حذف An Garda Siochana Virus

Malware

راهنمایی در مورد حذف An Garda Siochana

‘An Garda Siochana’ آخرین نوع از ویروس های پلیس است که وانمود به خدمات پلیس ملی ایرلند فرستاده است. درست مانند ویروس ها پلیس است که پیش از آن منتشر شد، این یکی نیز اختصاص داده شده به یک منطقه خاص (ایرلند) و آثار در ساخت ایرلندی کاربران بر این باورند که آنها ‘خوب’ برای فعالیت های نامشروع خود باید در اینترنت پرداخت.

با این حال، شما باید مطمئن شوید که تمام این سخنان که شما شده غیرقانونی در حال مشاهده مطالب کپی رایت و یا گسترش نرم افزارهای مخرب برای تنها دلیل – برای ترساندن شما را به پرداخت جریمه’ نمایش داده می شوند. بزرگترین مشکل با ‘An Garda Siochana ایرلند ملی پلیس “سرویس ransomware است به طوری که آنها را به هر چیزی در مورد آن ندارند که آن کاملا قربانیان خود را قفل کردن. اگر شما نیز توسط این ویروس غیر فعال شده است, نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن گام برداشتن ‘An Garda Siochana’. توجه داشته باشید که نسخه های متعددی از An Garda Siochana Virus در حال گسترش در اینترنت وجود دارد.

An Garda Siochana virus حذف An Garda Siochana Virus

دانلود ابزار حذفبرای حذف An Garda Siochana Virus

چگونه می توانم گاردا ویروس Siochana?

فقط دوست دارم زودتر منتشر شده پلیس ویروس ها، ‘An Garda Siochana’ نیز توزیع شده توسط تروجان ها که تمایل به حمله به سیستم های ضعیف محافظت شده است. آنها ممکن است مختلف نرم افزار رایگان، ایمیل های ناخواسته یا جعلی به روز رسانی و اسکنر است که معمولا در اینترنت پخش شده است. علاوه بر این، عینا به قبلی اعضای خانواده خود، ‘ An Garda Siochana ایرلند ملی پلیس ‘ ransomware دسکتاپ قفل کردن و نمایش هشدار بزرگ متهم کاربر است که او را به فعالیت های غیر قانونی مانند توزیع درگیر کپی رایت محتوای پورنوگرافی یا به سادگی با استفاده از رسانه های سرقت شده است. مطمئن باشید که تمام این اتهامات چیزی جز چیزهای اختراع شده است که انتظار می رود که شما نگران در مورد رایانه خود را است. علاوه بر این، این هشدار به پرداخت جریمه نقدی از طریق سیستم پرداخت Ukash کاربر ارائه می دهد.

چگونه به حذف An Garda Siochana

حتما به چشم پوشی از ‘An Garda Siochana ایرلند ملی پلیس ‘ خدمات ویروس و برای پرداخت ‘خوب’ از طریق Ukash نمی افتد! این own’t کمک به شما برای بازگرداندن دسترسی به رایانه قفل شده است و شما را تنها به از دست دادن پول منجر شود. اگر شما هشدار از ایرلند ملی پلیس خدمات پرداخته شده است، بنابراین، این مراحل کمک به باز کردن کامپیوتر شما و در نهایت حذف An Garda Siochana را دنبال کنید.

 • روش فلش درایو:

1. استفاده از دستگاه دیگری برای دانلود SpyHunter و برنامه به روز رسانی.
2. آن را درایو یواس بی و یا سی دی ساده قرار دهید.
3. در عین حال، راه اندازی مجدد دستگاه شما آلوده به حالت ایمن با خط فرمان و چوب USB درایو در آن.
4. راه اندازی مجدد کامپیوتر یک بار دیگر با An Garda Siochana آلوده و اجرا اسکن کامل سیستم با SpyHunter.

 • حذف An Garda Siochana (دستی):
 1. راه اندازی مجدد سیستم شما آلوده به کامپیوتر به ‘حالت ایمن با خط فرمان’ برای غیر فعال کردن ویروس Ukash (این باید کار با تمام نسخه های این تهدید)
 2. Regedit را اجرا کنید
 3. برای ورود به سیستم جستجو و نوشتن تمام فایل هایی که explorer.exe یا خالی نیست.
 4. آنها با explorer.exe جایگزین.
 5. جستجوی رجیستری این فایل شما نوشته شده است و کلید های رجیستری مرجع را حذف کنید
 6. فایل های.
  راه اندازی مجدد و اجرا اسکن کامل سیستم با انتشار SpyHunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف An Garda Siochana Virus

پاسخ دهید