حذف Adware.generic6.QDX

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Adware.generic6.QDX

Adware.generic6.QDX تشخیص استفاده شده توسط برنامه های مختلف آنتی ویروس برای اشاره به یک برنامه پشتیبانی از تبلیغات است. اگر شما از این برنامه بر روی کامپیوتر شما، شما ملزم به به تمام انواع آگهی های بازرگانی در معرض. چون سخت سازگار با تمام مرورگرهای محبوب وب مانند Internet Explorer، موزیلا Firefox و Google Chrome است که مرورگر استفاده می کنید، مهم نیست.

Adware.generic6.QDX توزیع شده از طریق سیستم عامل های مختلف کسب درآمد و در هنگام نصب نرم افزار ارائه شده است. هنگامی که آنها اجازه می دهد برنامه ای برای نصب اکثر کاربران کامپیوتر هیچ تصوری. ما نشان می دهد که شما نه هر زمان زباله و Adware.generic6.QDX به خاتمه حق دور.

Adware.generic6.QDX حذف Adware.generic6.QDX

دانلود ابزار حذفبرای حذف Adware.generic6.QDX

Adware.generic6.QDX چگونه کار می کند؟

هدف اصلی هر برنامه پشتیبانی برای تولید ترافیک وب سایت است. آن را ترویج حامیان آن پر کردن مرورگر شما با فراپیوندها بازشو آگهی ها، تبلیغات میان بافتی و غيره. هر بار که شما بر روی یکی از تبلیغات کلیک می کنید، توسعه دهندگان نرم افزار سود. است که چرا آنها با چک کردن محتوای آنها در حال حاضر شما را خسته نکنید. شما ممکن است در معرض به تبلیغات جعلی است که می تواند منجر به نرم افزارهای مخرب نفری، صفحات. توصیه می کنیم تا زمانی که شما Adware.generic6.QDX حذف شما آگهی تمام ماندن، در غیر این صورت شما ممکن است دچار عواقب نامطلوب مانند عفونت مخرب یا حتی مالی زیان.

اگر می خواهید برای جلوگیری از برنامه های مشابه در آینده شما هنگام نصب نرم افزار آزاد کنه باید باشد. در هنگام نصب نرم افزار رایگان شما احتمال بسیار زیاد برای نصب برنامه های اضافی ارائه شده است. این برنامه ها معمولا ناخواسته و مفید برای کاربران کامپیوتر به هیچ وجه نیست. است که چرا شما باید آنها را بردارید قبل از اینکه شما در ادامه با نصب و راه اندازی نرم افزار انتخاب شده خود را.

چگونه برای حذف Adware.generic6.QDX از کامپیوتر من?

خوشبختانه، این که دشوار است برای خلاص شدن از شر Adware.generic6.QDX است. شما می توانید آن را از طریق کنترل پنل پاک کنید یا استفاده از ابزار حذف تروجان و Adware.generic6.QDX به صورت خودکار حذف. اگر شما انتخاب می کنید گزینه حذف خودکار شما قادر خواهید بود تا نه تنها از بین بردن Adware.generic6.QDX اما خاتمه نیز تهدید دیگر که ممکن است اقامت در سیستم خود را. علاوه بر این، شما به عنوان نرم افزار امنیتی کامپیوتر شما محافظت در همه زمان نگه دارید باید نگران عفونت های مشابه در آینده را ندارد. اگر با این حال، شما تصمیم به Adware.generic6.QDX به صورت دستی حذف کنید، شما دستورالعمل های ارائه شده در سمت راست زیر استفاده کنید.

حذف Adware.generic6.QDX

ویندوز 8

 • جستجو در گوشه سمت راست پایین را انتخاب کنید
 • در کنترل پنل تایپ کنید و OK را کلیک کنید
 • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید
 • راست کلیک بر روی ابزارهای تبلیغاتی مزاحم
 • عزل را انتخاب کنید

ویندوز 7 و ویستا

 • روی شروع کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
 • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید
 • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

 • دسترسی به کنترل پنل از طریق منوی “آغاز”
 • انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Adware.generic6.QDX

پاسخ دهید