Appbario

دسته‌بندی نشده

چرا شما نیاز به حذف نوار ابزار Appbario؟

Appbario برنامه کاملا آزار دهنده است که تمایل به گرفتن در داخل سیستم بدون هر گونه اجازه خواسته است. متعلق به همان شرکت به عنوان Search.conduit.com که برای استفاده از همان شیوه توزیع شناخته شده است. بنابراین، هنگامی که می شود Appbario در آن کامپیوتر هدف آن در هر مرورگر حل و فصل آن می یابد و شروع به ایجاد وقفه قربانی خود با تاییدیه ثابت به سایت های ناخواسته. بسیاری از این سایت پر محتوای تجاری و یا به سادگی مربوط به شرکت speciffic است که به دنبال افزایش علاقه کاربران به آنها.

این واقعیت مهم در مورد Appbario است که آن نیز به جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور و سایت های مورد علاقه استفاده می شود. همین دلیل است که توصیه می کنیم نمی نگه داشتن این نوار ابزار بر روی کامپیوتر شما. اگر شما آن را توسط خودتان نصب نیست مهمتر از همه، شما باید حذف نوار ابزار Appbario.

Apbario Appbario دانلود ابزار حذفبرای حذف Appbario

چگونه می توانم Appbario را بر روی کامپیوتر شما دریافت کنم؟

ما در حال حاضر بعضی از جزئیات در مورد توزیع نوار ابزار Appbario ذکر است. در واقع، دو روش وجود دارد چگونه شما می توانید تی را بر روی کامپیوتر شما پیدا: یکی خوب و یکی بد. غالبا, کاربران دانلود آن از سایت رسمی آن. با این حال، آن هم با برنامه های رایگان و شاخه است که تنها چند جمله درباره وجود چنین برنامه هایی بر روی ویندوز نصب خود آگاه دریافت می شود. هنگامی که آن را وارد کامپیوتر هدف خود، این سخت شروع می شود به شما استفاده از آن برای جلسات جستجو خود را دنبال. به طور معمول، آن را می شود بر روی تمام مرورگرها مشروع از جمله اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم و سافاری، و جایگزین موتور جستجوی پیش فرض کاربر یا صفحه اصلی. اگر شما نوار ابزار Appbario بر روی کامپیوتر خود ببینید و آن را به شما تغییر مسیر هنگامی که در اینترنت در حال دیدن سایت، شما باید چنین سایت را ترک. علاوه بر این، توصیه می کنیم اگر شما نمی دانید از کجا آمده Appbario نوار ابزار از سیستم پاک.

چگونه به حذف نوار ابزار Appbario

اول از همه، شما می توانید Appbario دستورالعمل حذف نوار ابزار داده شده توسط ناشر آن استفاده کنید:

اینترنت اکسپلورر:
 1. دکمه شروع را کلیک کنید و سپس انتخاب کنید تنظیمات > کنترل پنل > افزودن/حذف برنامه ها.
 2. در لیست برنامه های پیدا کردن نوار ابزار Appbario آن را انتخاب کنید و تغییر/حذف کردنرا کلیک کنید.
موزیلا فایرفاکس:
 1. در منوی مرورگر فایرفاکس را انتخاب کنید افزودنی > پسوند.
 2. نوارابزار جامعه Appbario را انتخاب کنید.
 3. حذفرا کلیک کنید.
صفری:
 1. باز کردن نرم افزار یاب و فهرست برنامه های کاربردی.
 2. Toolbars بروید و بر روی Appbario.
 3. دوبار کلیک بر روی “حذف”.
 4. “نام کاربر و رمز عبور” را پر کنید و روی دکمه OK کلیک کنید.
گوگل کروم:
 1. در مرورگر Google Chrome به chrome://extensions/بروید.
 2. Appbario در لیست پیدا کنید.
 3. حذفرا کلیک کنید.

در نهایت، ما همچنین اسکن سیستم با انتشار ضد بدافزارها به منظور اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر شما از ویروس ها توصیه. SpyHunter برای آن استفاده کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Appbario

پاسخ دهید