حذف Adworld

دسته‌بندی نشده

چگونه برای حذف تبلیغات پاپ آپ Adworld (راهنمای حذف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم)

Adworld نرم افزار مرورگر (و همراه افزودنی افزودنی Adworld) نرم افزار ناخواسته ایجاد شده توسط Goobzo ltd می باشد. این برنامه آگهی های ناخواسته می شود هنگامی که در حال دیدن سایت اینترنت که باعث می شود. علاوه بر این، تبلیغات Adworld می تواند اجرا شده توسط توسعه دهندگان نرم افزار مختلف برای برنامه های کاربردی رایگان یا افزونه های مرورگر خود را بصورت پول در اوردن. توسعه دهندگان این مرورگر پلاگین نرم افزار فریبنده بازاریابی به نام ‘بسته بندی’ روش استخدام، و بنابراین، اکثر کاربران کامپیوتر نصب این افزونه جانبی مرورگر سهوا بدون رضایت خود را. پس از نفوذ موفق Adworld تولید بنر سرزده، میان بافتی، تمام صفحه، و متن آگهی های لینک.

Adworld حذف Adworld

دانلود ابزار حذفبرای حذف Adworld

علاوه بر این، این افزودنی آهنگ کاربران اینترنت مرور فعالیت با ثبت آی پی آدرس، نوع مرورگر، اینترنت ارائه دهندگان خدمات، صفحات وب بازدید و اطلاعات دیگر. اگر چه این پسوند مرورگر فنی ویروس و یا مخرب نیست، حضور خود را بر روی سیستم شما می تواند منجر به عفونت های مخرب و مسائل مربوط به حریم خصوصی. بنابراین، به شما برای از بین بردن برنامه Adworld از کامپیوتر شما توصیه. در زمان تحقیق، این نرم افزار ناخواسته با استفاده از نرم افزار رایگان در این هفته (از طریق فریبنده نرم افزار رایگان ‘ دانلود مشتریان”)، از طریق بسته بندی با YTdownloader توزیع شد و دریافت از طریق ساختگی (جعلی به روز رسانی جاوا, مرورگر به روز رسانی، و غیره)

پلت فرم تبلیغاتی Adworld GridMonetize Aducky DailyOfferService OnlineBrowserAdvertising InterYield منو لینک و “تبلیغات توسط این سایت” سخت است. این سیستم عامل تبلیغ تبلیغات سرزده است که درون هر گونه سایت های بازدید شده ظاهر می شود و همراه با شخص ثالث مرورگر فایرفاکس. این کاوشگر سرکش استخدام لایه گرافیک مجازی بیش از هر صفحه وب موجود است. برای جلوگیری از نصب برنامه های ناخواسته باعث تبلیغات Adworld هنگام دانلود نرم افزار آزاد شود. اگر دانلود خود را با مشتری دانلود مدیریت می شود دکمه ‘کاهش’ و انصراف از نصب هر گونه برنامه های ترویج و یا مرورگر فایرفاکس به دنبال. اگر شما تجربه تصادفی Adworld تبلیغات آنلاین, راهنمای حذف ارائه شده برای از بین بردن سخت باعث آنها را استفاده کنید. Adworld سخت تولید تبلیغات آنلاین سرزده (در زمان تست – ‘آگهی توسط بازی در حال حاضر رادیو’)

چگونه برای حذف Adworld از سیستم عامل خود را

حذف از ویندوز 8

 1. کلیک راست کنید در زمینه پس از بهره برداری از کلید ویندوز.
 2. تمام برنامه هایرا انتخاب کنید.
 3. کلیک بر روی آیکون های کنترل پنل.
 4. حذف یک برنامهرا انتخاب کنید.
 5. با کلیک بر روی نرم افزار های مشکوک.
 6. کلیک کنید دکمه حذف نصب .

حذف Adworld از ویندوز 7 و ویندوز ویستا

 1. باز کردن منوی شروع .
 2. صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
 3. حذف یک برنامهکلیک کنید.
 4. قرار دادن برنامه های نامطلوب انتخاب آن.
 5. با کلیک روی لغو را فشار دهید برای از بین بردن آن.

حذف از ویندوز ایکس پی

 1. کلیک کنید شروع را فشار دهید.
 2. صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
 3. افزودن یا حذف برنامه هارا کلیک کنید.
 4. با کلیک بر روی Mezaa.
 5. کلیک کنید دکمه حذف .

دانلود ابزار حذفبرای حذف Adworld

پاسخ دهید