حذف Antivirus System

دسته‌بندی نشده

Antivirus System چیست؟

Antivirus System برنامه جعلی ضد جاسوس افزار است که نشان می دهد نتایج اسکن های جعلی جعلی هشدارهای امنیتی و اجازه نمی دهد که شما برای اجرای هر نرم افزار در رایانه شما به منظور ترساندن شما را به خرید آن است. Scareware این از طریق تروجان است که وانمود می شود برنامه های لازم برای مشاهده فیلم آنلاین تبلیغ می شود. هنگام بازدید از وب سایت های که با هک شده بهره برداری کیت شما نیز توسط این نرم افزار آلوده می تواند. این بهره برداری کیت تلاش برای بهره برداری از آسیب پذیری در رایانه شما پیدا کرده که برنامه نصب شده بدون اجازه یا دانش اجازه دهید.

antivirus system virus حذف Antivirus System

Antivirus System چگونه است؟

وقتی که نصب شده Antivirus System به شروع هر زمانی که شما سعی می کنید برای راه اندازی یک برنامه کاربردی دیگر بر روی کامپیوتر شما پیکربندی خواهد شد. هنگامی که شروع آن رایانه خود را اسکن و به دولت که فایل های متعدد بر روی کامپیوتر شما عفونت هستند. سپس بی درنگ شما را به آنها را حذف کنید اما اجازه نمی دهد که شما برای انجام چنین کاری تا زمانی که شما اول خرید این برنامه خواهد شد. به عنوان نتایج اسکن همه جعلی و پرونده آن را تشخیص مشروع هستند، لطفا چشم پوشی هر چیزی این برنامه را نشان می دهد.

آن نیاز به حذف Antivirus System ?

Antivirus System همچنین برنامه های کاربردی از در حال اجرا بر روی کامپیوتر شما در حالی که بیان کرد که آنها آلوده بلوک. این توسط ربودن نشانی از آن.EXE در رجیستری ویندوز شما فرمت. این Antivirus System قبل از هر برنامه شما شروع به راه اندازی و برای جلوگیری از آن از اجرا دهد. این رفتار به ترساندن شما به فکر برنامه های مشروع خود آلوده می شوند و همچنین برای محافظت از خود از حذف شدن توسط برنامه های امنیتی مشروع انجام می دهد. زمانی که بلوک Antivirus System آن اجرای برنامه یک هشدار است که این برنامه آلوده است که نشان می دهد. متن این پیام است:

Antivirus System Firewall Alert
iexplore.exe is infected with Trojan-Downloader.JS.Agent.ftu. Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

وقتی به دیدن این پیام ها به عنوان برنامه های خود را آلوده هستند لطفا نگران نباشد.

در حالی که عفونت آغاز شده است انواع هشدارهای امنیتی است که به فکر می کنم که کامپیوتر شما دارای یک مسئله امنیتی جدی worded هستند نشان نیز خواهد شد. برخی از این هشدار عبارتند از:

Security Alert
Unknown program is scanning your system registry right now! Identity theft detected!
Threat: Hoax.HTML.OdKlas.a

Security Alert
Vulnerabilities Found
Background scan for security breaches has been finished. Serious problems have been detected. Safeguard your system against exploits, malware and viruses right now by activating Proactive Defence.
Upgrade to full version of Antivirus System software package now! Clean your system and ward off new attacks against your system integrity and sensitive data. FREE daily updates and online protection from web-based intrusions are already in the bundle.

درست مانند نتایج اسکن این هشدار امنیتی جعلی هستند و باید نادیده گرفته می شود.دانلود ابزار حذفبرای حذف Antivirus System

چگونه برای حذف ویروس Antivirus System

همانطور که می بینید, این عفونت کامپیوتر ایجاد شده بود طوری که شما سپس آن را خرید کنید شما را به فکر فریب رایانه یک مشکل امنیتی است. لطفا این برنامه را خرید، و اگر شما در حال حاضر، لطفا تماس با شرکت کارت اعتباری شما و اختلاف اتهامات حاکی از این که برنامه عفونت کامپیوتر و کلاهبرداری است. برای حذف Antivirus System و نرم افزارهای مخرب مرتبط لطفا با استفاده از راهنمای زیر.removal instructions en حذف Antivirus System

پاسخ دهید