حذف Antivirus Security Pro

Fake Antispyware

Antivirus Security Pro چیست؟

من می دانم که در نگاه اول آن که هر چند Antivirus Security Pro وجود دارد برای کمک به شما، اما شما می توانید farther from حقیقت ممکن نظر می رسد. با وجود راه به نظر می رسد این برنامه است ابدا نرم افزار امنیتی کامپیوتر قابل اعتماد بودن. Antivirus Security Pro برنامه آنتی ویروس جعلی است و هنگامی که ما درک میکنیم که ما آلوده می شوند هر یک از ما باید این تهدید از رایانه های آلوده حذف. متاسفانه، که اغلب مورد نیست. چرا? همانطور که در جمله اول ذکر شده است، چون، Antivirus Security Pro به نظر می رسد فقط بیش از حد نرم افزار کامپیوتر مشروع. نه به ذکر است که کاربران اغلب هراس که چیزی نا آشنا را بر روی رایانه های خود را می گیرد و آنها در نهایت سقوط برای هر واحد ابتدای تقلبی این حقه تا آستین خود استعاری زبان پنهان شده است.

Antivirus Security Pro حذف Antivirus Security Pro

دانلود ابزار حذفبرای حذف Antivirus Security Pro

چگونه ویروس Antivirus Security Pro عمل می کنند؟

با توجه به که Antivirus Security Pro قادر به تعداد زیادی از کاربران را به باور آن معامله واقعی است که احمق است، یکی می شود یک ایده است که این برنامه مستقل است. و آن را کاملا صحیح – Antivirus Security Pro از WinWebSec خانواده از برنامه های ضد ویروس سرکش می آید. این بدان معنی است که آن را به طور مستقیم مربوط به چنین تهدید رایانه به عنوان زنده امنیت پلاتین یا حفاظت پیشرفته سیستم. با این حال، در این مورد، ما که Antivirus Security Pro کامل مختلف، ارتقاء رابط است که آن را متمایز از صنوبر قبلی همان عفونت است می توانید ببینید. بنابراین وجود دارد، که اجازه می دهد تا کامپیوتر عفونت به فریب کاربران unsuspecting به باور دارند که آنتی ویروس واقعی در هیئت مدیره ظاهر را به طور در این مورد اهمیت دهید.

Antivirus Security Pro ویروس بلوک دسترسی به اینترنت

با این حال، Antivirus Security Pro کند نه مانند یک برنامه آنتی ویروس در تمام رفتار می کنند. هنگامی که آن را بر روی کامپیوتر هدف می شود، آن مطمئن شوید که رجیستری ویندوز در راه است که اجازه می دهد تا برنامه اجرا شود هر یک به طور خودکار اصلاح شده زمان شما به نوبه خود بر روی کامپیوتر شما. پس Antivirus Security Pro میآید به عمل، همان چیزی است که آیا هر سرکش – نشانی از آن را پس از اسکن کامل سیستم انجام می دهد. اسکن اگر بدیهی است جعلی اما ابتدای تقلبی هنوز ادعای که سیستم شما با تعدادی از تهدید خطرناک آلوده مانند Win32/Hary.A، Win32/Chedap.A، Win32/PriceGong و به همین ترتیب. دیدن نتایج اسکن روی صفحه نمایش کاربر که این عفونت ها جعلی مسئول هر آنچه که در حال حاضر با کامپیوتر خود خبر است ممکن است فکر.

و آنچه در جریان است با خطر بیافتد سیستم? خوب، Antivirus Security Pro باعث می شود مطمئن شوید که کاربران قادر به راه اندازی تعدادی از برنامه ها نخواهد بود. هر زمان که شما سعی می کنید برای اجرای یک برنامه است که ممکن است مضر برای سرکش Antivirus Security Pro مسائل یک پیام هشدار:

Warning! Infected file detected. Locantion:
File System File name: dllhost.exe Level of threat: 3/5
Behavior Description: Destroys and infects system files.
To keep the computer safe, the thread must be blocked.

به مسائل بدتر، سرکش نیز جریان بی پایان جعلی سیستم هشدار گفت: عفونت های بی شماری را بر روی کامپیوتر شما وجود دارد تولید باعث خرابی سیستم شما و تلاش برای سرقت پول خود را. ظاهرا، این پیام های هشدار دهنده سیستم های جعلی برای پشتیبانی از نتایج اسکن های جعلی قرار است:

Antivirus Security Pro Warning
Your PC is still infected with dangerous viruses.
Activate antivirus protection to prevent data loss and avoid the theft of your credit card details.
Click here to activate protection

متاسفانه، بسیاری از کاربران هستند بیش از حد پاچه به فکر راست، بنابراین آنها کلیک بر روی دکمه “فعال کردن” بدون در نظر گرفتن حتی ممکن است عواقب. حقیقت پشت Antivirus Security Pro این است که این عفونت وارد سیستم خود را به منظور سرقت پول خود را. آن رفتار نامنظم سیستم برای کاربران را به پرداخت پول برای یک محصول است که به سادگی به وعده های خود زندگی می کنند نمی تواند فشار باعث می شود. و بزرگترین مشکل این است که با خرید نسخه کامل Antivirus Security Pro کاربران اطلاعات مالی خود را به شخص ثالث، بنابراین اجازه می دهد مجرمان اینترنتی هک حساب های بانکی خود را آشکار.

Antivirus Security Pro ویروس کلید ثبت نام

مهم است که کاربران را متوقف و حذف Antivirus Security Pro قبل از هر یک از این اتفاق می افتد. دو راه برای خلاص شدن از شر این ابتدای تقلبی – دستی و اتوماتیک وجود دارد. مهم نیست که راه، اولین و مهمترین, شما باید فعال سرکش با این کد ثبت نام کنید:

AA39754E 715219CE

با فعال کردن Antivirus Security Pro شما علائم عفونت لغو موقت و با برداشتن سریع تر می توانید بیش از. حذف خودکار است خود را بهترین گزینه چون این راه می کارآمد نمی توانید حذف کنید تنها Antivirus Security Pro، اما همچنین ممکن است عفونت های دیگر – که عفونت های کامپیوتر به ندرت به تنهایی سفر دانش عمومی است. اگر شما از ابتدای تقلبی بر روی کامپیوتر شما، از این رو، شانس یک تروجان یا دو نیز هست که شما هستند. بنابراین شما دریغ باید سرمایه گذاری در یک ابزار قدرتمند antimalware برای محافظت از کامپیوتر شما، زیرا هرگز نمی دانید می توانید هنگامی که عفونت بعدی نخاعي به سیستم شما ممکن است.

چگونه به صورت خودکار حذف Antivirus Security Pro

  1. کامپیوتر امنیت وب سایت دسترسی داشته باشید.
  2. Download اسکنر antimalware قابل اعتماد.
  3. اسکن کامپیوتر شما و نصب اسکنر.

در برنامه های امنیتی کامپیوتر از انتخاب را حذف Antivirus Security Pro هنگامی که تشخیص برنامه های مخرب برای خوب سرمایه گذاری.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Antivirus Security Proremoval instructions en حذف Antivirus Security Pro

پاسخ دهید