حذف Appstein

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف Appstein

Appstein یک افزونه مرورگر است که تبلیغ می شود به عنوان یک ابزار مفید برای بالا بردن مردم را تجربه مرور است. با این حال، به نظر می رسد آن را در همان راه به عنوان نوار Widgi نوار ابزار CitySearch و بسیاری از دیگر برنامه های مشابه که شامل hijacker مرورگر و یا برنامه های ناخواسته (توله سگ) دسته بندی شده اند کار می کند.

اولین چیزی که شما باید بدانید که Appstein به طور معمول همراه با برنامه های رایگان است که در اینترنت رایگان گسترش سفر است. معمولا کاربران متوجه نیست چگونه این برنامه را داخل کامپیوتر خود می شود و است که به دلیل تصویب مستقیم نصب شود را نیاز ندارد. پس از نصب، آن را قطره فرمت خاص خود را به همه از محبوب ترین مرورگرهای وب، از جمله Google Chrome، موزیلا Firefox و Internet Explorer، و نصب نوار ابزار وجود دارد. هنگامی که آن تغییر سیستم، به عنوان هر hijacker آن در حالی که شما در حال حاضر بر روی اینترنت باعث تغییر مسیر آگهی های شخص ثالث و دیگر ناراحتی شروع ممکن است.

Appstein  حذف Appstein

دانلود ابزار حذفبرای حذف Appstein

این تبلیغات می تواند در اشکال مختلف آگهی بازشو پاپ unders در متن لینک و تبلیغات تب جدید نمایش داده شود. البته آنها در یک جریان بزرگ و در مسیر خود را روی آنها کلیک می کنید ظاهر می شود به دلیل آنها سعی کنید به آنها آزار دهنده هستند. اما بدترین قسمت این رابطه این افزودنی نیست. بدترین چیزی است که آن تبلیغات شما را به برخی از وب سایت های نا امن و خطرناک هدایت ممکن است. مهم است به یاد داشته باشید که Appstein ممکن است توسط مجرمان اینترنتی برای هدایت شما به وب سایت مشکوک و پرخطر خود را استفاده است. همانطور که می بینید، امنیت کامپیوتر شما را کاملا در دست شما است. حتی اگر آن ذکر است که این برنامه بسیار مفید و امن، شما باید به فکر دو بار قبل از نصب Appstein بر روی کامپیوتر شما.

چگونه Appstein می ربودن به کامپیوتر من?

قبل از Appstein می توانید دریافت نفوذ به کامپیوتر بدون تو از آن آگاه شود که ما به ذکر است. زیرا گسترش آن در همان راه به عنوان دیگر هواپیماربایان adwares و برنامه های ناخواسته – همراه با نرم افزار رایگان است. هنگامی که برخی از نرم افزار را از وب سایت آشنا دانلود امکان وجود دارد که Appstein یا هر hijacker به مرورگر وب شما نیز افزوده خواهد شد. برای جلوگیری از این اتفاق، شما در هنگام نصب برنامه های جدید، به ویژه آنهایی که از اینترنت رایگان دریافت می شود بسیار مواظب باید باشید. همیشه بهتر است برای دانلود هر گونه نرم افزار از وب سایت های مشکوک به دنبال در تمام است. اگر شما واقعا نیاز به یک یا دیگر برنامه و دانلود آن را از منبع قابل اعتماد را پیدا کند، با این حال، مهم ترین چیزی است که شما باید انجام دهید توجه نزدیک به فرایند نصب است. شما نمی باید هر گام به سادگی با کلیک کردن دکمه “بعدی” بگذرید. زیرا به این ترتیب شما قادر خواهید بود برای نظارت بر همه مراحل و بردارید گزاره نصب ابزارهای اضافی حالت نصب سفارشی و یا پیشرفته صورت امکان انتخاب کنید. اگر می بینید که برخی از نرم افزار اضافی کنار نصب شده است و شما از آن (یعنی فرمت, افزودنی, پلاگین, نوار ابزار) آگاه هستید، احتمالا Appstein یا دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم می توان آن را نه آن، اجازه می دهد. اگر خیلی دیر است و شما در حال حاضر نصب شده Appstein بدون اینکه از آن آگاه، نه صبر طولانی و بلافاصله آن را حذف کنید.

چگونه برای حذف Appstein.info از کامپیوتر من?

همانطور که ذکر شده، Appstein ممکن است بر روی کامپیوتر خود بدون هیچ نشانه ای مخفی شده باشد. اگر شما در حال حاضر متوجه تغییر مسیر و تبلیغات, با این حال، شما دو دستگاه شما برای این برنامه کاربردی مشکوک باید بررسی کنید. در این مورد به استفاده از قابل اعتماد ضد جاسوس و Appstein به صورت خودکار حذف توصیه می شود. اگر تکیه کردن دستي آن احتمالی که شما رجیستری از این پلاگین می سپارم که هوشمندانه ممکن است بر روی کامپیوتر شما پنهان است. برای کسب اطلاعات بیشتر دستورالعمل زیر را دنبال کنید.

شما می توانید Appstein.info به طور خودکار با کمک SpyHunter را حذف کنید. توصیه می کنیم این نرم افزار دلیل آن می توانید به راحتی برنامه های ناخواسته و ویروس ها با تمام فایل ها و رجیستری که مربوط به آنها را حذف.

حذف Appstein

دانلود ابزار حذفبرای حذف Appstein

پاسخ دهید