Adware.Win32.MalwareAlarm حذف

Trojan

Adware.Win32.MalwareAlarm چیست؟

Adware.Win32.MalwareAlarm عفونت جعلی است که توسط برنامه های فاسد ضد جاسوس افزار مختلف به عنوان یک تهدید واقعی برای فریب کاربران خود را به خرید نسخه “مجوز” خود را نشان داده است. به طور خلاصه، پاپ آپ pre-generated است که تلاش می کند برای ترساندن شما با شما بیان کرده اید با Adware.Win32.MalwareAlarm (نام واقعی سرکش انگل شناخته شده به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم) آلوده شده است. هنگامی که شما با کلیک روی آن Adware.Win32.MalwareAlarm شما را به یکی از وب سایت خراب است که سرکش ضد جاسوس افزار انگل هدایت. این است یکی از نمونه های نادر از چگونه جنایتکاران و مجرمین نام نوع خود برای ترویج خود استفاده کنید. به نظر می رسد دو اومدی.

Adware.Win32.MalwareAlarm كار

Adware.Win32.MalwareAlarm پنجره سیستم جعلی است که تولید شده توسط برنامه جعلی ضد جاسوس افزار مانند AntiSpySpider پیشرفته ایکس پی مدافع IEAntiVirus آنتی ویروس اینترنت اکسپلورر یعنی 3.2 آنتی ویروس، MalwareAlarm است. این برنامه ها نمایش داده خواهد شد Adware.Win32.MalwareAlarm و یا پیام های هشدار دهنده مرتبط در کاربران سیستم های کامپیوتری. برنامه های ضد جاسوسافزار سرکش آن معمولا به کامپیوتر کاربران بدون اجازه و یا اطلاع از طریق تروجان مانند Zlob، تروجان یا ویروس حتی می توانید. معمولا، تروجان صورت جعلی از کدک های ویدئویی (مانند VideoAccessCodec ویدئو ActiveX کدک ویدئویی Activex شی خطا) می آید. سرکش ضد جاسوس افزار برنامه شروع به نمایش هشدارها Adware.Win32.MalwareAlarm سیستم تقلبی یا پیام های امنیتی جعلی به کاربر را به خرید نسخه “کامل” برنامه های ضد جاسوسافزار سرکش فوت و فن.
پیام هشدار باید شبیه به این:

یا

کاربران باید این پیام ها اعتماد ندارند و Adware.Win32.MalwareAlarm اسرع باید حذف از کامپیوتر خود را برای محافظت از اطلاعات و حریم خصوصی خود را!

دانلود ابزار حذفبرای حذف Adware.Win32.MalwareAlarm

پاسخ دهید