حذف Alnaddy.com

Browser Hijacker

Alnaddy.com چیست؟

Alnaddy.com ویروس hijacker مرورگر است که همراه با دانلود رایگان از اینترنت ترویج است. برنامه تغییر تنظیمات مرورگر و تغییر اصلی و پیش فرض جستجو دهنده به Alnaddy.com. هدف این برنامه این است که ترویج یک دسته از وب سایت ها و پول از لینک های وابسته.

چگونه کار Alnaddy.com؟

Alnaddy.com ویروس دسته تبلیغات در خود اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم نمایش می دهد. هنگامی که شما جستجو ساخت و یا بازدید از وب سایت های خاص آنها ظاهر می شود. هر آگهی شامل پیوندهای پشتیبانان مالی اگر شما بر روی آنها کلیک کنید، بنابراین شما می خواهد تغییر مسیر به وب سایت های ویروس Alnaddy.com را ترویج. به این ترتیب برنامه رتبه بندی صفحه از این وب سایت در نتایج جستجو را افزایش می دهد و برخی از مزایای مالی را.

alnaddy حذف Alnaddy.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Alnaddy.com

Alnaddy.com ویروس به رایانه بدون رضایت کاربران نصب شده است. آنها با یک دسته از ابزارهای رایگان همراه آمده است. اگر می خواهید برای جلوگیری از نصب چنین برنامه های کاربردی شما باید به توجه بیشتر به دریافت نرم افزار خود را. هر زمان که شما چیزی در حال دانلود و با دقت بررسی هر مرحله نصب و راه اندازی نصب سفارشی را انتخاب کنید. اگر آن شما دانلود برنامه های اضافی ارائه می دهد, مگر اینکه شما یک برنامه مفید می دانید آن همیشه، امتناع.

چرا شما نیاز به حذف Alnaddy؟

اگر شما در حال حاضر آن را در مرورگر خود متوجه اند ویروس Alnaddy.com از رایانه خود حذف کنید. رفتن به کنترل پنل -> لیست برنامه ها اضافه و حذف و پاک آن را از وجود دارد. مهم است که شما حذف همه برنامه های دیگر به عنوان برخی از آنها ممکن است خريداری و یا تنظیم مجدد تنظیمات کاوشگر بازگشت با hijacker، نصب شده است. که این چنین برنامه خوبی شناسایی با ”Spyhunter” اسکن.

شما نیز برنامه های افزودنی مرورگر برای اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم باید بررسی کنید. اگر ویروس Alnaddy.com لیست مشاهده باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. برنامه، از رایانه ارائه دهنده های جستجوی خود را تغییر نمی کند. شما باید انجام آن را به صورت دستی توسط خودتان. بسته به نوع مرورگر شما با استفاده از دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

در اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید.
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 مدیریت ارائه دهندگان جستجو، را انتخاب کنید در IE7 کليک تغییر پیش فرض جستجو.
 3. Alnaddy.com را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

 1. را وارد کنید “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این تنظیمات صفحه را باز می کند.
 2. Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای “browser.newtab.url“. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

در گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیماترا انتخاب کنید.
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–>موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی صفحه خالی باز (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Alnaddy.com

پاسخ دهید