حذف Air Globe

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Air Globe

Air Globe یکی از آگهی پشتیبانی برنامه های کاربردی بسیاری که متعلق به SuperWeb LLC است. شرکت بدنام برای ایجاد ابزارهای تبلیغاتی مزاحم بی فایده است که اضافه کردن هر مقدار به سیستم های کامپیوتری است. همه آنها این سیل شما را با داده های تجاری و نتیجه مختل مرور خود را دارد. این برنامه سازگار با تمام مرورگرهای محبوب از جمله IE، Firefox و Chrome است.

این حتی صفحه رسمی airglobeapp.com، جایی که آن را به عنوان یک ابزار است که بهبود تجربه گشت و گذار خود را ترویج است. ما به شما اطمینان دهم آن را نمی خواهد. هر چه زودتر شما از Air Globe خلاص, هر چه زودتر شما به مرور آگهی رایگان اینترنتی بازگشت می تواند.

Air Globe removal حذف Air Globe

دانلود ابزار حذفبرای حذف Air Globe

Air Globe چگونه کار می کند؟

اگر چه Air Globe یک سایت رسمی، از آن نمی تواند از آنجا دریافت. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم با کمک نرم افزارهایی که شما از صفحات مانند cnet.com softonic.com filewin.com مشابه می توانید دانلود توزیع شده است. هنگامی که شما نصب نرم افزار رایگان از این سایت، شما نیاز به توجه به هر مرحله از برنامه جادویی نصب. اگر شما انتخاب می کنید توصیه می شود یا بیان حالت، شما اجازه خواهد داد ناخواسته اجزاء اضافی بر روی کامپیوتر خود را با برنامه انتخاب شما نصب می شود. این قطعات معمولا بالقوه ناخواسته یا پشتیبانی برنامه های کاربردی است. شما برای جلوگیری از نصب آنها دفعه بعد شما دانلود رایگان نرم افزار مطمئن شوید.

پس از Air Globe طول می کشد، آن شروع به پر کردن مرورگر شما را با انواع مختلف تبلیغات. شما خواهید دید پنجره های بازشو، تبلیغات تصویری، لینک، تبلیغات صوتی وب سایت آگهی ها و غیره. آن غیر ممکن است به گشت و گذار در وب بدون دائما با محتوای حمایت قطع شدن خواهد بود. چه بدتر, با این حال، این است که این تبلیغات نه تنها آزار دهنده است، آنها در واقع ممکن است مضر باشد. شما به تبلیغات جعلی، که می تواند شما را به وب سایت های مخرب منجر خواهد شد در معرض. شما باید چنین ریسک امنیتی را ندارد. است که چرا این امر می تواند به بهترین وجه خاتمه Air Globe بدون تاخیر.

چگونه به حذف Air Globe

برای از بین بردن تبلیغات Air Globe از مرورگر خود، شما نیاز به حذف adware از کامپیوتر خود را. شما به صورت خودکار و یا دستی انجام دهد. حذف خودکار راه حل کارآمد تر، به خصوص اگر شما برنامه های ناخواسته دیگر بر روی کامپیوتر شما است. اگر شما پیاده سازی ابزار ضد بدافزارها, آن خواهد شد انجام اسکن سیستم، شناسایی و پاک کردن Air Globe همراه با فایل های بی فایده و برنامه های دیگر. نرم افزار همچنین جلوگیری از عفونت های دیگر از مؤثر بر کامپیوتر خود را به عنوان حفاظت پیشگیرانه در برابر حملات مخرب را فراهم می کند. اگر با این حال، شما مایل به Air Globe به صورت دستی حذف کنید، شما را خوش آمدید به استفاده از دستورالعمل زیر ارائه شده است.

Air Globe به صورت دستی حذف کنید

حذف Air Globe از ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Air Globe →

حذف Air Globe از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Air Globe پاک

از بین بردن Air Globe از ویندوز 8

  • جستجو → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Air Globe پاک

دانلود ابزار حذفبرای حذف Air Globe

پاسخ دهید