حذف Apps Hat

دسته‌بندی نشده

Apps Hat چیست؟

Apps Hat یک برنامه رایگان ایجاد شده توسط Somoto و ترویج به عنوان یک ابزار است که کمک خواهد کرد که شما پیدا کردن نرم افزار های مختلف آندروید است. برنامه به شما اعلان های مربوط و توصیه های وعده و فرصت برای به اشتراک گذاشتن برنامه های خود را با دوستان به شما می دهد. در وب سایت رسمی از برنامه Apps Hat که می تواند کمک به شما دسترسی به بیش از 100 آمده است 000 بازی ها و نرم “راست از دسک” و نصب آنها بر روی گوشی های هوشمند و یا قرص خود را.

AppsHat حذف Apps Hat

نیز وجود دارد کار لینک دانلود در صفحه وب، با این حال، پس از آن امکان پذیر است که شما نمی بود دانلود این برنامه از صفحه وب رسمی آن Apps Hat نیز همراه با نرم افزار، سفر شناخته شده است. که یکی از دلایل Apps Hat نیز به عنوان یک برنامه ناخواسته یعنی سخت طبقه بندی شده است. به خصوص اگر شما آن را از وب سایت رسمی خود دانلود نیست شما باید Apps Hat, را حذف کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Apps Hat

Apps Hat چگونه کار می کند؟

یک بار Apps Hat می شود دسترسی به کامپیوتر شما نصب یک افزونه مرورگر برای Internet Explorer و ایجاد یک میانبر بر روی دسکتاپ شما. شما همچنین ممکن است متوجه که FLV پلیر و یا برخی از دیگر نرم افزار ناخواسته همراه با برنامه آمد. Apps Hat موزیلا Firefox یا Google Chrome کار نمی کند. شما درست می گویید اگر فکر می کنید که این نشانه خوبی نیست. وب سایت رسمی برنامه در فهرست گوگل از صفحات وب ناامن است. شما همچنین باید به حساب Apps Hat که پر کنید مرورگر خود را با انواع و اقسام تبلیغات: پاپ آپ و آگهی ها و تبلیغات تبدیل خواهد شد بخش بزرگی از مرور روزمره خود را. چرا که آنها ممکن است امن نیست با کلیک کردن بر روی تبلیغات نمایش داده شده توصیه می کنیم. ممکن است که شما با آگهی های نادرست است که تروجان به عنوان برخی از برنامه های مفید در حال حاضر ارائه خواهد شد است. شما می تواند همچنین به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود را از طریق قرعه کشی جعلی و یا نظر سنجی فریب. خطرات غیر ضروری اینترنت امنیت را و Apps Hat را از کامپیوتر خود را پاک کنید.

چگونه به حذف Apps Hat

اگر می خواهید مطمئن شوید که کامپیوتر شما پاک و حفاظت شده است شما باید دانلود و نصب ابزار حذف تروجان. برنامه مطمئن ضد بدافزار رایانه خود را اسکن، نرم افزار ناخواسته و Apps Hat همراه با عفونت های احتمالی دیگر را حذف کنید. علاوه بر این, آن را مطمئن شوید که سیستم شما توسط حفاظت از رایانه خود را از تهدیدات آنلاین شبیه امن باقی می ماند. با این حال، آن را نیز ممکن است به Apps Hat به صورت دستی حذف کنید است. حذف دستی Apps Hat ممکن است به عنوان قابل اعتماد به عنوان برخی از عناصر برنامه نماند ممکن است. اگر شما انتخاب می کنید Apps Hat به خاتمه دستی هنوز, شما دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید.

حذف دستی Apps Hat

ویندوز ایکس پی / ویندوز 7 و ویستا

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل
 2. افزودن یا حذف برنامه ها یا
 3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 4. انتخاب Apps Hat
 5. کلیک حذف و یا حذف

ویندوز 8

 1. پیروزی + Q و نوع در صفحه کنترل را فشار دهید
 2. حذف گزینه های برنامه را انتخاب کنید
 3. Apps Hat را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

Internet Explorer

 1. راه اندازی اینترنت اکسپلورر و شیر Alt + T
 2. با کلیک بر روی مدیریت افزودنی
 3. انتخاب نوار ابزارها و پسوندها
 4. حذف Apps Hat

دانلود ابزار حذفبرای حذف Apps Hat

پاسخ دهید