حذف Alarabeyes.com

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف Alarabeyes.com

Alarabeyes.com hijacker مرورگر است که می آید به عنوان بخشی از نرم افزار ناخواسته است. این برنامه به نام Alarabeyes و آن را به Vonteera تعلق دارد. نرم افزار بیشتر در کاربران رایانه در عربستان سعودی و امارات متحده عربی واقع شده را هدف قرار. اجرایی آن RemoveTool.exe نامیده می شود.

اندازه نرم افزار 1.66 مگابایت و نسخه استفاده ترین آن 4.1.0.0. قادر به تغییر تنظیمات مرورگر خود مانند صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض است. Hijacker نیز شما به سایت های ناشناخته در وسط مرور خود را هدایت. هدف اصلی آن این است که تبلیغ کنندگان آن. ما توصیه می کنیم شما Alarabeyes.com بدون تردید را حذف کنید.

Alarabeyes.com  حذف Alarabeyes.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Alarabeyes.com

Alarabeyes.com چگونه کار می کند؟

Alarabeyes.com را به شیوه ای مشابه به هواپیماربایان مرورگر دیگری کار می کند. این تنظیمات شما را بدون اجازه شما را تغییر می دهد و جایگزین صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض. سایت که این تنظیمات را تغییر می شوند حاوی مقدار زیادی از لینک دسترسی سریع و تبلیغات. همه آگهی های ارائه شده در آن قابل اعتماد است. همان احتمال زیاد درباره که بر روی آن نیز می توان گفت. ما پیشنهاد می کنیم که شما همه تبلیغات برای شما آورده از جمله آنهایی که شما را در سایت های دیگر که وابسته هستند با hijacker ببینید برنامه ماندن. صفحه نتایج است که شما به هدایت کنید اگر شما استفاده از موتور جستجو نیز با حمایت از محتوا است که باید اجتناب شود پر خواهد شد.

دلیل پیشنهاد ما به شما اقامت از تبلیغات ارائه شده توسط hijacker آنها ممکن است تقلبی است. آگهی های کاذب می تواند منجر به نرم افزارهای مخرب نفری، صفحات. آنها همچنین ممکن است شما را به این کلاهبرداری دیگر مجازی در extorting پول خود را دستیابی به اطلاعات شخصی خود را و هدف قرار دهد. به دلیل تبلیغات آزار دهنده اتصال اینترنت شما را پایین آهسته است. نرم افزار به تحت تاثیر سرعت سیستم به خوبی شناخته شده است. اگر شما می خواهید برای از بین بردن این علائم برای خوب شما باید Alarabeyes.com به خاتمه دهد.

چگونه به حذف Alarabeyes.com

اگر شما می خواهید برای حذف Alarabeyes.com دستی، شما باید به Alarabeyes نرم افزار را از رایانه خود حذف و سپس مرورگر خود را تنظیم مجدد. اگر شما می خواهید شما می توانید از آنها استفاده و دستورالعمل های دقیق در زیر ارائه شده. با این حال، توصیه می کنیم که شما Alarabeyes.com به طور خودکار به جای از بین بردن. دانلود و نصب ضد بدافزارها و اجازه دهید آن را اسکن کامپیوتر شما. آن همه عناصر hijacker و دیگر تهدیدات احتمالی را تشخیص دهد. سپس شما قادر خواهید بود به Alarabeyes.com به طور کامل حذف و بازگشت به حالت عادی اینترنت گشت و گذار.

حذف Alarabeyes.com

خاتمه Alarabeyes:

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Alarabeyes →

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Alarabeyes پاک

ویندوز 8

  • پیروزی + تحقیق → ورودی کنترل → OK → حذف حذف برنامه → → Alarabeyes

Alarabeyes.com از مرورگرهای حذف:

تنظیم مجدد Internet Explorer

  • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تازه Firefox → تازه Firefox → پایان

تنظیم مجدد Google Chrome

  • تنظیم مجدد alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

دانلود ابزار حذفبرای حذف Alarabeyes.com

پاسخ دهید