حذف AppToU

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف AppToU

AppToU فرمت مشکوک است که ممکن است نفوذ رایانه بدون تصویب خود را، و سپس نمایش تبلیغات پیش تعیین شده است. همین دلیل است که این برنامه ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و ناخواسته برنامه (توله سگ) همچنین به عنوان شناخته شده است. اگرچه AppToU اغلب به عنوان یک ابزار مفید برای کسانی که خرید آنلاین، توسعه دهندگان از این پسوند مشکوک نمی گفتن حقیقت کل ترویج است. چرا که آن را فقط برای کسب درآمد برای صاحبان آن به دنبال این برنامه آگهی های مداوم خود را نشان می دهد. هنگامی که این توله سگ به سیستم کامپیوتر شما اضافه شده است، توسط راه شما AppToU تغییر مسیر به ناآشنا وب سایت، مرورگر را آهسته ممکن است تجربه فراز و ناراحتی های مشابه.

دانلود ابزار حذفبرای حذف AppToU

که است که چرا ما به شدت توصیه اجتناب از کلیک کردن روی تبلیغات AppToU و ناخواسته این طور بالقوه حذف برنامه از سیستم. اگر فکر می کنید که AppToU ربوده رایانه شما باید راهنمای در انتهای این پست را دنبال کنید. هنگامی که شما شانس اول AppToU را حذف کنید.

چگونه ویروس AppToU می تواند نفوذ به کامپیوتر من?

کاربران به راحتی می توانید این برنامه را به طور مستقیم از اینترنت دانلود. با این حال، شما درباره آگهی های غیرقابل کنترل که این برنامه ممکن است شروع به نشان دادن روی صفحه نمایش شما پس از نصب آن هشدار داده اند نمی گویم. همچنین توسعه دهندگان AppToU مشکوک بازاریابی و توزیع روش ها، از جمله بسته بندی استفاده می کنند. این روش کاملا ناعادلانه هستند چرا که مردم به سختی مورد نصب و راه اندازی هفته اضافی هشدار داد. همین دلیل است که شما همیشه باید به خاطر که برنامه های رایگان اغلب با پیوست اضافی است که باید در انتخاب نشده هنگام نصب اخبار از وب پر شده است. در صورتی که حتی کوچکترین شک و تردید در مورد برنامه می خواهید نصب کنید، توصیه می کنیم که انجام یک تحقیق کوچک. نقد و نظر از افرادی که دریافت این برنامه خواند. اگر شما تصمیم به نصب یک برنامه رایگان ناآشنا باشد گزینه نصب پیشرفته بسیار مراقب باشید, را انتخاب کنید و تمامی مراحل را دنبال کنید. انتخاب کردن در طول راه، از هر گونه لوازم جانبی اضافی شما لازم نیست، مانند AppToU.

چگونه برای حذف AppToU ویروس از کامپیوتر من?

هنگامی که ویروس AppToU ارتشاح کامپیوتر، آن نه تنها خود افزونه به تمام مرورگرهای وب از جمله اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم می افزاید. آن نیز خود به قسمت اضافه کردن/حذف برنامه ها در پوشه کنترل پنل می افزاید. به منظور خلاص شدن از این برنامه، شما باید ورود خود را حذف، هر یک از مرورگر خود را تنظیم مجدد و همچنین سیستم با معتبر ضد جاسوس اسکن. که توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.

به منظور حذف AppToU این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

حذف نرم افزار، که مربوط به YTBlockerApp:

 • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 • هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند AppToU، RemoveThaeAdAopp UTUobEAdaBlock، SafeSaver، SupTab، به دنبال ValueApps اب نبات چوبی نسخه به روز نرم افزار DP1815 پخش ویدئو، تبدیل فایل های برای رایگان Plus HD 1.3 BetterSurf قابل اعتماد وب LyricsBuddy-1، Y 1.2 AppToU، Media Player 1.1 گاو پس انداز Feven طرفدار 1.1، Websteroids، صرفه جویی در گاو، HD-Plus 3.5، پاسخ markit.
 • “حذف برنامه” را انتخاب کنید و OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

AppToU را از مرورگرهای اینترنتی از بین بردن:

اینترنت اکسپلورر:

 • باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 • در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
 • صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

موزیلا فایرفاکس:

 • باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 • اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.
 • در نهایت، صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

گوگل کروم:

 • کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم,–> تنظیمات را انتخاب کنید تنظیمات پیشرفته نشان می دهد.
 • دکمه بازنشانی تنظیمات مرورگر در اینجا را نگاه کنید.
 • “برای تکمیل این وظیفه تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف AppToU

پاسخ دهید