حذف AlleyBrowse Ads

دسته‌بندی نشده

چگونه برای حذف AlleyBrowse Ads و معاملات (راهنمای حذف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم)

AlleyBrowse یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی که توسط Superweb LLC ایجاد شده و هدف که به ترویج وب سایت های تجاری مختلف است. این برنامه ادعا می کند به بهینه سازی تجربه آنلاین خود خرید و ارائه بهترین ابزار است که شما را به صرفه جویی در وقت و پول کمک کند. AlleyBrowse از وب سایت رسمی خود را دانلود کنید, با این حال، این برنامه توانایی به دزدکی حرکت کردن به کامپیوتر بدون نیاز به تایید کاربران بیش از حد.

AlleyBrowse حذف AlleyBrowse Adsدانلود ابزار حذفبرای حذف AlleyBrowse Ads

AlleyBrowse Ads چيست؟

AlleyBrowse ایجاد کوپن و معاملات است که فقط اطلاعات تبلیغاتی جعلی. همچنین, شما ممکن است مقدار زیادی از AlleyBrowse Ads مربوط به جستجوهای اخیر شما. همه چیز بود AlleyBrowse هدف شما را به کلیک بر روی آنها تا سود از هر کلیک را جذب. AlleyBrowse توانایی جمع آوری اطلاعات شخصی شما است. این است که بگوییم AlleyBrowse اطلاعات حریم خصوصی شما تهدید. در همان زمان AlleyBrowse دستاوردهای ترافیک برای شرکای آن. علاوه بر این، گاهی اوقات، شما به وب سایت های نامعلوم هدایت می شوید. مواظب باش! تروجان ها و rootkits ممکن است در وب سایت های ناشناخته آن کاشته. کامپیوتر آلوده به AlleyBrowse شانس بیشتری برای آلوده شدن با ویروس های کامپیوتری دیگر وحشتناک است. AlleyBrowse فقط درب برای عفونت های مخرب دیگر را باز می کند.

AlleyBrowse همراه با تعدادی از نرم افزار آزاد است که در مورد آن به وضوح آشکار می آید. به حفاظت رایانه شما از این برنامه ها کاربران هرگز اهمیت خواندن شرایط و توافق هر برنامه جدید مایل به دریافت آنها نباید فراموش کرد. شما همچنین باید برای نصب سفارشی قادر به دیدن تمام اجزای اضافی و رد شدن ناخواسته آنهایی بروید.

اگر برنامه در حال حاضر توانسته است به داخل کامپیوتر شما، شما دریافت آگهی توسط AlleyBrowse هر بار خود را مرور اینترنت شروع خواهد شد. از آنجا که هدف آنها جذب کاربران به کلیک بر روی لینک که جاسازی شده، پیام های مختلف کوپن و معاملات ارائه خریدهای خود را ارزان تر باشد. AlleyBrowse Ads نیز مربوط به جستجوهای شما قبلا ساخته شده است. این است که سخت می توانید اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را پیگیری می گویند.

مراقب باشید اگر شما دریافت تبلیغات انجام شده توسط AlleyBrowse در کامپیوتر شما باشد. آنها می تواند شما را به وب سایت های ناشناخته است که همیشه می توان آنها را مخرب خواهد بود که فرصت خوبی برای مجرمان اینترنتی سیستم خود را آلوده مخاطره آمیز است و تغییر مسیر. به محض این که شما آنها را تشخیص دهد AlleyBrowse Ads را حذف کنید. اول از همه، آن را از لیست برنامه های در صفحه کنترل حذف کنید. سپس شما برای برگرداندن تنظیمات مرورگر خود که آلوده شدند اطمینان.

AlleyBrowse ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حذف از پانل کنترل دستی

ویندوز 8

 • حرکت ماوس به گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش.
 • نوار حلقه>تنظیمات>کنترل پنل>حذف یک برنامه
 • AlleyBrowse جاسوسافزار و دیگر برنامه های ناشناخته را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

 • شروع>تنظیمات>کنترل پنل>افزودن یا حذف برنامه ها>برنامه ها و ویژگی های
 • AlleyBrowse و دیگر برنامه های ناشناخته را حذف کنید.

ویندوز 7 در ویندوز ویستا

 • شروع>کنترل پنل>حذف برنامه/برنامه ها و ویژگی های
 • AlleyBrowse و دیگر برنامه های ناشناخته را پاک کنید.

حذف AlleyBrowse Ads از اینترنت اکسپلورر

 1. با کلیک بر روی آیکون Wench–> مدیریت افزودنی.
 2. نوار ابزارها و پسوندها را بررسی کنید. حذف همه چیز مربوط به AlleyBrowse و پلاگین های دیگر شما نمی دانید که توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا Adobe ساخته شده است.
 3. گزینه ها را ببندید.

AlleyBrowse Ads از فایرفاکس حذف

 1. وارد کردن مورد: افزونه در زمینه آدرس.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز مربوط به AlleyBrowse و آنهایی که شما را تشخیص. اگر شما پسوند برای شما آشنا نیست و توسط موزیلا و گوگل و مایکروسافت و اوراکل یا Adobe ساخته شده است احتمالا شما آن لازم نیست.
 3. به صورت اختیاری فایرفاکس تنظیم مجدد:
 4. رفتن به فایرفاکس–> راهنما (در منوی کاربران OSX). به اطلاعات عیب یابی. سپس فایرفاکس را بازنشانی کنید.

AlleyBrowse Ads حذف از Chrome

 1. Chrome://extensions را در قسمت آدرس وارد کنید.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های مربوط به AlleyBrowse. اگر مطمئن نیستید، شما آنها را temporally غیر فعال می تواند.
 3. کروم راه اندازی مجدد.
 4. به صورت اختیاری, شما می توانید برای chrome://settings، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد را فشار دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف AlleyBrowse Ads

پاسخ دهید