حذف AppGraffiti

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف AppGraffiti

AppGraffiti یک افزونه مرورگر رایگان است که کاربران کامپیوتر برای سفارشی کردن سوابق حساب فیس بوک خود را است. این نرم افزار سازگار با Internet Explorer موزیلا Firefox و Google Chrome است اما ممکن است که شما آن را در خود Google Chrome نصب را پیدا کند. AppGraffiti وب سایت رسمی، که AppGraffiti.com، که در آن شما می توانید زمینه های مختلف را توسط ردههای صفحه فهرست است. دسته های گل, شامل مواد غذایی عشق چکيده نظامی و خیلی بیشتر.

AppGraffiti برنامه های تبلیغاتی پشتیبانی شده است. تبلیغات در فیس بوک، توییتر و وب سایت های دیگر نشان می دهد. وب سایت در AppGraffiti که تبلیغات نمایش داده شده با افزودنی مرورگر در ارتباط است و توسعه برنامه قبال محتوایی که شما را با ارائه شده است. علاوه بر این، توسعه دهنده برنامه سلب مسئولیت برای تعامل بین شما و افزودنی های شخص ثالث، که بدان معنی است که تبلیغات آن در معرض خطر خود شما ارتباط برقرار کردن با. AppGraffiti شخص ثالث اعمال نظارت; و نه آن قوانین خط مشی رازداری آن سایت ها حکومت کند.

AppGraffiti حذف AppGraffiti

دانلود ابزار حذفبرای حذف AppGraffiti

از آنجا که آن را با برنامه های مختلف, از جمله یک افزونه مرورگر نام نوار ابزار Crawler و برنامه شما را با عملکرد مرتبط با کامپیوتر 24/7 پشتیبانی فنی فراهم می کند که همراه برنامه AppGraffiti طبقه بندی به عنوان برنامه های ناخواسته. به منظور جلوگیری از برنامه های اضافی است که تغییر تنظیمات در مرورگر شما باید پرداخت توجه دقیق به هر صفحه از برنامه جادویی نصب; در غیر این صورت، برای بدترین آماده.

بسیاری از کاربران شکایت دارند که با اجرای برنامه، و یا نه این واقعیت است که آن را به نمایش تبلیغات راضی نیستند. این است زیرا آنها هنوز با اطلاعات ارائه شده به آنها در ابتدا مراحل نصب آشنا. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر پنجره های بازشو AppGraffiti و صرفه جویی در حریم خصوصی خود را، که زمانی که تعامل با وب سایت شخص ثالث غیر قابل اعتماد می تواند نقض شود، حذف AppGraffiti از کامپیوتر به محض این که شما می توانید و سیستم عامل در اختیار حفاظت در برابر نرم افزارهای مخرب و نرم افزارهای جاسوسی.

چگونه به حذف AppGraffiti

AppGraffiti منتشر شده توسط امگا شرکای با مسئولیت محدود، آن حذف شده و می توانید از کامپیوتر از طریق applet صفحه کنترل حذف. با این حال، به تکیه بر نرم افزارهای جاسوسی قدرتمند و ابزار حذف تروجان دلیل کافی برای حذف AppGraffiti نیست شما توصیه می کنیم. کامپیوتر شما نیاز به حفاظت در برابر سایر برنامه های غیر قابل اعتماد. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter که می تواند خاتمه AppGraffiti از کامپیوتر، حذف فایل های مختلف مضر و سپر کامپیوتر از عفونت چندین کامپیوتر از جمله مرورگر هواپیماربایان، اسب های تروجان، برنامه آنتی ویروس جعلی، و غیره.

چگونه به حذف AppGraffiti

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • باز کردن منوی شروع.
 • کنترل پنل کلیک کنید.
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
 • حذف برنامه ناخواسته.

ویندوز ایکس پی

 • شروع کلیک کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • افزودن یا حذف برنامه گزینه کلیک کنید.
 • حذف AppGraffiti.

ویندوز 8

 • حرکت اشاره گر ماوس به گوشه پایین سمت چپ صفحه نمایش.
 • کلیک راست کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و حذف نصب برنامه کلیک کنید.
 • برنامه AppGraffiti را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف AppGraffiti

پاسخ دهید