حذف Antivirus Defence

دسته‌بندی نشده

Antivirus Defence چیست؟

Antivirus Defence ویروس خطرناک است که سعی خواهد کرد تا شما را متقاعد می کند که کامپیوتر شما به طور جدی با عفونت های مختلف آلوده می باشد. در واقع، شما هرگز باید هشدار که متعلق به این برنامه به دلیل آن است که فقط یک ضد جاسوس-سرکش، که برای متقاعد کردن شما به خرید نسخه مجوز آن اعتقاد دارند. درست مثل ضد ویروسی 2013 کارخانه یا حفاظت سیستم مترقیآن پایگاه داده خالی ویروس و هیچ توانایی برای شناسایی و یا حذف انگل. اگر دفاع آنتی ویروس بر روی کامپیوتر شما نشان داد, آماده برای اسکنر مداوم سیستم است که همیشه چیزی خطرناک پیدا کنید و برای فعال کردن نسخه ارائه خواهد شد. علاوه بر این، این برنامه همچنین سیستم آهسته آغاز ممکن است فراز زندگی و دانلود سایر نرم افزارهای مخرب. همین دلیل است که ما به شدت توصیه هر هشدار است که متعلق به دفاع آنتی ویروس را نادیده گرفتن و از بین بردن این برنامه از رایانه ASAP.

Antivirus Defence حذف Antivirus Defence

دانلود ابزار حذفبرای حذف Antivirus Defence

چگونه من با Antivirus Defence آلوده می تواند?

Antivirus Defence سیستم های کامپیوتری مانند هر ویروس نفوذ می تواند. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از این و یا دیگر ویروس، اساسا، شما باید به یاد داشته باشید که شما برنامه های ضد ویروس و ضد جاسوس افزار در دستگاه شما باید. علاوه بر این، آنها به آخرین نسخه باید به روز شود. اگر مدیریت این سرکش به داخل کامپیوتر شما، با این حال، تغییرات چندین سیستم است که کمک به طور معمول برای این سرکش به شروع کار خود را هر زمان که شما راه اندازی مجدد کامپیوتر شما باعث. علاوه بر این، ویروس اسکنر جعلی سیستم نمایش شروع می شود و چنین اطلاعیه ها را نمایش می دهد:

Antivirus Defence Warning
Your PC is still infected with dangerous viruses. Activate antivirus protection to prevent data loss and avoid the theft of your credit card details.

Warning!
Application cannot be executed. The file cmd.exe infected.
Please activate Antivirus Defence.

Antivirus Defence Firewall Alert
Antivirus Defence Firewall has blocked a program from accessing the Internet.
Internet Explorer Internet Browser is infected with worm SVCHOST.Stealth.Keyloger. This worm is trying to send your credit card details using Internet Explorer Internet Browser to connect to remote host.

بدیهی است، Antivirus Defence به دنبال قربانیان خود را بترساند و آنها را به خرید نسخه مجوز آن است که در واقع بی فایده است. ما به شدت نادیده گرفتن هشدارها که متعلق به این سرکش و مخرب از بین بردن فایل های خود را از کامپیوتر شما توصیه. برای آن، شما می توانید این راهنما را دنبال کنید:

چگونه برای حذف Antivirus Defence

اگر شما به آلوده Antivirus Defence، شما باید یکی از این برنامه های موثر ضد بدافزارها دانلود: Defender Pro Ultimate Security Suite، SpyHunter. شما باید آنها را قبل از اجرا اسکن بروز رسانی!

با این حال، بسیاری از جنایتکاران و مجرمین مشروع امنیت برنامه های کاربردی برای جلوگیری از حذف بلوک. در این مورد, سعی کنید کشتن روند مخرب توسط rebooting کامپیوتر خود را به حالت ایمن با شبکه و افتتاح مدیر وظیفه (ctrl + shift + esc). دنبال [تصادفی از حروف و یا / و شماره] .exe یا محافظ [تصادفی کاراکتر] .exe فرآیندها، آنها را متوقف و اجرای اسکن کامل سیستم با ضد بدافزارها. فراموش نکنید که اسکن کامپیوتر خود را در حالت عادی نیز به مطمئن شوید که ویروس رفته است!

در نهایت، شما نیز با استفاده از این کد ثبت نام برای ساخت ویروس شما فکر می کنم که شما باید برای مجوز ثبت نام می توانید امتحان: AA39754E 715219CEدانلود ابزار حذفبرای حذف Antivirus Defenceremoval instructions en حذف Antivirus Defence

پاسخ دهید