حذف Apcrtldr.dll

دسته‌بندی نشده

Apcrtldr.dll چیست؟

اگر باز کردن هر مرورگر وب است که نصب شده است را به کامپیوتر شما و به جای اجرای معمول مرور فعالیت های خود را با یک پیام است که به اطلاع شما در مورد مشکل راه اندازی یک برنامه خاص نشان داده می شوند به این معنی است که شما به تازگی احتمالا ناخواسته موسیقی نوار ابزار که به کامپیوتر شما نصب شده بود حذف شده ممکن است. هشدار مانند آن می رسد:

‘Run DLL
There was a problem starting C:Programs FilesMusic ToolbarDatamngrapcrtldr.dll
Access is denied.’

همانطور که می بینید، نام Apcrtldr.dll در پیام ذکر شده است. به طور کلی Apcrtldr.dll می تواند به عنوان پویا کتابخانه پیوند پرونده از نزدیک مرتبط با موسیقی نوار ابزار توضیح داده شده.

شما باید بدانید که شما با این اطلاع رسانی به دلیل روند حذف نوار ابزار موسیقی موفقیت آمیز نبوده و برخی از پرونده ها از این افزودنی ناخواسته هنوز هم ممکن است در کامپیوتر شما سمت چپ نمایش داده می شود. تا زمانی که شما حذف همه برنامه های ناخواسته و اسکن کامل سیستم مدیریت پس شما با این پیام نمایش داده خواهد شد.

چرا من دائما با DLL اجرا ابلاغ نمایش هستم؟

همانطور که ذکر شد قبل از Apcrtldr.dll از نزدیک با موسیقی نوار ابزار وصل شده است. اگر آن نمی درستی از سیستم عامل ویندوز کاهش یافته بود، شما اغلب با اخطار DLL اجرا ارائه شده اند. معمولا, موسیقی نوار ابزار رایانه غیرقانونی، همراه با نرم افزار رایگان و شاخه را وارد کنید. به همین دلیل شما باید بسیار دقیق در مورد دانلود رایگان هر برنامه را در کامپیوتر شما است. علاوه بر آن، شما همیشه باید به انتخاب تنها روش سفارشی و یا پیشرفته نصب و برنامه های غیر ضروری اضافی بردارید. علاوه بر این، Apcrtldr.dll همچنین با دیگر نرم افزار ناخواسته بالقوه و مخرب مانند می توان ارتباط: “جستجوی دلتا، دلتا خانه ‘ www1.search-results.com” و دیگر. یعنی اگر شما با چنین پیام هشدار (مثال فوق) نمایش داده می شود که آن که کامپیوتر شما ممکن است توسط برخی از برنامه های دیگر بالقوه بدخیم آلوده به معنی. اگر شما را ترک که هر طور بالقوه مخرب اجرای برنامه بر روی کامپیوتر خود بدون هر گونه نظارت آن برخی از این خطرات واقعی ممکن است باعث شود آگاه باشید. شما باید بدانید که تقریبا تمام برنامه های ناخواسته می توانید تنظیمات مرورگر خود را تغییر دهید. آنها می تواند به راحتی نظارت بر فعالیت های مرور خود را، شما را به وب سایت ناخواسته هدایت، با مقدار زیادی از پاپ آپ، تبلیغات و اطلاعیه ها حمله. نگه داشتن در ذهن هر برنامه ای که کامپیوتر خود را مخفیانه وارد است که برای حذف بدون هر گونه تاخیر. Apcrtldr.dll را نیز حذف کنید.

چگونه برای حذف Apcrtldr.dll

اگر شما واقعا می خواهید به حذف Apcrtldr.dll و مزاحم جعلی پیام هشدار است که تا هر زمانی که شما نشان می دهد باز خود را مرورگر، دستورالعمل های ما ارائه شده در زیر را دنبال کنید. با توجه به این واقعیت است که Apcrtldr.dll می توان نصب شده به کامپیوتر خود را با تعداد زیادی از فایل های بالقوه بدخیم دیگر، ما می تواند به شما اطمینان که دستي مراحل تنها واقعی حرفه ای انجام می شود. بنابراین، اگر شما نمی خواهید را خطر صدمه زدن به سیستم های کامپیوتری خود را حتی بیشتر، شما باید دانلود و نصب نرم افزار ضد جاسوس افزار معتبر مانند SpyHunter. با کمک این ضد ویروس ابزار قابل اعتماد شما Apcrtldr.dll حذف نیز از دیگر پرونده های بالقوه بدخیم عمل خواهد شد. علاوه بر آن، این ضد ویروس ابزار استفاده طولانی مدت است و اگر آن به روز نگه دارید SpyHunter حفاظت رایانه شما از هر گونه عفونت برای دوره زمانی طولانی خواهد شد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Apcrtldr.dll

پاسخ دهید