حذف Also on the Web Virus

دسته‌بندی نشده

Also on the Web Virus چیست؟

اگر چه Also on the Web Virus با مشخصات فنی یک ویروس نیست، آن می توان کاملا پر دردسر و بالقوه خطرناک. اگر شما نیز در تبلیغات وب سایت، به این معنی است که کامپیوتر شما با نرم افزار ناخواسته یا adware آلوده است. این نوع برنامه ها معمولا با مرورگر محبوب است که بدان معنی است که شما نیز در تبلیغات وب سایت شما مهم نیست که یکی از آنها استفاده کنید ببینید ممکن است سازگار هستند. پشتیبانی برنامه های کاربردی به منظور ایجاد سود آسان ایجاد می شوند.

با کلیک کردن روی تبلیغات ارائه شده شما ترافیک وب سایت تولید کند. با این حال، شما همچنین باید به خاطر داشته باشید که این تبلیغات نه ممکن است امن نگه دارید. با کلیک کردن روی یکی از آنها آلوده به سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب می تواند. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از این, شما از Also on the Web Virus خلاص باید.

also on the web حذف Also on the Web Virus

دانلود ابزار حذفبرای حذف Also on the Web Virus

Also on the Web Virus چگونه کار می کند؟

وقتی نرم افزار ناخواسته وارد کامپیوتر شما معمولا هم یک پسوند در مرورگر و یا افزونه است که باعث می شود آگهی های مختلف نصب آن و پنجره های بازشو در روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود. شما ممکن است ببینید بینابینی، آگهی ها، پیوند ها، در متن آگهی و تبلیغات. ما توصیه نمی روی این آگهی به عنوان آنها ممکن است شما را به وب سایت خراب نفری، نرم افزار مخرب منجر شود. شما هم هر گونه تبلیغات برنامه های ظاهرا مفید مانند بهینه سازی ابزار ضد ویروس کدک های ویدئویی به روز رسانی و ارتقاء اعتماد باید. این تبلیغات اغلب پنهان تروجان استفاده می شود. به طور کلی، شما را به ماندن تمام آگهی تا شما Also on the Web Virus به خاتمه دادن توصیه می کنیم.

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از نصب برنامه های ناخواسته در آینده، شما مجبور به پرداخت توجه بیشتر به فرایند نصب نرم افزار و شاخه. هنگامی که شما این نرم افزار را نصب کنید چون که که در آن تمام اطلاعات مربوط به تاسیسات اضافی ارائه شده است توجه بیشتری به توافقنامه مجوز کاربر نهایی کنید. هر زمان که شما می توانید شما نیز پیشرفته یا سفارشی نصب باید انتخاب کنید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود برای جلوگیری از نوزادان و هنوز هم نصب برنامه انتخاب شما.

چگونه به حذف Also on the Web Virus

بهترین راه حل برای حذف Also on the Web Virus این است که پیاده سازی یک ابزار قدرتمند ضد بدافزارها که اسکن کامپیوتر شما خواهد شد، شناسایی برنامه ای است که همچنین در تبلیغات وب به نظر می رسد و از بین بردن آن ایجاد می شود. طوری که شما مجبور به مقابله با مسائل ایمنی مشابه در آینده سیستم های امنیتی نیز به عنوان تروجان پیشگیری تابع. اگر با این حال، شما می دانید که برنامه شما نیاز به حذف به منظور حذف Also on the Web Virus از کامپیوتر شما, شما دستورالعمل های زیر را به انجام این کار استفاده کنید.

حذف Also on the Web Virus

حذف Also on the Web Virus و نرم افزارهای مرتبط

8/7 و ویندوز ویستا

 1. پیروزی + S و نوع در صفحه کنترل را فشار دهید
 2. آمار را وارد کنید و کلیک بر روی لغو نصب برنامه
 3. Application(s) ناخواسته را انتخاب کنید
 4. لغو را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

 1. کلیک کنید شروع و به کنترل پنل بروید
 2. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 3. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید

از بین بردن Also on the Web Virus از مرورگر شما

Internet Explorer

 • Alt + T را فشار دهید و افزودنی مدیریت کنید
 • برو به نوار ابزارها و پسوندها
 • افزودنی های ناخواسته را حذف کنید

موزیلا Firefox

 • در منو کلیک کنید و افزودنی را انتخاب کنید
 • حرکت به پسوند
 • حذف پسوند مشکوک

Google Chrome

 • Alt + F را فشار دهید و تنظیمات را انتخاب کنید
 • باز کردن برنامه های افزودنی
 • پاک کردن ناخواسته افزودنی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Also on the Web Virus

پاسخ دهید