از آزار شما را با آزار دهنده و غیر ضروری آگهی تجاری Advertising-Support ads همچنین شما وب سایت نا امن و یا خراب شده که بالقوه می تواند بسیار مخرب برای سیستم شما ممکن است منجر به. نتیجه مهم است Advertising-Support ads را از رایانه خود حذف است.

چگونه Advertising-Support ads کار می کند؟

ممکن است که شما را به برخی از نوع سخت Advertising-Support ads تصادفی در حالی که دانلود نرم افزار رایگان مربوط به دست آورد است. اگر شما متوجه است که Advertising-Support ads آغاز شده ظاهر می شود پس از شما نصب یک برنامه خاص، شما باید که برنامه را فورا حذف کنید. اگر شما هنگامی که دقیقا مطمئن نیستید که سخت اولین بار ظاهر شد شما باید کامپیوتر خود را با یک ابزار قابل اعتماد ضد جاسوس افزار مانند SpyHunter اسکن.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Advertising-Support ads

advertising support ads حذف Advertising Support ads

به عنوان آن در حال حاضر شده است ذکر شده Advertising-Support ads نیست سخت خود را، اما آن کمک به برنامه های مختلف تبلیغات و پشتیبانی در نمایش پاپ آپ، تبلیغات و لینک را در مرورگر خود. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم معمولا با تمام مرورگرها سازگار است و آن تنظیمات خود را بدون اجازه شما تغییر خواهد کرد.

بسیاری از برنامه های تبلیغاتی مزاحم است که توسط Advertising-Support ads پشتیبانی Feven است. آن را به عنوان برنامه مفید است که شما می توانید شعر یک آهنگ را در حالی که تماشای ویدیو موسیقی در YouTube.com نمایش ترویج. صداها خیلی خوب درست باشد? آن است. Feven همه می کند ارائه شما با تن از لینک های ناخواسته است که شما بر روی باید اگر شما نمی خواهید به رایانه شما خسارت هر بیشتر. علاوه بر این، همه سخت است که با استفاده از Advertising-Support ads ممکن است جمع آوری داده های شخصی شما مانند آدرس آی پی سایت بازدید می کنید، جستجو شما را، و غیره. برای این و دیگر به دلایل ذکر شده در بالا توصیه می کنیم که شما Advertising-Support ads از کامپیوتر خود حذف کنید.

نحوه حذف Advertising-Support ads

شما از اصطلاح سخت توسط ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که سیستم خود را آلوده کرده است پاک می توانید خلاص. می توانید آن را به صورت خودکار و یا دستی انجام دهید. اگر شما مطمئن نیستید که برنامه برای لغو نصب شما باید به ابزار حذف تروجان استفاده کنید. SpyHunter یکی از بهترین انتخاب ها باشد. آن Advertising-Support ads را از کامپیوتر شما از بین بردن و اسکن آن را برای هر گونه عفونت ممکن است. آن همچنین دیگر برنامه های مخرب از ورود به سیستم شما جلوگیری می کند. اگر شما می خواهید به انجام آن را به صورت دستی با این حال، شما دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید.

Advertising-Support ads حذف

ویندوز ایکس پی

1. کلیک کنید، در شروع و به کنترل پنل بروید
2. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
3. انتخاب سخت است که نیاز به حذف می شود
4. حذف را کلیک کنید.

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

1. باز کردن منوی شروع و رفتن به کنترل پنل
2. کلیک بر روی لغو نصب برنامه
3. ریک-کلیک بر روی نرم افزار ناخواسته تبلیغاتی
4. انتخاب کنید پاک کنید.

ویندوز 8

1. مطبوعات ویندوز کلید برای رفتن به منوی مترو UI
2. نوع کنترل پنل و آن را انتخاب کنید
3. کلیک بر روی لغو نصب برنامه
4. راست کلیک بر روی ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و حذف را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Advertising-Support ads

پاسخ دهید