حذف AirZip

Browser Hijacker

حذف AirZip.inspsearch.com هدایت (Websearches.com Hijacker راهنمای حذف)

AirZip hijacker نوار ابزار است که می تواند به کامپیوتر شما همراه با AirZip، که یک ابزار رایگان فشرده سازی برای کامپیوتر نصب شده است. یکی از دومی می توان از وب سایت رسمی آن دریافت می شود و این ابزار کاملا قابل اعتماد است. با این حال، برخی از کاربران که این نرم افزار شده اخیرا نیز یک نوار ابزار جدید اضافه شده به خود اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم راست پس از نصب آن متوجه. این برنامه نیز ارائه دهنده اصلی و جستجو خود را AirZip.inspsearch.com یا mystart جایگزین است.AirZipper.com.

airzip حذف AirZipدانلود ابزار حذفبرای حذف AirZip

AirZip.Inspsearch.com چیست؟

اگر چه هر دو از این وب سایت مانند بسیاری از صفحات جستجو نگاه واقع برخی از اهداف دیگر دارند. AirZip hijacker به تبلیغات وب سایت های تجاری مختلف طراحی شده است و آن را وابسته به درآمد استفاده می شود. اگر هر پرس و جو جستجو را در.inspsearch.com AirZip وارد این وب سایت تحت حمایت در نتایج جستجوی خود را فهرست می کند. به این ترتیب دنبال برنامه برای افزایش ترافیک صفحات تجاری و همچنین مقداری پول. AirZip hijacker نیز ممکن است درخواست جستجوی خود و دیگر اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را پیگیری. در نتیجه، در آینده آن را تبلیغات هدفمند فشار می تواند.

اگر شما مجبور به نصب AirZip به کامپیوتر شما، اما شما می خواهید برای جلوگیری از هر گونه تغییر در تنظیمات مرورگر خود را، شما باید دقت بیشتری با مراحل نصب آن است. برای نصب سفارشی بروید و در صورت مشاهده هر جعبه تایید پیش ارائه به صفحه اصلی خود را تغییر دهید و یا تغییرات دیگر که می تواند عواقب ناشناخته باعث آنها را بردارید. بسیاری از برنامه های مشروع برای توزیع برنامه های کاربردی دیگر استفاده می شود و این یک مورد بیشتر از آن است.

چگونه به خلاص شدن از شر AirZip.inspsearch.com هدایت (مرورگر Websearches.com Hijacker راهنمای حذف)

اگر هر یک از مرورگر شما بود متاثر hijacker AirZip، به کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های فهرست و حذف نوار ابزار AirZip از وجود دارد. توصیه می شود برای حذف نصب همه برنامه های نصب شده در همان روز به عنوان مشکلات ظاهر شد. برخی از نسخه های این hijacker نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter و یا دیگر ابزار ضد ویروس معتبر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

چگونه به حذف hijacker AirZip از اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو
 3. نوار ابزار AirZip را از لیست حذف

چگونه به حذف hijacker AirZip از فایرفاکس :

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس نزدیک فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه به حذف hijacker AirZip از Google Chrome:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف AirZip

پاسخ دهید