Antivirus Security 2013 حذف

Fake Antispyware

Antivirus Security 2013 چیست؟

“است Antivirus Security 2013 ژورنال ویروس های کامپیوتری (Rogue.WinWebSec), که وانمود می شود برنامه های امنیتی مشروع و ادعا می کند که مخرب روی رایانه شما شناسایی شده است.
اگر شما سعی می کنید برای حذف این عفونت, “ژورنال Antivirus Security 2013 که شما نیاز به خرید” نسخه کامل آن “قبل از اینکه قادر به انجام این کار دولت خواهد شد.

“Antivirus Security 2013 ژورنال اهداف کاربران در حال دیدن سایت وب سایت های اینترنت، و تکیه بر مهندسی اجتماعی برای ارائه آن ظرفیت ترابری.
در وب سایت های آلوده و یا هک کاربران توسط پنجره پاپ آپ که دقت شبیه یک اخطار امنیتی مشروع به دستکاری شده درخواست می شود. این پنجره پاپ آپ به طور معمول یک کاربر کامپیوتر عفونت هشدار و سپس اعلام آمادگی کاربر برای دانلود و نصب “Antivirus Security 2013 ژورنال برای حل مسئله آشکار.
برخی از عفونتها از کاربران دانلود فایل آلوده کدک هنگامی که آنها در تلاش بودند برای تماشای فیلم آنلاین، و یا کاربرانی که دریافت اسپم ایمیل و پیوست های ایمیل آلوده باز آمده است.

Antivirus Security 2013 هشدار امنیتی جعلی

پس از نصب, “ژورنال Antivirus Security 2013 هشدار امنیتی جعلی است که طراحی شده اند به فکر می کنم که اطلاعات خود را در معرض خطر است یا که کامپیوتر شما به شدت آلوده است نشان می دهد.این پیام ها عبارتند از:

در واقع، هیچ یک از مسائل گزارش شده است واقعی ، و تنها مورد استفاده برای ترساندن شما را به خرید “Antivirus Security 2013 ژورنال و سرقت اطلاعات مالی شخصی شما.

به عنوان بخشی از مکانیسم دفاعی آن “Antivirus Security 2013 ژورنال ویندوز سیستم تاسیسات، از جمله وظیفه مدیریت ویندوز و ویرایشگر رجیستری غیر فعال است و شما را از اجرای برنامه های خاصی است که می تواند منجر به حذف آن مسدود می کند.
سرکش این آنتی ویروس نیز انجمن های فایل های ویندوز را تغییر داده است، و هر زمان که شما در حال تلاش برای باز کردن برنامه در حال حاضر “ژورنال Antivirus Security 2013 این عملیات و نمایش اعلان جعلی که در آن گزارش خواهد داد که فایل آلوده است مسدود می کند.

“Antivirus Security 2013 ژورنال خواهد شد همچنین ربودن مرورگر وب خود را طوری که هشدارهای امنیتی را نشان می دهد زمانی که تلاش برای سایت. متن هشدار این است:

هنگامی که می بینید این پیام شما با خیال راحت می توانید کلیک کنید نادیده گرفتن هشدارها و طوری که شما می توانید ببینید سایت را که سایت در حال حاضر دولت (توصیه نمی شود) پیوند شما در حال تلاش برای رفتن به.
اگر رایانه شما با آلوده “ژورنال Antivirus Security 2013 ویروس، و سپس شما شاهد زیر پرده:

Antivirus Security 2013 Antivirus Security 2013 حذف

“Antivirus Security 2013 ژورنال اومدی است، و شما باید هر گونه هشدار است که ممکن است تولید این نرم افزار مخرب را نادیده گرفت.
تحت هیچ شرایطی شما باید به این خرید نرم افزار امنیتی سرکش به عنوان این می تواند منجر به سرقت هویت, و اگر شما، شما باید با بانک خود تماس بگیرید و اختلاف اتهام بیان کرد که برنامه اومدی و ویروس کامپیوتری است.
ثبت نام کد برای “Antivirus Security 2013 ژورنال
به عنوان مرحله اختیاری شما هر یک از زیر کلید های مجوز ثبت نام می توانید “Antivirus Security 2013 ژورنال و توقف هشدار جعلی.
“Antivirus Security 2013 ژورنال کد فعال سازی: AA39754E 715219CE
لطفا در نظر داشته باشید که ورود ثبت نام فوق کد حذف خواهد شد نگه می دارد “Antivirus Security 2013 ژورنال طوری که شما قادر خواهید بود برای تکمیل ما راهنمای حذف آسان تر از کامپیوتر شما، در عوض آن فقط هشدار جعلی متوقف خواهد شد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Antivirus Security 2013

پاسخ دهید