حذف Annual Visitor Survey Pop-Ups

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Annual Visitor Survey Pop-Ups

Annual Visitor Survey Pop-Ups پیام های جعلی است که ممکن است شما را در مرورگر خود را ببینید اگر کامپیوتر شما توسط یک برنامه ناخواسته آلوده شده است. معمولا آنها جایزه های مختلف است که شما دریافت خواهید کرد اگر شما بررسی کامل وعده. تنها کسانی که چیزی دریافت خواهد شد مجرمان اینترنتی هر یک از این باور نمی. به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود را مانند تعداد، نام، آدرس و تلفن می توانست عواقب مالی زیان آور. برنامه های ناخواسته بنابراین شما ممکن است Annual Visitor Survey Pop-Ups را ببینید در همه آنها معمولا سازگار با تمام مرورگرهای وب است.

این پیام را نادیده بگیرد و به محض این که شما می توانید حذف Annual Visitor Survey Pop-Ups.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Annual Visitor Survey Pop-Ups

Annual Visitor Survey Pop-Ups کار چگونه؟

Annual Visitor Survey Pop-Ups شروع به ظاهر شدن در سال 2013. عالی است که بسیار شبیه به لوگوی YouTube و شناسه موقعیت جغرافیایی است که آنها را می دهد اطلاعات مربوط به محل خود استفاده می کنند. Annual Visitor Survey Pop-Ups به نظر می رسد در وب سایت mobilephone.co.uk و همچنین در برخی صفحات تورنت شناخته شده است. در نگاه اول نظر سنجی باورکردنی ممکن است. و مثل محصولات مختلف اپل ارزش خود را در حالی که به نظر می رسد البته جوایز آن ارائه خواهد شد. اگر شما بررسی کامل با این حال، شما نه با هر یک از جوایز وعده داده شده ارائه خواهد شد. آنچه شما در عوض انجام خواهد شد به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی شما و سود برای مجرمان اینترنتی ساخت. همانطور که شما ندانسته برای خدمات بیمه و یا تحویل هرزنامه است که نمی خواهد رایگان های مختلف ثبت می شود ممکن است شما با شماره تلفن همراه خود به خصوص باید مراقب باشد.

visitor survey حذف Annual Visitor Survey Pop Ups

به یاد داشته باشید، اگر شما در حال اجرا نگه دارید به Annual Visitor Survey Pop-Ups و دیگر تبلیغات بی فایده آن که کامپیوتر شما به معنای سخت یا برخی از انواع دیگر برنامه های ناخواسته آلوده شده است. شما نیاز به حذف Annual Visitor Survey Pop-Ups اگر می خواهید به مرور عادی بازگشت.

نحوه حذف Annual Visitor Survey Pop-Ups

اگر شما را توسط ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده می شوند دو راه حل ممکن برای مشکل شما وجود دارد. اگر شما می دانید که پشتیبانی برنامه علت Annual Visitor Survey Pop-Ups شما به راحتی از طریق کنترل پنل حذف آن می باشد. همه شما باید انجام دهید این است که رسیدن به کنترل پنل از طریق منوی شروع یا جعبه جستجو در ویندوز 8 و سپس بسته به سیستم ویندوز خود را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و یا لغو نصب برنامه. پس از آن شما قادر خواهید بود برای انتخاب نرم افزار شما می خواهید رفته و آن را حذف کنید. راه حل دوم خواهد بود برای اجرای ابزار حذف تروجان (ما نشان می دهد Spyhunter) که Annual Visitor Survey Pop-Ups سخت مربوط به طور خودکار فسخ خواهد شد. آن هم پس از حذف کامل محافظت از سیستم خود ادامه خواهد داد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Annual Visitor Survey Pop-Ups

پاسخ دهید