حذف Antivirus PRO 2015

Fake Antispyware

راهنمایی در مورد حذف Antivirus PRO 2015

Antivirus PRO 2015 سرکش برنامه های آنتی ویروس که به سرقت پول از کاربران کامپیوتر تصادفی طراحی شده است. این برنامه ساختگی است که تقلید ویژگی های آنتی ویروس و تلاش برای متقاعد کردن کاربران به خرید نسخه کامل آن است.

پس از مراحل بسیار اول خود را به جای پرداخت برای مجوز خود را شناسایی شما از Antivirus PRO 2015 خلاص باید. مطمئن باشید که با پرداخت، شما فقط از دست دادن پول خود را و هیچ یک از مسائل که هشدار برنامه مورد حل شده است.

Antivirus PRO 2015  حذف Antivirus PRO 2015

دانلود ابزار حذفبرای حذف Antivirus PRO 2015

اگر شما متوجه Antivirus PRO 2015 اسکنر در حال اجرا بر روی کامپیوتر شما و شما همواره می خواسته برای آن پرداخت، اجرای اسکن کامل سیستم با یک برنامه ضد تروجان مانند Spyhunter و حذف Antivirus PRO 2015.

Antivirus PRO 2015 متعلق به خانواده Braviax و FakeRean از برنامه های جعلی. درست مثل سایر سرکش آنتی ویروس برنامه, برنامه بدون آگاهی کاربران و یک بار داخل, آن را می سازد برخی از تغییرات در رجیستری ویندوز شما نصب شده است. این اجازه می دهد تا برنامه برای هر زمانی که شما راه اندازی مجدد ویندوز اجرا می شود. Antivirus PRO 2015 تقلید به دنبال عفونت در کامپیوتر شما لیست تعدادی از تهدیدات ظاهرا یافت که در واقع یا اصلا وجود ندارد و یا فایل های خود را مشروع هستند. با این حال، شما به آنها را حذف، با استفاده از نسخه کامل Antivirus PRO 2015 توصیه می شود خواهد شد.

اگر شما برای این برنامه، متاسفانه، شما تنها پول خود را بدهند. روشن است که Antivirus PRO 2015 هر چیزی را حل کند است. شما این وضعیت یا، نه تنها شما را نگه گرفتن سیستم خود را اسکن بعد از هر راه اندازی مجدد کامپیوتر، اما شما خواهد شد همچنین دریافت اعلان های امنیتی مختلف و گمراه کننده پیام های هشدار دهنده که کامپیوتر شما آلوده نمی تواند نادیده بگیرد. اینجا زن و شوهر از آنها آورده شده است:

Warning
Your PC might be at risk.
Activate the software to protect it.

WARNING!
AntiVirus Pro 2015 has found [number] useless and UNWANTED files on your computer!
Information on removal
Potentially dangerous files were found on your system during the last scan!
It is strongly recommended that you remove them immediately.

به عنوان آنها فقط شما به وب سایت های که در آن شما به خرید یک مجوز Antivirus PRO 2015 ارائه خواهد شد منجر شود در این هشدارها کلیک کنید. این یک راه حل نیست. تنها راه به رفع همه چیز به حذف Antivirus PRO 2015 است.

چرا من باید Antivirus PRO 2015 را حذف کنید؟

Antivirus PRO 2015 با کمک ویروس تروجان نصب شده است. هیچ چیز بسیار کاربران می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آن وجود دارد. متاسفانه، نه همه برنامه های آنتی ویروس قادر به مسدود کردن برنامه قبل از ارتشاح آن هستند. هنگامی که شما برای مرور اینترنت و جلوگیری از بازدید از صفحات به طور بالقوه مخرب شما باید بیشتر مراقب باشید. مراقب باشید با ایمیل از ناشناخته فرستندگان اسپم، و غیره باشد.

اگر کامپیوتر شما آلوده شده است، شما باید Antivirus PRO 2015 اسرع حذف. استفاده از معتبر ضد برنامه های مخرب و اسکن کامل سیستم را با آن اجرا کنید. فراموش نکنید که آن را ارتقاء به آخرین نسخه آن کار می کند در بهترین حالت آن مطمئن شوید.

حذف Antivirus PRO 2015

removal instructions en حذف Antivirus PRO 2015

دانلود ابزار حذفبرای حذف Antivirus PRO 2015

پاسخ دهید