حذف AMMYY

Malware

راهنمای در مورد حذف AMMYY

AMMYY نرم افزار کنترل از راه دور است. با مناسب logins و کلمه عبور، AMMYY اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به یک کامپیوتر دیگر در شبکه حتی اگر شما از آن. نرم افزار را می توان در AMMYY.com دریافت و ترویج این برنامه به عنوان یک ابزار است که شما به راحتی ایجاد اتصال دسک تاپ از راه دور کمک می کند. این ابزار مشروع است، اما نگرانی اصلی امنیت ما است AMMYY که مجرمان اینترنتی دسترسی به کامپیوتر شما و سرقت اطلاعات شما استفاده می شود. این امکان برچسب AMMYY به عنوان برنامه های ناخواسته و آن را به نفع شما نرم افزار را از رایانه شما حذف خواهد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف AMMYY

از آنجا که این برنامه هر ورود به لیست برنامه های نصب شده اضافه حذف AMMYY بسیار آسان است. بنابراین نمی توان آن را از طریق کنترل پنل حذف شده است، اما برای خلاص شدن از AMMYY، شما به سادگی نیاز به حذف فایل .exe را از وب سایت رسمی دانلود کرده باشید. اگر چه هیچ چیز از نوع رسمی شناسایی شده است که در برخی موارد AMMYY همراه با نرم افزار، توزیع می شود ممکن است تا هنوز.

چگونه من می تواند برای AMMYY اومدی سقوط کنید؟

شما ممکن است یک تماس از AMMYY دریافت در تصادفی. مراقب باشید قبل از شروع تماس با مردم، به طوری که آنها می دانند که آنها خواستار برای که این scammers همیشه مشق شب خود را انجام دهد. با استفاده از دایرکتوری تلفن عمومی و سایر منابع، آنها نه تنها نام یک قربانی کامل بگویید. آنها همچنین شما جایی که شما زندگی می کنند، وضعیت تاهل شما و اطلاعات شخصی دیگر ممکن است بگویید. هنگامی که آنها متقاعد کردن مردم است که آنها برای مایکروسافت کار scammers شروع گزارش در مورد مشکلات مختلف کامپیوتر و پیشنهاد به اجازه دادن به آنها دسترسی سیستم. ما به شدت توصیه به اجتناب از جمله پیشنهادات زیرا با انجام بنابراین شما به راحتی حمله توانایی به سرقت loggins شما, کلمات عبور و دیگر اطلاعات شخصی می دهد.

Ammyy Admin حذف AMMYY

AMMYY مجوز برنامه است که مورد استفاده برای ایجاد دسترسی از راه دور دسکتاپ بین دو کامپیوتر. با این حال، همچنین برای کلاهبرداری سایبری مخرب قرار گیرد ممکن است بنابراین اگر شما به فاش کردن شناسه AMMYY خواسته می شود، که نمی کنند. AMMYY را از رایانه خود حذف کنید و اطمینان حاصل کنید که ابزار امنیتی قدرتمند کامپیوتر محافظت از سیستم شما.

چگونه به حذف AMMYY است؟

اگر شما بودند به نصب AMMYY ویروس فریب، این مراحل را دنبال کنید و آن را پاک کنید:

  • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
  • در اینجا، به دنبال AMMYY AMMYY مدیر و دیگر نوشته های ناشناخته و انتخاب “حذف تغییر”.
  • برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

پس از انجام این مراحل باید بلافاصله دانلود SpyHunter و اسکن سیستم. آنها نه تنها شما را به مطمئن شوید که کامپیوتر شما از نرم افزارهای مخرب است کمک خواهد کرد. آنها همچنین به شما برای پیدا کردن اجزاء پنهان و حذف آنها برای جلوگیری از از دست دادن اطلاعات شخصی شما را کمک کند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف AMMYY

پاسخ دهید