چگونه برای حذف ویروس Alpha Crypt

Malware

Alpha Crypt چیست؟

برنامه ای با نام Alpha Crypt به عنوان ransomware می آید که از یک خانواده مشهور TesalCrypt طبقه بندی شده است. حملات این ویروس کامپیوتر شما و پس از آن فایل های خود را رمزی می کند نرم افزار مطالبات پرداخت برای رمزگشایی. اگر یک روز شما متوجه باج توجه داشته باشید بر روی دسکتاپ شما، شما می توانید مطمئن شوید که سیستم شما را بسیار جدی آلوده به بدافزارها شد. توصیه می کنیم به تلاش به Alpha Crypt به صورت دستی حذف کنید و به دفعات بازدید: مقاله زیر را برای یادگیری بیشتر در مورد این نرم افزار. طبق این ماده شما همچنین برخی از توصیه های بسیار مفید در مورد چگونه به بازیابی فایل های از دست رفته خود را پیدا کنید.

Alpha Crypt Virus چگونه برای حذف ویروس Alpha Crypt

Alpha Crypt چگونه کار می کند؟

مانند هر ransomware Alpha Crypt وارد کامپیوتر خود را به شیوه ای مرموز. پس از شما کلیک آگهی و یا مشکوک به روز رسانی در صفحه ناشناخته و به احتمال زیاد این مزاحم خطرناک سیستم خود را وارد. این آگهی آلوده معمولا در متقاعد کردن مردم به انتخاب آنها بسیار خوب است. با این حال، چرا که پس از کلیک کردن یک آگهی شما با یک دسته از نرم افزار نامطلوب یا حتی مضر ممکن است در نهایت شما باید بسیار مراقب باشید. همین دلیل شما باید همچنین جلوگیری از باز شدن پیوست های ایمیل هرزنامه یا دانلود نرم افزار رایگان از منابع ناشناخته. هنگامی که شما در آینده به مرور و از بین بردن Alpha Crypt بلافاصله ورزش احتیاط.

پس از آن خود را در کامپیوتر خود یادآور می شود، این ویروس بلافاصله .ezz فرمت به فایل های خود را با استفاده از الگوریتم رمزنگاری RSA 2048 می افزاید. برای دسترسی به فایل های شما نیاز دارید یک ابزار رمزگشایی و کلید رمزگشایی، که هر دو ممکن است شما را از مجرمان اینترنتی دریافت کنید. هنگامی که رمزگذاری این اطلاعات بر روی دسکتاپ شما فراهم شده است. یادداشت های دو باج ادعا می کنند که کاربران فقط به پرداخت باج به دریافت فایل های خود را نیاز. با این حال، کاربران هستند و تمایلی را که حدود 500 دلار در Bitcoins پرداخت زیرا مقدار مورد نیاز از پول کاملا بزرگ است. ما همچنین به شما هدیه پس انداز خود را به طور مستقیم به مجرمان اینترنتی مصرانه. به یاد داشته باشید که شما در برخورد با هکرها است که هدف تنها برای از بین بردن پول خود را. در سناریو به احتمال زیاد شما پول پرداخت خواهد شد و خواهد شد با کامپیوتر آلوده و فایل های موجود در سمت چپ. از حالا به بعد بیشتر مراقب باشید و خاتمه Alpha Crypt.

چگونه به حذف Alpha Crypt

آن باید آشکار است که در آینده شما نیاز به با مرور خود را محتاط تر است. باز کردن ایمیل های مشکوک و ماندن خود پیوست. همچنین, اجتناب از کلیک کردن ناشناخته تبلیغات در صفحات تصادفی از آن تبلیغات اغلب مورد استفاده برای کاربران کامپیوتر آلوده. بهترین تصمیم به خرید نرم افزار حذف تروجان معتبر و قدرتمند و اجازه دهید آن Alpha Crypt را از رایانه خود حذف می شود. شما همچنین باید در نظر این واقعیت که بعد از برداشتن Alpha Crypt همان مطمئن ضد بدافزار همچنین سیستم خود را از دیگر تهدیدات حفظ خواهد شد. پس از شما برخورد با ویروس، توصیه می کنیم برای دستورالعمل در مورد چگونه به بازیابی فایل های خود را.

حذف Alpha Crypt

ویندوز ایکس پی

 1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و شروع به ضربه زدن F8 هنگامی که بارهای بایوس.
 2. استفاده از کلید های arrow، انتخاب حالت ایمن با شبکه و شیر را وارد کنید.
 3. بله را فشار دهید و دانلود نرم افزار امنیت کامپیوتر قابل اعتماد به Alpha Crypt را حذف کنید.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 1. سیستم را restart کنید و شروع به کلیک کردن بر روی یک بار دفترچه پایان بارگذاری F8.
 2. رفتن به منوی بوت پیشرفته گزینه ها و انتخاب حالت ایمن با شبکه (استفاده از کلید های arrow).
 3. کلیک کنید را وارد کنید و نصب مشروع ضد بدافزارها.
 4. ابزار امنیتی جدید برای حذف Alpha Crypt استفاده کنید.

ویندوز 8

 1. کلید ویندوز برای دسترسی به مترو UI صفحه شروع را کلیک کنید
 2. مرورگر مورد علاقه خود را شروع و دانلود ضد بدافزارها.
 3. رایانه خود را اسکن و حذف Alpha Crypt.

بازیابی پرونده های رمزگذاری شده

 1. نسخه پشتیبان پرونده های فرم را بهبود می یابند. با این حال، تنها افرادی که از نسخه های پشتیبان مراقبت داشته شده این روش بازیابی کنید.
 2. اگر شما ویندوز پوشه ابزار بیش از حد استفاده شده است شما می توانید فایل های خود را بازیابند.
 3. شما همچنین می توانید از ابزار رمزگشایی TeslaCrypt ارائه شده توسط سیسکو را امتحان کنید. به سادگی آن را دانلود و آن را به منظور بازیابی فایل های خود را اجرا کنید.
 4. شما همچنین می توانید به استفاده از کپی های سایه دوره تلاش اگر گزینه ذکر شده در بالا. برای که شما نیاز به دانلود این ابزار و آن را باز کنید. در منوی کشویی (گوشه بالا سمت چپ) شما می توانید ببینید یک لیست از خرما. نقطه در زمان که شما مایل به بازیابی فایل های خود را انتخاب کنید. کلیک راست هر فایل رمزگذاری شده و صادرات را انتخاب کنید. پس از آن جایی که می خواهید برای قرار دادن داده های برگردانده شده انتخاب کنید.

پاسخ دهید