حذف Allin1Convert

دسته‌بندی نشده

نوار ابزار Allin1Convert hijacker مرورگر است که به رایانه های تصادفی بدون رضایت کاربران نصب شده است. برنامه تغییر صفحه خانگی مرورگر خود را به home.tb.ask.com و پیش فرض ارائه دهنده جستجو به search.tb.ask.com. علاوه بر این، نمایش برنامه در تبلیغات مختلف است که شامل لینک. بسیار آزار دهنده است زیرا شما می توانید بر روی این پیام ها توسط تصادف و سپس تجربه مختلف تاییدیه ناخواسته.

Allin1Convert حذف Allin1Convert

دانلود ابزار حذفبرای حذف Allin1Convert

هدف Allin1Convert نوار ابزار این است که تبلیغات وب سایت های تجاری و همچنین اطلاعات درباره کاربران مرور فعالیت می نماید. داده مورد جستجو نمایش داده شد شما وب سایت شما در حال دیدن بیشتر و غیره در بعد می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اهداف بازاریابی. نتیجه این پیگیری شما به زودی تبلیغات هدفمند بر روی کامپیوتر شما دریافت خواهید کرد.

Allin1Convert نوار ابزار می تواند با نرم افزار های دیگر مانند پخش موسیقی رایگان نصب, مدیریت دانلود و به همین ترتیب. این معنا نیست که شما باید متوقف کردن دانلود این برنامه ها. برای جلوگیری از نوار ابزار Allin1Convert و برنامه های مشابه، شما فقط نیاز به تاسیسات خود را به تماشای بیشتر دقت. مطمئن شوید شما مراحل فرایند و امتناع از نصب هر گونه برنامه های ناشناخته.

اگر شما در حال حاضر متوجه نوار ابزار Allin1Convert به مرورگر شما اضافه, شما بلافاصله حذف آن باید. رفتن به کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه ها لیست و حذف آن از وجود دارد. شما همچنین باید بررسی برنامه های افزودنی مرورگر اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم و حذف آن از وجود دارد. اگر نمی بینید آن ذکر شده، شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. اگر شما تا به حال مسائل هدایت، شما ممکن است نیاز به تنظیم مجدد صفحه اصلی خود و جستجو در موتور به یکی از شما را قبل از استفاده:

در اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8 9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو;
 3. نوار ابزار Allin1Convert را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات باز می شود.
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

در گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید;
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتور;
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف;
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

لطفا توجه داشته باشید که بسیار مهم است برای اسکن کامپیوتر خود را با یک برنامه قابل اعتماد antimalware پس از نوار ابزار Allin1Convert آن را به عنوان سیستم خود را با ویروس در حالی که داشتن آن آلوده کردم ممکن است حذف شده است.دانلود ابزار حذفبرای حذف Allin1Convert

پاسخ دهید