حذف AllDealApp

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف AllDealApp

AllDealApp نرم افزار ابزارهای تبلیغاتی مزاحم با استفاده از موتور JustPlugIt ایجاد شده است. هنگامی که آن را وارد رایانه, آن بلافاصله شروع نمایش آگهی های مختلف در همه مرورگرهای اصلی مانند Internet Explorer موزیلا Firefox و Google Chrome. از آنجا که برنامه های تبلیغاتی پشتیبانی بسیار شبیه به SharkManCoupon، RightCoupon، SaveNShop، RealDeal، TicTacCoupon، SaveON، LuckyCoupon، و غیره، آن نیست که توابع آن را در همان شیوه ای باید تعجب.

محققان ما آماده مقاله زیر برای توضیح به شما چگونه کار می کند این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و حذف AllDealApp.

AllDealApp  حذف AllDealApp

دانلود ابزار حذفبرای حذف AllDealApp

AllDealApp چگونه کار می کند؟

اگر شما نمی دانید چگونه موفق این برنامه به نفوذ به کامپیوتر شما، به یاد داشته باشید شما نصب نرم افزار آخرین توصیه می کنیم. از آنجا که آن عمدتا از طریق نصب Installrex و Amonetize یا Vittalia پخش شده است، شما احتمالا آن پس از کلیک روی دکمه دانلود مشکوک برخی در تورنت یا برخی از وب سایت دزدی به دست آورد. این روش بازاریابی مخفی به عنوان ‘بسته بندی’ شناخته شده است و اغلب توسط برنامه های ناخواسته استفاده کنید. به همین دلیل، آن خواهد بود مفید بدانید که چگونه برای محافظت از سیستم شما در آینده به اتهام دریافت نرم افزار رایگان. برای جلوگیری از برنامه های نامطلوب از ورود به سیستم خود را پیشرفته و یا سفارشی گزینه نصب را انتخاب کنید و هر مرحله از آن را دنبال کنید. اگر قرارداد مجوز نرم افزار ارائه شده شما متوجه هر جعبه با برنامه های اضافی، توصیه می کنیم به آنها را بردارید.

پس از سخت به غلتیدن به سیستم خود را مدیریت، شما احتمالا بلافاصله آن را متوجه خواهد شد. این برنامه ها تمایل به سیل کاربران با انواع تبلیغات که متعلق به اشخاص ثالث وابسته و که را برنامه غیر ممکن است به دست. علاوه بر این، تبلیغات ارائه شده به احتمال زیاد توسط سخت آنها را جذاب تر خواهد شد سفارشی است. فراموش نکنید که برای هر کلیک بر روی تبلیغ ترویج برنامه درآمد را بدست آورده است. این قانون تضمین می کند که AllDealApp به ترویج تبلیغات ارائه شده کاری خواهد شد. با این حال، شما باید بدانید که حتی اگر آنها ممکن است مفید باشد، در واقع آنها نگاه که آرام خطرناک و شما AllDealApp به خلاص شدن از شر آنها باید حذف.

اگر شما در حال خواندن این مقاله، البته، شما احتمالا در حال حاضر برای از بین بردن AllDealApp تصمیم گرفت. با این حال، شما هنوز هم باید بدانید که تبلیغات نمایش داده شده از اشخاص ثالث بدون کنترل که ممکن است تبدیل به مخرب هستند. اگر پس از کلیک روی تبلیغات مجرمان اینترنتی برخورد کردید، شما قطعا با بدافزارها آلوده می شود. این برنامه به طور واضح نیست ارزش چنین خطر و بنابراین شما قطعا AllDealApp حال حاضر خاتمه باید.

چگونه به حذف AllDealApp

بدیهی است که ساده ترین راه برای خلاص شدن از شر AllDealApp با مشروع ضد جاسوس است. اگر شما یکی از کاربرانی که نه همه چیز خود به خود انجام دهد، با این حال، ما نیز دستورالعمل حذف AllDealApp دقیق آماده است. اگر شما به دنبال این دستورالعمل ها دقت، شما باید قادر به حذف AllDealApp بدون هر نوع مشکلات.

از بین بردن AllDealApp

ویندوز 8

  • کلید ویندوز + R و نوع در صفحه کنترل را فشار دهید.
  • کلیک کنید را وارد کنید و برای لغونصب یک برنامه، حرکت می کند.
  • پیدا کردن و حذف AllDealApp.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • شروع کلیک کنید و دسترسی به کنترل پنل.
  • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید و پاک کردن AllDealApp.

ویندوز ایکس پی

  • باز کردن شروع منو و دکمه صفحه کنترل.
  • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و حذف AllDealApp.

دانلود ابزار حذفبرای حذف AllDealApp

پاسخ دهید