حذف App Bud

دسته‌بندی نشده

App Bud چیست؟

App Bud یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی توسعه یافته توسط SuperWeb LLC بدنام، یک شرکت است که منتشر کرده است تعدادی از برنامه های بی فایده است. این سخت بسیار از پیشینیان خود متفاوت است. هدف اصلی آن این است که ترویج وب سایت های مختلف هر وسیله لازم است. سایت اصلی نرم افزار شبیه به Gooternet و Adanak و Techgile و FourFinders و دیگر وب سایت های برنامه های ایجاد شده توسط SuperWeb است.

سایت appbud.net به شما ارائه با اطلاعات مبهم در مورد نرم افزار و نتواند به شما لینک دانلود کار. بلکه احتمال است که شما هرگز سخت در وهله اول به همین دلیل است که توصیه می کنیم App Bud را از کامپیوتر شما حذف می خواستم است.

App Bud  حذف App Bud

دانلود ابزار حذفبرای حذف App Bud

App Bud چگونه کار می کند؟

App Bud سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است و یک بار آن را وارد سیستم خود را, شما نمی قادر به جلوگیری از اثرات آن مهم نیست که یکی از آنها استفاده می خواهد. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مرورگر خود با مختلف پاپ آپ و آگهی ها و لینک و داده های تجاری دیگر را پر می کند. مشکل این است که این برنامه محتویات آن شما که می سازد و آن رسانه مناسب برای توزیع نرم افزارهای مخرب فراهم می کند که بررسی است. اگر شما بر روی آگهی های جعلی، شما را به صفحه خراب شده که در آن شما می توانید کامپیوتر خود را با یک برنامه مخرب آلوده هدایت. اگر می خواهید برای جلوگیری از که, شما باید از App Bud از سیستم شما بدون تردید بین بردن.

به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده App Bud نه در وب سایت رسمی خود که آن را با روش توزیع تنها ممکن است بسته بندی یعنی برگ دریافت می شود. روش بندی است که اغلب توسط برنامه های کاربردی سخت است که به همین دلیل مهم است که شما پرداخت توجه هنگام نصب نرم افزار آزاد استفاده می شود. همیشه گزینه های پیشرفته و یا سفارشی نصب را انتخاب کنید و بردارید همه اضافی ارائه می دهد. به این ترتیب شما قادر خواهید بود به نگه داشتن کامپیوتر خود را از برنامه های ناخواسته مختلف.

چگونه به حذف App Bud

اگر چه شما با حذف App Bud دریغ نکنید باید دلیلی برای شما، وحشت وجود دارد زیرا برنامه و نه آسان به پاک است. شما می توانید کتابچه راهنمای App Bud دستورالعمل حذف زیر این مقاله ارائه شده. پس از حذف App Bud این امر می تواند ایده خوبی برای دانلود اسکنر تروجان و چک کردن اگر سیستم شما در حال حاضر پاک است. راه حل های جایگزین به حذف adware به پیاده سازی ابزار ضد تروجان است که همه کار را برای شما انجام می شود. مزیت اصلی داشتن remover مخرب است که آن نه تنها App Bud و دیگر تهدیدات است که ممکن است بر روی کامپیوتر شما، اما همچنین این انگل خطرناک تر و مشابه کامپیوتر در آینده محافظت در برابر فسخ خواهد شد.

راهنمای در مورد حذف App Bud

حذف App Bud از ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → App Bud →

حذف App Bud از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → App Bud پاک

حذف App Bud از ویندوز 8

  • پیروزی + C → تنظیمات کنترل پنل → → عزل برنامه → → App Bud را پاک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف App Bud

پاسخ دهید