حذف Amazon Smart Search

دسته‌بندی نشده

Amazon Smart Search یک افزونه مرورگر است که توسط Amazon.com توسعه داده است. آن را می توان تنها به دو مرورگرهای مختلف – موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر 8 + اضافه شده است. اگر این برنامه زمانی که جستجو در اینترنت نگاه کنید و شما اطمینان حاصل کنید که شما آن را دریافت نمی, این بدان معنی نیست کامپیوتر شما آلوده شده است.

این بدان معناست که شما در نصب این برنامه در بسته نرم افزاری با برنامه های دیگر. در بسیاری از موارد، آن را داخل سیستم در بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان و شاخه می شود. Amazon Smart Search ممکن است شروع به ظاهر شدن به جای شروع صفحه و پیش فرض موتور جستجو در این آدرس: http://www.amazon.com/gp/bit/amazonserp?tagbase=&tbrId=. اگر می خواهید برای خلاص شدن از آن و سپس شما باید چک کنید کامپیوتر شما برای Amazon Smart Search و حذف آن از سیستم.

چگونه می تواند دریافت کنید Amazon Smart Search داخل سیستم

همانطور که ما ایم در حال حاضر ذکر Amazon Smart Search می توان از رسمی آن دریافت وب سایت و یا از آن ممکن است نفوذ رایانه در بسته نرم افزاری با برنامه های دیگر. در بسیاری از موارد، با این نرم افزار رایگان shareware و برنامه های مشابه به عنوان علاوه بر رایگان آید. هنگامی که آن را داخل نظام می شود این مرورگرهای اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس تاثیر می گذارد و شروع به ارائه کمک به آن در هنگام جستجو در اینترنت. مراقب باشید که شما همچنین ممکن است دریافت آگهی های بازرگانی پاپ آپ ارائه به مقایسه قیمت، معاملات امروز و مشابه. اگر شما توسط اذیت هستند مانند اضافه، شما باید پاک Amazon Smart Search و استفاده از موتورهای جستجو بیشتر معتبر.دانلود ابزار حذفبرای حذف Amazon Smart Search

چگونه برای حذف Amazon Smart Search

Amazon Smart Search از طریق اضافه کردن/حذف برنامه های پاک کنید:

  1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
  2. در اینجا به دنبال Amazon Smart Search و مشابه نوشته و انتخاب “حذف/تغییر”.
  3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

Amazon Smart Search افزودنی حذف از مرورگرهای اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس:

اینترنت اکسپلورر:

باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “افزودنی های مدیریت > ‘نوار ابزارها و پسوندها’ و Amazon Smart Search را پاک کنید و نوشته های دیگر که ممکن است برای شما ناشناخته باشد. کلیک کنید ” ‘مدیریت’ اضافه ابزار -> > ارائه دهندگان جستجو و انتخاب موتور جستجوی شما استفاده می شود قبل از به جای Amazon Smart Search.

موزیلا فایرفاکس:

موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> ‘پسوند’; پیدا کردن Amazon Smart Search و دیگر نوشته های ناشناخته و کلیک کنید “حذف برنامه”. “ابزار”–> “گزینه ها” و تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی google.com yahoo.com و یا مشابه صفحه جستجو.

سرانجام, اسکن سیستم با ضد جاسوس افزار به روز شده و مطمئن شوید که کامپیوتر شما از برنامه های بالقوه مخرب است. برای آن، ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.

پاسخ دهید