Adware.Sense را حذف کنید

دسته‌بندی نشده

اگر شما به طور مداوم توسط آگهی های مختلف است که به ظاهر همه زمان بالا نگه داشتن بودن م، ما معتقدیم که شما ممکن است Adware.Sense بر روی سیستم خود را. اگر شما از آن نام آن فهميده اند هنوز ما به شما بگویم که این برنامه به عنوان سخت به ظرفیت ترابری از تبلیغات است که تولید آن برای ترویج محصولات و خدمات مختلف طبقه بندی شده است. اگر تبلیغات با fra1.ib.adnxs.com لینک جعلی در کادر آن آدرس را متوجه شما باید بدانید که بدون شک دلیل این دامنه تبلیغات تنها نوعی Adware.Sense که این تهدید بر روی سیستم خود دارید وجود دارد.

شما می ممکن است به ما بپرسید که چرا این برنامه نمی توان اعتماد کرد. اول از همه، متخصصان ما مشکوک که در آن ممکن است جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور وب خود را. این است که شما با تبلیغات است که احتمالا شما به کلیک کردن روی آنها، که بدان معنی است که آنها را بیشتر شخصی باشد فریب می فراهم مورد نیاز است. شرایط جستجو است که شما را در جعبه جستجو از ارائه دهنده جستجوی خود و همچنین فعالیت های است که شما در وب سایت های مورد علاقه خود، کلیک و محتوایی که شما باز انجام وارد نیز جمع شده بودند. بسیاری از برنامه های که می تواند تحت دسته برنامه های تبلیغی قرار داده به منظور بهبود خدمات, حداقل با توجه به آنها نیاز است.

Adware.Sense است مسئول دسته مختلف از تبلیغات است که در وب سایت های آنلاین، به عنوان مثال، ebay.com خرید فوق العاده فعال هستند. با این حال، آنها قطعا شما را در وب سایت های دیگر نیز خسته خواهد شد. شما می توانید برای دیدن پنجره های بازشو مختلف در متن آگهی آگهی ها و خیلی بیشتر است به همین دلیل است که توصیه می کنیم شما را به حذف Adware.Sense از سیستم شما آماده است. یکی دیگر از دلایل که چرا ما اين برنامه adware اعتماد ندارند این واقعیت است که آن به امنیت کامپیوتر شما توسط هدایت شما به وب سایت های که محتوا باعث آسیب ممکن است ناشناخته و یا حتی مخرب است. حذف Adware.Sense می شود بهترین راه حل برای کسانی که مصمم به نگه داشتن کامپیوتر خود محافظت همه زمان.

آخرین اما نه کم، محققان ما که Adware.Sense ممکن است بر روی رایانه شما از طریق همراه بارگیری تصدیق. شما وب سایت رسمی خود را به دلیل وجود ندارد اما این برنامه هنوز هم توزیع شده است پیدا کند. بسیار محتمل است که آن می آید در بسته نرم افزاری همراه با برنامه های دیگر، به ویژه نرم افزار رایگان است. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از نرم افزار غیر ضروری، باید همیشه نصب سفارشی را انتخاب کنید و سپس لغو علامت زدن برنامه های است که شما حتی نیازی ندارید. این نکته کمک خواهد کرد که شما برای جلوگیری از بار اضافی.

آیا شما در حال حاضر تصمیم گرفت برای پاک کردن این سخت اب زیر کاه از سیستم شما آفرین! برای این موضوع, شما دستورالعمل دستي است که ما با مهربانی را با شما به اشتراک گذاشته استفاده کنید. با این حال، شما نباید فراموش به رایانه خود را اسکن با اسکنر SpyHunter رایگان. اگر آن را می یابد هر آن همه نرم افزارهای مخرب را تشخیص دهد.

Adware.Sense حذف

ویندوز ایکس پی

 1. باز کردن منوی ” آغاز ” و سپس به کنترل پنلبروید.
 2. افزودن یا حذف برنامه ها را کلیک کنید و سپس نرم افزار ناخواستهرا پیدا کنید.
 3. دکمه حذف کلیک کنید.

ویندوز ویستا و 7

 1. منوی ” آغاز ” را کلیک کنید و به صفحه کنترلحرکت می کند.
 2. حذف یک برنامه و در Adware.Sense کلیک راست انتخاب کنید.
 3. لغو را کلیک کنید برای خلاص شدن از شر این برنامه اب زیر کاه.

ویندوز 8

 1. کلید Windows برای دسترسی به منوی مترو UI را فشار دهید.
 2. راست کلیک بر روی هر نقطه بر روی پس زمینه و سپس انتخاب تمام برنامه هایخود.
 3. کنترل پنل را از لیست طولانی از برنامه را انتخاب کنید.
 4. حذف یک برنامهرا انتخاب کنید.
 5. راست کلیک بر روی برنامه که می خواهید حذف کنید.
 6. اگر شما مصمم به حذف آن دکمه حذف کلیک کنید.

Adware.Sense برنامه است که به کامپیوتر شما، به همین دلیل است که توصیه می کنیم که شما آن را از سیستم خود حذف نمی باشد. یکی از ویژگی های معمولی آن است انواع تبلیغات در هر وب سایت هایی که بازدید می کنید را به شما نشان دهد. این بدان معنی است که شما قادر به استفاده از کامپیوتر خود را آزادانه و شما ممکن است در معرض به محتوای مخرب. همانطور که می بینید بیشتر اشکالاتی از مزایای مربوط به Adware.Sense وجود دارد.دانلود ابزار حذفبرای حذف Adware.Sense

پاسخ دهید