حذف Anywhere.me

Browser Hijacker

نوار ابزار Anywhere.me چيست؟

Anywhere.me نوار ابزار برنامه مزاحم است که به کامپیوتر بدون رضایت کاربران نصب شده است. معمولا این infiltrates همراه با برنامه های کاربردی رایگان فرم اینترنت. برنامه پیش فرض و صفحه اصلی موتور جستجوی خود بدون اجازه کاربران را تغییر می دهد و ناراحتی بیشتری را برای کاربر به ارمغان می آورد.

چگونه کار می کند Anywhere.me تغییر مسیر?

Anywhere.me نوار ابزار شبیه موتور جستجوی منظم، اما آن را به خوبی کار نمی کند. این شامل تن از وب سایت هایی که به نتایج جستجوی حمایت. به این ترتیب جستجوهای خود سست حس همانطور که شما را مجبور به بازدید از وب سایت های خاص. همچنین باید ذکر شده که شما به راحتی بازدید از این وب سایت توسط جدی تر نرم افزارهای مخرب آلوده دریافت می تواند. به یاد داشته باشید که نوار ابزار Anywhere.me همچنین می تواند برای پیگیری فعالیت های خود را مرور و برخی از اطلاعات خصوصی شما استفاده شود. آن همچنین می توانید آن را به اشخاص ثالث و به این ترتیب نقض امنیت خود را ارسال.

شما باید اعتماد Anywhere.me

شما نمی باید نوار ابزار Anywhere.me اگر شما آن را توسط خودتان نصب نیست اما آن وجود دارد در مرورگر خود اعتماد. این برنامه بر روی کامپیوتر شما حفظ تنها سیستم خود را در خطر قرار می دهد. نوار ابزار Anywhere.me را از رایانه خود حذف رفتن به شروع -> کنترل پنل، بر روی “حذف برنامه” در برنامه های منطقه است. به دنبال نوار ابزار Anywhere.me در یک لیست و عزل و تغییر دکمه کنار آن کلیک کنید. بسته به نوع مرورگر شما با استفاده از شما نیز به حذف نوار ابزار افزودنی Anywhere.me و پسوند داشته باشد.

چگونه به حذف نوار ابزار Anywhere.me از یعنی:

  1. باز کردن اینترنت اکسپلورر و رفتن به ‘ابزار”"مدیریت افزودنی.’ ‘نوار ابزارها و پسوندها’ را انتخاب کنید و همه چیز مربوط به نوار ابزار Anywhere.me از لیست حذف کنید.
  2. انتخاب ارائه دهندگان جستجو موتور جستجو شما را قبل از استفاده می شود را انتخاب کنید و آن را ارائه دهنده جستجوی پیش فرض. علاوه بر این، “جستجوی وب را انتخاب کنید، کلیک کنید ‘غیرفعال کردن پیشنهادات’ برای غیرفعال کردن آن.
  3. “ابزار” گزینه های اینترنت بروید و بند ‘کلی’ کلیک کنید ‘استفاده از پیش فرض’ را انتخاب کنید یا خود نام وب سایت، google.com یا دیگر را وارد کنید. در نهایت، ‘خوب’ برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

چگونه برای حذف نوار ابزار Anywhere.me از موزیلا فایرفاکس:

  1. موزیلا فایرفاکس باز، “ابزار” “افزودنی”. پسوند”Anywhere.me نوار ابزار را انتخاب کنید و کلیک کنید”حذف برنامه”.
  2. “ابزار” ‘گزینه’ بروید. در نهایت، تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی و یا تغییر آن به google.com.

چگونه برای حذف نوار ابزار نوار ابزار Anywhere.me از گوگل کروم:

  1. کلیک بر روی آیکون “سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم”، “گزینه ها” را انتخاب کنید.
  2. ‘پایه’ گزینه را انتخاب کنید و تغییر صفحه اصلی Google Chrome در google.com یا هر مرورگر دیگر و سپس کلیک بر روی دکمه “مدیریت موتورهای جستجو…”.
  3. ‘گوگل’ را انتخاب کنید و آن را به موتور جستجوی پیش فرض شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Anywhere.me

پاسخ دهید