حذف ADWARE/bProtect.D

دسته‌بندی نشده

چرا شما نیاز به حذف ADWARE/bProtect.D

ADWARE/bProtect.D ویروس یاور سخت است که می تواند به رایانه شما را در کنار برنامه های افزودنی مرورگر نوار ابزارها و برنامه های کاربردی دیگر است. ADWARE/bProtect.D ویروس محافظت از جستجو، مرورگر مدافع و محافظ مرورگر نیز به عنوان شناخته شده است. اغلب این نرم افزار با پسوند مرورگر مجرا است که تحمل نام نوار ابزار انجمن نصب شده است. اگر نصب نوار ابزار Travelocity به عنوان مثال، شما که جستجوی حفاظت توسط مجرا در لیست برنامه ها و ویژگی های ارائه شده است پیدا کنید. که فکر کنم برای شما مجوز نصب ADWARE/bProtect.D ویروس بر روی کامپیوتر شما اعطا شده است که کامپیوتر آلوده است.

ADWARE/bProtect.D شرح

ADWARE/bProtect.D ویروس مربوط به browserdefender.exe است که تابع به شما اطلاع می دهد-اشخاص ثالث تلاش برای تغییر تنظیمات مرورگر خود است. با این پرونده را در مرورگر خود شما ممکن است در معرض آگهی های ناخواسته و مشکوک لینک است که شما باید چشم پوشی. بهتر است به چشم پوشی از آنها را برای آنها ممکن است شما را به وب سایت نا امن است. در مورد دسترسی به برخی از صفحه وب سایت آگهی در صفحه نتایج جستجو اگر شما مطمئن نیستید که آیا شما می توانید وب سایت اعتماد شما وجود اطلاعات شخصی شما را فاش نمی باید. فایل های دیگر که وابسته به ویروس ADWARE/bProtect.D browse~1.dll، که به احتمال زیاد به عنوان شیء راهنمای مرورگر اینترنت اکسپلورر شما نصب است.

اگر شما یافت نشد browserprotect.exe، browserdefender.exe و یا برخی از فایل های دیگر است که همراه با نوار ابزار ناخواسته نصب شده است، نه تنها به روند متوقف اما همچنین حذف برنامه ناخواسته دارید.

چگونه برای حذف ADWARE/bProtect.D

با این حال، به اندازه کافی برای حذف ویروس ADWARE/bProtect.D نیست. سیستم شما باید از برنامه های مختلف ناخواسته، که شما می توانید محافظت اجرای ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی قابل اعتماد. محققان مخرب ما توصیه می کنیم که این نرم افزار می توانید به راحتی حذف ویروس ADWARE/bProtect.D و محافظت شما در برابر تهدیدات رایانه مختلف که SpyHunter استفاده. علاوه بر این، توصیه می شود نرم افزارهای جاسوسی یکی نصب کامپیوتر شما، شما که شما لازم نیست برای راه اندازی سیستم های آنها راه اندازی شد به صورت خودکار، اگر شما می خواهید صرفه جویی در وقت و پول خود را و مرور اینترنت با خیال راحت اسکن تا حال حاضر عمل به عنوان پیدا کنید.

ADWARE/bProtect.D ویروس نرم افزار ناخواسته است که می تواند به برنامه های رایگان مختلف متصل است. عملکرد آن به نوار ابزار به روز رسانی و تبلیغات و لینک های مختلف تولید به همین دلیل است که حذف این نرم افزار ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به شدت توصیه شده است.دانلود ابزار حذفبرای حذف ADWARE/bProtect.D

پاسخ دهید