حذف Anasayfa.im

Browser Hijacker

وب سایت Anasayfa.im است که به یک موتور جستجو شده توسط Yandex در نظر گرفته است. اگر چه ممکن است این سایت جستجو را مانند راه حل امن و قانونی، که شبیه به موتور جستجوی گوگل، نگاه آن با استفاده از تکنیک توزیع ناعادلانه ترویج شده است. زمانی که مرورگر کاربر توسط Anasayfa.im ربوده است، آن ممکن است تغییرات خود را آغاز و در یک صفحه اصلی یا پیش فرض موتور جستجو را تغییر دهید.

Anasayfa حذف Anasayfa.im

دانلود ابزار حذفبرای حذف Anasayfa.im

علاوه بر این، توصیه می کنیم نیست زیرا ممکن است مسیر و ثبت درخواست جستجوی خود و بازگشت به نتایج جستجو تغییر اعتماد این سایت Yandex–powered. به گفته کارشناسان امنیتی، این برنامه ناخواسته عمدتا به هدف کاربران اینترنت است که زندگی در ترکیه تنظیم شده است. اگر شما نمی خواهید این سایت را به سازش تجربه مرور کل خود را و شما بازدید از سایت های مرتبط با نمایش لینک های جعلی در نتایج جستجو آن را اجازه می دهد Anasayfa.im ویروس از سیستم باید حذف کنید.

Anasayfa.im hijacker شروع hijacker صفحه توسط Elex و اهداف ترکی صحبت کردن کاربران کامپیوتر ساخته شده است. آن را با رایگان دانلود بازی در indirveoyna(.) توزیع می شودcom پورتال و بدون رضایت کامل انجام شده است. علاوه بر آن هیچ گزینه حذف برگ. من فکر نمی کنم آن است عادلانه هر چند کم خطر سطح توجه به این واقعیت که ربودن اتفاقی می افتد اگر روی میانبر به مرورگر شما اضافه شده توسط نصب تنها. با این حال، آیکون های میانبر و نام لینک دقیقا همان به عنوان یک پیش فرض، بنابراین نوعی سردرگمی لینک که علت آن ممکن است خوب و آن بد هستند.

چگونه می توانید Anasayfa.im به نظر می رسد در مرورگر من?

Anasayfa.im و شبیه موتورهای جستجو ممکن است به رایانه شما در هنگام دانلود و نصب رایگان از وب سایت Indirveoyna.com اضافه شده است. نوزادان مشابه نیز ممکن است با کمک اخبار مشکوک، sharewares و برنامه های شخص ثالث منتقل می شود. به خاطر که شما باید بسیار مراقب باشید زیرا آنها ممکن است همراه با مختلف ‘دریافت فایل اختیاری”که بازی ها، نرم افزارهای رایگان، و غیره دانلود از وب سایت های مشکوک، مانند Indirveoyna.com باشید. اگر شناسایی شده است، گاهی اوقات این برنامه گزینه حذف را ممکن است و حذف آنها در این راه پیچیده ممکن است. در صورت تغییر مسیر Anasayfa.im شما باید بررسی کنید رایانه شما را برای این حدود غیر این صورت، شما ممکن است فریب به نصب برنامه های خطرناک بر روی کامپیوتر شما.

چگونه برای حذف Anasayfa.im

آیا توصیه می کنیم چون این سایت مشکوک است که با کمک روش های توزیع ناعادلانه گسترش است Anasayfa.im به جای شروع صفحه یا پیش فرض موتور جستجوی خود را ترک. به منظور حذف Anasayfa.im از سیستم شما اولا با قابل اعتماد ضد جاسوس افزار, مانند SpyHunter اسکن آن باید. علاوه بر این، مراحل زیر را برای حذف کامل این سایت جستجو ارسال شده را دنبال کنید:

  1. کلیک راست روی آیکون مرورگر خود را. خواص را انتخاب کنید؛
  2. برش های کوتاه باز زبانه;
  3. حذف بخش با اشاره به Anasayfa.im یا indirveoyna بخشی از زمینه هدف;
  4. تکرار با لینک های مرورگر دیگر را بر روی دسکتاپ.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Anasayfa.im

پاسخ دهید