حذف APlusGamer Toolbar

Browser Hijacker

توصیه در حذف APlusGamer Toolbar

شما ارسال APlusGamer Toolbar را در مرورگر خود را به تازگی متوجه شده است؟ این برنامه های ناخواسته است که تلاش می کند به کاربران کامپیوتر ارسال به وب سایت های مختلف با حمایت مالی و ترافیک را جمع آوري است. این برنامه معمولا به نرم افزار است که کاربران را از اینترنت دانلود رایگان همراه می آید. برای نگه داشتن بر روی مرورگر خود را به عنوان آن باعث تغییرات در تنظیمات مرورگر خود و دخالت را در هر جلسه یک مرور توصیه نمی شود. ادامه خواندن این مقاله برای کسب اطلاعات بیشتر درباره hijacker و نحوه حذف APlusGamer Toolbar.

APlusGamer Toolbar کامپیوتر در حال اجرا ویندوز تاثیر می گذارد. آن را می توان به Internet Explorer، موزیلا Firefox و Google Chrome اضافه شده است. یک بار داخل، این تغییرات یک پیام خصوصی به home.tb.ask.com و search.tb.ask.com به عنوان ارائه دهنده جستجوی خود را تنظیم می کند. هر بار که شما با نمایش آگهی های مزاحم تغییر نتایج جستجوی خود را با اضافه کردن لینک حمایت مالی و انجام همه ممکن است فقط به تبلیغات تجاری صفحات برای مرور اینترنت برنامه قطع خواهد شد. تنها راه برای متوقف کردن این فعالیت تحریک کننده است با نگه داشتن APlusGamer Toolbar را از مرورگر خود را حذف.

APlusGamer Toolbar  حذف APlusGamer Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف APlusGamer Toolbar

این که آسان برای خلاص شدن از این نوار ابزار است. این برنامه همچنین در هنگام راه اندازی ویندوز را نصب می کند و برخی از آنها برای اطمینان از کاربران قادر به بازنشانی تنظیمات مرورگر را تغییر می دهد به راحتی. APlusGamer Toolbar واضح است برنامه ناخواسته نه تنها برای این واقعیت است که به دلیل انجام آن فعالیت های ناعادلانه در رایانه آسیب دیده فریبنده بلکه با استفاده از روش نصب شده است.

در حالی که برخی از نرم افزار رایگان را از اینترنت دانلود شدند APlusGamer Toolbar معمولا اضافه شده است. این می آید همراه با چندین موسیقی و ویدئو بازیکن, سازندگان پی دی اف، و غیره. اگر شما به تازگی برنامه هایی از جمله وب سایت های دانلود Brothersoft کرک یا Softonic شده APlusGamer Toolbar که از آنجا آمده باشد. برای محافظت از کامپیوتر شما از بارگیری در چنین، شما باید بیشتر مراقب باشید در هنگام دانلود نرم افزار رایگان است. همیشه دنبال مراحل نصب و عدم انتخاب گزینه ایجاد تغییرات و یا گرفتن ابزار که آشنا به شما ارائه.

بهترین و مطمئن ترین راه APlusGamer Toolbar را از مرورگر خود حذف اسکن کامل سیستم را با یک ابزار ضد بدافزارها, به عنوان مثال، Spyhunter در حال اجرا است. اگر شما می خواهید به انجام دستی، مراحل زیر را دنبال کنید.

چگونه به حذف APlusGamer Toolbar

چگونه به حذف APlusGamer Toolbar با استفاده از کنترل پنل ویندوز

هواپیماربایان و بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند APlusGamer Toolbar برخی از آنها را به عنوان برنامه های عادی ویندوز و همچنین به عنوان نرم افزار اضافی نصب کنید. این بخش از نرم افزارهای مخرب می توانید از پانل کنترل لغو نصب شود. برای دسترسی به آن، موارد زیر را انجام دهید.

  • شروع -> کنترل پنل (قدیمی تر ویندوز) یا کلید Windows را فشار دهید–> جستجو و وارد کنترل پنل (Windows 8)؛
  • برنامه لغو نصب را انتخاب کنید؛ برنامه ها
  • برو از طریق فهرست برنامه ها و انتخاب ها مربوط به APlusGamer Toolbar
  • دکمه حذف کلیک کنید.
  • در بسیاری از موارد ضد برنامه های مخرب بهتر تشخیص انگل مرتبط هستند، بنابراین توصیه می کنم نصب Spyhunter برای شناسایی برنامه های دیگر که ممکن است بخشی از این عفونت.

دانلود ابزار حذفبرای حذف APlusGamer Toolbar

پاسخ دهید