حذف Adware.Boxore Client

دسته‌بندی نشده

آیا می دانید چه Adware.Boxore Client

با توجه به توسعه دهندگان Boxoreاین افزونه برای فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر مرورگر است; تا تبلیغات پاپ آپ است که قرار است مربوط به مورد علاقه خود را نشان می دهد با این حال، مخرب محققان سخت اسمش. این نرم افزار ناخواسته است که معمولا در حالی که اجرای نصب برنامه نصب شده است. بر اساس آخرین تحقیقات Adware.Boxore Client با PlayerPlus همراه است. توجه داشته باشید که علاوه بر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Boxore شما می توانید نوار ابزار بابل نصب و تغییر تنظیمات مرورگر خود. به عنوان مثال، صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض تغییر برای بابیلون جستجو می تواند. ما قویا توصیه که شما تاخیر حذف و حذف اسرع Boxore جاسوسافزار و دیگر برنامه های ناخواسته.

چگونه کار می کند Adware.Boxore Client؟

با توجه به اطلاعات ارائه شده در Boxore.com Adware.Boxore Client یک ابزار ایمن و قابل اعتماد شما را با پیشنهادات و توصیه های مطابق با منافع خود را ارائه. که واقعا چنین است؟ همچنین گفته می شود که اطلاعات خصوصی خود را جمع آوری نمی، سابقه مرور شما فقط مباحث منافع خود را حفظ.

به وضوح آمده است که Boxore در کنار برخی از برنامه های از وب سایت های خاص دریافت می شود:

Boxore can be activated while installing your favorite applications. Contact us to receive a listing of websites and applications we do support.

اگر شما توجه به وب سایت شما در فهرست و هر نرم افزار تنها در دسترس آنلاین اعتماد به پرداخت، شما شدت عملکرد کامپیوتر شما بگذارد. به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Boxore نصب نوار ابزار، شما ممکن است متوجه که مرورگرهای نه درستی، نه به ذکر است کسانی که مزاحم پاپ آپ که ممکن است به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش زمانی که شما آنها را انتظار عملکرد هستند.

ما توصیه تیم که Adware.Boxore Client را حذف کنید و به عنوان این است تنها راه برای جلوگیری از Boxore از جمله محتوای مقالات، فیلم ها و پیشنهادات مختلف نمایش برنامه های دیگر مرتبط با این برنامه های ناخواسته. حتی فکر گفته شده است که Boxore نه فروش اطلاعات مربوط به مشتری خود را، توجه داشته باشید که چنین برنامه نرم افزار تبلیغاتی می تواند توسط اشخاص ثالث برای به دست آوردن درآمد هر کلیک به دنبال تحت تاثیر قرار.

Boxore ابزارهای تبلیغاتی مزاحم را حذف کنید، اسکن کامپیوتر با SpyHunter و اسکنر رایگان آن زیر در دسترس است. شما می توانید SpyHunter به حذف برنامه های مخرب و یا خلاص شدن از شر آن قطعات پس از تلاش برای خاتمه دادن آن به صورت دستی.

اینجا چه باید بکنید اگر شما می خواهید پاک Boxore آگاه یا هر برنامه دیگر است:

1. باز کردن منوی شروع در ویندوز و در کنترل پنلکلیک کنید.
2. اگر شما استفاده از ویندوز ویستا و یا ویندوز 7 بر روی لغو نصب یک برنامه (اگر شما آن را پیدا کند برای برنامه ها و ویژگی های جستجو). در افزودن یا حذف برنامه هادر ویندوز XP، کلیک کنید.
3. برنامه شما می خواهید به حذف و حذف و حذف دکمه را فشار دهید را انتخاب کنید.

ویندوز 8:

1. باز کردن نوار جذابیت.
2. با کلیک بر روی تنظیمات –> کنترل پنل.
3. حذف یک برنامهرا انتخاب کنید.
4. دوبار کلیک کنید در برنامه شما می خواهید برای حذف.

فراموش نکنید که صورت SpyHunter اسکن سیستم و حذف نرم افزار ناخواسته اگر روشهای حذف از طریق کنترل پنل انجام تا به حال هیچ نتیجه ای. اگر شما هر گونه سوال احساس رایگان برای سوال خود را در کادر نظر زیر ترک به طوری که ما می تواند کمک به شما خاتمه تهدیدات بر روی کامپیوتر شما.دانلود ابزار حذفبرای حذف Adware.Boxore Client

پاسخ دهید