حذف Any Angle Ads

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Any Angle Ads

با توجه به آن وب سایت رسمی anyangle.net، “وب سایت خود را ناوبری افزایش یافته است با هر زاویه”. از آنجا که تحقیقات نشان می دهد که Any Angle Ads دیگر سخت است، از سوی دیگر شما باور این برنامه توصیه می کنیم.

ایجاد شده توسط بدنام LLC وب فوق العاده این نرم افزار تبلیغات پشتیبانی شبیه به دیگر برنامه از همان خانواده است. در حالی که جدیدترین نسخه از Google Chrome آن را مسدود مزاحم سازگار با مرورگرهای موزیلا Firefox و Internet Explorer است. توصیه می کنیم به این برنامه مشکوک اعتماد و به محض این که شما می توانید حذف Any Angle Ads.

Any angle ads حذف Any Angle Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف Any Angle Ads

Any Angle Ads چکار می کند؟

در واقع، Any Angle Ads برنامه پشتیبانی از آگهی معمولی که وارد رایانه همراه با نرم افزار رایگان است. این و دیگر برنامه های مشابه اغلب بصورت پول در اوردن رایگان استفاده می شود. اگر شما اغلب دست آوردن رایگان شارژ نرم افزار از منابع مشکوک، شما باید یاد بگیرید چگونه برای محافظت از سیستم خود را از این infiltrations. همیشه پیشرفته یا سفارشی گزینه نصب را انتخاب کنید و کل توافقنامه انحصاری کاربر پایانی را بخوانید. در این نوشتار کردهاید و تمام نرم افزار اضافی بردارید.

کاربرانی که پیدا کردن رایانه های خود را با این برنامه سخت نفوذ متعدد آگهی های برچسب دار به عنوان ‘ارائه شده توسط هر زاویه’ یا ‘آگهی توسط هر زاویه’ آب گرفتگی هستند. برای برخی از, تبلیغات جالب و مفید به نظر می رسد ممکن است. برای اینکه مطمئن شوید که اولین برداشت مطلوب است، این برنامه فعالیت های آنلاین خود را به شرح زیر و با استفاده از داده ها برای شخصی سازی تبلیغات. در نتیجه، بازشو تجاری ارائه آگهی در متن آگهی، و غیره خیلی خوب شما آخرین جستجوها متناظر با خواهد شد. اگر شما راحت با این واقعیت که سخت مشکوک اطلاعات شما را جمع آوری، خاتمه Any Angle Ads.

حتی اگر تبلیغات شروع به آزار شما هستند و شما خوب با ردیابی این نرم افزار انجام می دهد, شما هنوز هم باید حذف Any Angle Ads. بزرگترین تهدید سخت نمایندگی ترویج اشخاص ثالث است که خود تبلیغات است. از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مسئول هر گونه صدمه به کامپیوتر خود را توسط آن اشخاص انجام داده است، آن نه آنها و یا صفحات خود را بررسی کنید. در نتیجه، پس از کلیک کردن بر روی یکی از تبلیغات شما ممکن است به وب سایت مخرب شکست خورد و با انواع نرم افزارهای مخرب آلوده می. خطر چنین با امنیت سیستم شما را و قبل از اینکه اتفاق می افتد که فسخ Any Angle Ads.

چگونه به حذف Any Angle Ads

ساده ترین و سریع ترین راه برای خلاص شدن از شر Any Angle Ads با معتبر و قدرتمند ضد جاسوس افزار است. ابزار امنیتی چنین تنها Any Angle Ads حذف خواهد کرد، اما همچنین در آینده محافظت از کامپیوتر شما خواهد شد. یکی دیگر از گزینه است به دنبال دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر ارائه شده در زیر. اگر شما آنها را از نزدیک دنبال، شما باید قادر به از بین بردن Any Angle Ads توسط خودتان.

پاک کردن Any Angle Ads

ویندوز ایکس پی

 • برای باز کردن منوی دکمه شروع را فشار دهید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید.
 • شیر تغییر یا حذف برنامه ها و برنامه های مشکوک را انتخاب کنید.
 • Any Angle Ads را حذف کنید.

ویندوز 8

 • راست صفحه مترو UI و تمام برنامه های شیر.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و رفتن به حذف یک برنامه.
 • کلیک راست کرده و حذف Any Angle Ads.

ویندوز ویستا و یا ویندوز 7

 • مطبوعات لوگوی ویندوز روی نوار و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و برنامه می خواهید حذف کنید کلیک راست کنید.
 • حذف Any Angle Ads.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Any Angle Ads

پاسخ دهید