حذف AirInstaller

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف AirInstaller

AirInstaller به عنوان نرم افزار ناخواسته طبقه بندی شده است. این توابع به عنوان بسته بندی کننده نرم افزار است که برنامه های ناخواسته مانند adware و مرورگر هواپیماربایان متصل به نرم افزار مشروع و مفید. آن می تواند تا نه انواع مختلف برنامه های نرم افزار آزاد پیوند. نرم افزار نیز پنهان خود را به عنوان یک به روز رسانی امنیتی برای فلش شناخته شده است.

AirInstaller توزیع آگهی های مختلف صرف نظر از اینکه آیا یا نه قابل اعتماد هستند. آن می تواند تولید پنجره های بازشو جعلی که شما را به نصب نرم افزار حتی بیشتر بی فایده. ما توصیه می کنیم که شما خاتمه AirInstaller به محض این که شما می توانید.

AirInstaller  حذف AirInstaller

دانلود ابزار حذفبرای حذف AirInstaller

AirInstaller چگونه کار می کند؟

AirInstaller شده در خصوص همراه با UpdatedFlashPlayer.com است که دامنه های مخرب است که ادعا می کند به به روز رسانی فلش ترویج. وب سایت این است که شما نیاز به فلش پلیر خود را به ارتقاء اسرع ایالات. اگر شما به دنبال دستورالعمل و سعی کنید نصب به روز رسانی, شما خواهد شد پایان با تعدادی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و برنامه های ناخواسته. این برنامه ها شامل پیش فرض زبانه، سریع رایگان تبدیل نوار ابزار AVG حفاظت، LyricsParty، Iminent، SweetPacks، Wajam، SySaver و دیگران. هیچ یک از این برنامه واقعا مفید هستند. آنها مرورگر خود را با تبلیغات بیشتری پر کنید و آهسته به اتصال به اینترنت خود و همچنین سرعت سیستم شما. شما باید برای خلاص شدن از شر AirInstaller با این برنامه های ناخواسته بدون تاخیر.

روش بندی بسیار محبوب در میان برنامه های کاربردی ناخواسته مانند هواپیماربایان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگر است. دلیل آن ساده است: کاربران نیست همیشه بررسی تمام اطلاعات ارائه شده در برنامه جادویی نصب. آنها برنامه های ناخواسته خود را حتی بدون تحقق آن را نصب کنید. اگر شما هرگز کلاهبرداری مشابه قبل، مواجه می شوند برای تبلیغات جعلی آن بسیار آسان به سقوط برای آنها است. به خاطر که شما تنها باید بروز رسانی نرم افزار با مراجعه به سایت رسمی آن باشید. نرم افزار بسته های نرم افزاری انتخاب کنید حالت پیشرفته یا سفارشی در طول فرایند نصب و همه برنامه کاربردی های غیرضروری را بردارید.

چگونه برای حذف AirInstaller از کامپیوتر من?

از آنجا که AirInstaller احتمالا کاملا چند برنامه های غیر ضروری بر روی کامپیوتر شما اضافه شده است، ما نشان می دهد که شما دانلود ابزار ضد تروجان است که سیستم خود را کاملا تمیز خواهد شد. حذف نرم افزارهای مخرب اسکن کامپیوتر شما و تمام برنامه های کاربردی بی فایده تشخیص. آن AirInstaller همراه با آنها را حذف می کند. بنابراین شما مجبور به نگرانی در مورد مشکلات مشابه دوباره خواهد شد ابزار نیز به عنوان یک ابزار پیشگیری از بدافزارها کار می کند. اگر با این حال، شما را می AirInstaller به صورت دستی حذف کنید انتخاب کنید، شما دستورالعمل های زیر را استفاده کنید. توجه داشته باشید که شما به احتمال زیاد به حذف نرم افزار ناخواسته دیگر از سیستم شما نیز داشته باشند. اگر شما می خواهید برای پیدا کردن چه کسانی هستند, شما باید دانلود اسکنر تروجان رایگان است که آنها را برای شما شناسایی شما خواهد شد.

حذف AirInstaller

از بین بردن AirInstaller از ویندوز 8

  • پیروزی + تحقیق → ورودی کنترل → OK → حذف حذف برنامه → → AirInstaller

حذف AirInstaller از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → AirInstaller پاک

حذف AirInstaller از ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → AirInstaller →

دانلود ابزار حذفبرای حذف AirInstaller

پاسخ دهید