Adware.SweetIM حذف

دسته‌بندی نشده

منابع مختلف ارائه اطلاعات مختلف در مورد Adware.SweetIM. گرچه در اکثر منابع تبلیغاتی ویروس محسوب شود یا خطری ایجاد نمی کند اما، با توجه به اطلاعات در بر داشت, به نظر می رسد که Adware.SweetIM فرصت مناسبی برای پیدا کردن راهی برای خطرناک تر نرم افزارهای مخرب به سیستم هدف قرارداده است.

Adware.SweetIM عمدتا بدون اجازه و رضایت کاربر نصب شده است. این اولین چیزی است که باعث می شود برنامه مشکوک است. همراه با آن تابع جستجو آن نتایج جستجو برای تبلیغ پرداخت (اعمال رسولان در روشی مشابه به عنوان یک برنامه آنتی ویروس سرکش است که نگه می دارد تغییر نتایج جستجو از گوگل یا یاهو) فراهم می کند.

در علاوه بر این، یک بار Adware.SweetIM نصب شده است, نوار ابزار قسمت سوم را به مرورگر وب شما دریافت می کنید و همچنین homepage مرورگر شما به طور خودکار تغییر – آن بپرسید نه حتی مورد اجازه انجام این کار. آن را نیز مشاهده شد که در مورد Adware.SweetIM نصب شده است، عادات خود را ردیابی می خواهد زیر صفحه نمایش.

بسیاری از کاربران نیز شکایت در مورد مشکلات آنها روبرو هستند در حالی که از بین بردن Adware.SweetIM از ماشین آلات خود را. برخی از عوامل اصلی در این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و فایل نصب آن به یاد داشته باشید.

فایل نصب SweetIM.exe معمولا در یک پوشه فرعی “C:Program فایل” که محل مشروع برای هر برنامه ای واقع شده است. معلوم شده است که اندازه فایل متفاوت با توجه به سیستم عامل شما با استفاده از: در Windows7 یا ویندوز ایکس پی، حجم فایل تواند است یکی از موارد زیر: 111,928 بایت بایت 40,960 73,840 بایت بایت 103,712 102,512 بایت 57,344 بایت 259,384 بایت یا 106,496 بایت.

علاوه بر این، آن را مشاهده شد که فایل های اجرایی دیگر، مربوط به Adware.SweetIM به عنوان خطرناک شناسایی عمدتا: crrss.exe xmxt.exe، xqfaji.exe و دیگران.

به منظور تمام داده ها بر روی کامپیوتر شخصی خود را امن نگه دارید, ما توصیه شما را به حذف Adware.SweetIM, به خصوص اگر آن را به کامپیوتر خود را بدون اطلاع یا رضایت شما نصب شد. با استفاده از ابزار مشروع antimalware به انجام این کار.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Adware.SweetIM حذف

پاسخ دهید