Anonymous virus حذف

Malware

Anonymous virus چیست؟

Anonymous virus است ویروس کامپیوتری است که هشدار جعلی است که وانمود می شود از گروه Anonymous هک و که همه پرونده های رمزگذاری شده اند و شما نیاز به پرداخت باج £100 به آنها پشت کنید نمایش داده خواهد شد.
Anonymous virus شما را از کامپیوتر شما و برنامه های کاربردی، قفل هر زمان که شما سعی کنید برای ورود به سیستم عامل ویندوز یا حالت ایمن با شبکه، بنابراین آن جای قفل صفحه درخواست شما را به پرداخت باج 100 پوند در فرم کد UKASH را نمایش خواهد داد.

Anonymous virus توضیحات

Anonymous virus نوع عجیب و غریب ransomware بدنام تروجان معمولا به عنوان ویروس Ukash را شناسایی کرده است. به جای جعل هویت آژانس اجرای قانون مانند بسیاری از دیگر انواع این تهدید بدافزارها Anonymous virus impersonates پیام جمعی آنلاین همراه با 4-چان شناخته شده به عنوان Anonymous. این گروه اغلب به عنوان یک گروه تروریستی به علت حملات آنها انجام با استفاده از منابع آنلاین ذکر شده است. با این حال، محققان امنیتی امداد سرما مشاهده کرده اند Anonymous virus به سادگی یکی بیشتر است که نسخه شناخته شده ransomware تروجان و که مستقیم هر گونه ارتباط با Anonymous است وجود ندارد. نه، Anonymous virus این ارتباط ادعای حمله خود را بیشتر باور و ترساندن کاربران بی تجربه را به پرداخت باج صد پوند.
اگر کامپیوتر شما آلوده شده است با Anonymous virus، و سپس شما در حال دیدن هر یک از زیر صفحه نمایش:

Anonymous virus Anonymous virus حذف

Anonymous virus جعلی هشدار

اعلان جعلی از باج Anonymous پیغام زیر نمایش داده خواهد شد:

این نرم افزارهای مخرب تهدید به کاربران کامپیوتر واقع در بریتانیا حمله استفاده می شود. با وجود ادعا می کند Anonymous virus در آن پیام Anonymous virus واقع رمزگذاری فایل های خود را و قابلیت به سرقت اطلاعات شخصی شما، حذف مطالب رایانه و یا آسیب سخت افزار شما داشتن. همه نشانی از این عفونت مخرب است دسترسی به بلوک به کامپیوتر آلوده توسط تغییرات به رجیستری ویندوز است که اجازه شروع Anonymous virus تا بصورت خودکار در حالی که مسدود کردن دسترسی به خدمات مانند مدیر وظیفه و یا ویرایشگر رجیستری ویندوز در همان زمان. این به طور موثر با جلوگیری از کاربران کامپیوتر از دسترسی به کامپیوتر آلوده است که گروگان گیری توسط این نرم افزارهای مخرب تهدید گرفته شده خواهد شد. محققان امنیتی امداد سرما به شدت توصیه برابر پرداخت Anonymous virus “باج. انجام این کار هیچ چیزی برای باز کردن قفل رایانه انجام خواهد شد و منجر به مجرمان به دست آوردن دسترسی به اطلاعات شخصی شما با ارزش خواهد شد.

خوشبختانه، Anonymous virus را می توان در همان راه به عنوان بیشترین عفونت ویروس Ukash حذف شود. مهم ترین گام در از بین بردن Anonymous virus به دست آوردن دسترسی به نرم افزار امنیتی نصب شده روی رایانه آسیب دیده. برای این کار، کاربران کامپیوتر باید یک روش جایگزین بوت مانند راه اندازی ویندوز از دستگاه حافظه خارجی استفاده کنید. کاربران کامپیوتر پیشرفته تر به دست آوردن دسترسی به ویرایشگر رجیستری با شروع در حالت ایمن با خط فرمان می توانید. Anonymous virus حذف دستی آن دشوار است اما از آنجایی که این نیاز به دستکاری رجیستری ویندوز، محققان امنیتی امداد سرما جای توصیه می کنیم با استفاده از ابزار قابل اعتماد ضد بدافزارها برای انجام خودکار حذف این عفونت مخرب.

چگونه برای حذف Anonymous virus

Anonymous باج چیزی بیش از یک کلاهبرداری است و شما باید چشم پوشی از هر هشدار که این نرم افزار مخرب ممکن است تولید کند و این ransomware تروجان را از رایانه خود حذف.
تحت هیچ شرایطی شما هیچ پولی به این مجرمان اینترنتی به عنوان این می تواند منجر به سرقت هویت, و اگر شما, شما باید تماس با شرکت کارت اعتباری شما و مجادله بیان برنامه اومدی و ویروس کامپیوتری است اتهام باید ارسال.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Anonymous virus

removal instructions en Anonymous virus حذف

پاسخ دهید