حذف Arcade Yum

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Arcade Yum

Arcade Yum حال برنامه adware نوع دیگری است که به نظر می رسد شبیه به سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است. بنابراین شما باید فکر می کنم در واقع این علت من فقط عملیات بر روی کامپیوتر شما ناخواسته دو بار قبل از دانلود آن را بر روی سیستم. مهم نیست که آن را به عنوان یک ابزار قابل اطمینان ترویج سایت رسمی خود، و غیره، شما همیشه باید بررسی اطلاعات مختلف است که مورد چنین برنامه هایی مثل این یکی. این کمک خواهد کرد که شما را به مطمئن شوید که برنامه مورد نظر خود را بی خطر و بی ضرر است. اگر بررسی عصاره از Arcade Yum ی سیاست حفظ حریم خصوصی شما را پیدا کردن:

„THE SOFTWARE MAY AUTOMATICALLY MODIFY YOUR BROWSER SETTINGS WITH FIREFOX AND INTERNET EXPLORER TO ENABLE OUR REQUESTED ADD-ON RATHER THAN REQUIRING YOU TO MANUALLY ENABLE IT. IF YOU DO NOT AGREE TO THESE TERMS AND CONDITIONS, INCLUDING OUR USE OF YOUR INFORMATION AS PROVIDED IN THE ARCADEYUM PRIVACY POLICY, YOU ARE NOT ENTITLED TO PLAY PREMIUM GAMES.“

بسیار به وضوح آمده است که این برنامه اجازه شما را به کار بر روی کامپیوتر شما نیاز ندارد. اگر این نرم افزار را نصب و به عبارت دیگر شما را با تغییرات سیستم مختلف بپذیرید. بنابراین, جای شگفتی نیست که بعد از دانلود این برنامه بر روی سیستم, قطره آن رجیستری و کدهای تبلیغات شخص ثالث را نصب می کند وجود دارد.

Arcade Yum  حذف Arcade Yum

دانلود ابزار حذفبرای حذف Arcade Yum

در نتیجه، مرورگر وب شما ممکن است شروع به تولید آگهی های تجاری مختلف هر بار که شما آن را باز کنید. چرا که آنها ممکن است شامل لینک به وب سایت های مختلف تحت حمایت این تبلیغات ممکن است خطرناک باشد. بنابراین، کلیک بر روی آنها تغییر مسیر ناخواسته به وب سایت های مشکوک با محتوای مشکوک ممکن است باعث شود. به طور معمول، تبلیغات توسط Arcade Yum صورت بازشو، بنر و یا لینک در متن ظاهر می شود. علاوه بر این، عصاره از برنامه سیاست حفظ حریم خصوصی نشان می دهد که در آن ممکن است استفاده از اطلاعات شما. آیا می دانید چه معنا به این معنی که اطلاعات قابل شناسایی شخصی و غیر شخصی خود را در معرض خطر است. معمولا چنین برنامه هایی نصب نرم افزار ردیابی است که به نظارت مردم مرور فعالیت. آنها به طور خاص علاقه مند هستند در مردم جستجو نمایش داده شد، اکثرا بازدید وب سایت، آدرس ایمیل و غیره. همانطور که می بینید,، حتی اگر Arcade Yum ترویج و توزیع به عنوان ابزار قانونی و مفید برای بازی که در آن با استفاده از روش های ناعادلانه برای نفوذ به رایانه های کاربران و آغاز فعالیت های ناخواسته مختلف به منظور افزایش درآمد برای اشخاص ثالث است. بنابراین، آن را بدون اعلام کرد که این افزودنی باید از سیستم به محض شناسایی حذف می رود.

چگونه Arcade Yum می ربودن به کامپیوتر من?

اگر شما می خواهم سایت رسمی Arcade Yum مراجعه کنید، احتمالا شما دکمه دانلود است که برای مطمئن فعال پیدا کنید و شما ممکن است سعی به دانلود آن. همانطور که شما در حال حاضر درک، با این حال، ما انجام این کار توصیه نمی. در واقع، این برنامه به ندرت در داخل کامپیوتر کاربر داوطلبانه می شود. در بسیاری از موارد تبلیغات انجام شده توسط Arcade Yum در مرورگر پس از نصب از اخبار و sharewares ظاهر می شود. این پس روش توزیع “بندی” است که اجازه می دهد تا برنامه های مختلف بسته نرم افزاری و گسترش آن را در یک بسته نامیده می شود. هنگامی که شما هر نوع نرم افزار را از وب سایت های مشکوک به دنبال دانلود و نصب آن، احتمال وجود دارد که Arcade Yum یا هر گونه سخت پشت سر خود را در همان زمان نصب خواهد شد. برای جلوگیری از این اتفاق می افتد، شما هنوز برنامه های ناآشنا از وب سایت های با اعتبار مشکوک باید دانلود کنید. اگر شما هیچ گزینه ای دیگر در طول فرایند نصب بسیار توجه شود. هر گونه مراحل جست و خیز و خواندن تمام اطلاعیه ها که ارائه شده است. برای انتخاب کردن از نا آشنا برنامه هایی که همراه با برنامه است که شما نیاز دارید برای سفارشی و یا پیشرفته انتخاب حالت صورت امکان نصب کنید. این اجازه خواهد داد که شما را به دیدن همه گزینه های احتمالی و کاهش نصب افزودنی، پسوند یا افزونه. اگر شما متوجه است که برخی از نرم افزار اضافی کنار نصب شده است و شما از آن – آگاه هستند آن را به ماندن بر روی کامپیوتر خود را به عنوان آن احتمالا Arcade Yum یا هر برنامه دیگری ناخواسته می تواند مجاز. در صورتی که خیلی دیر است و کامپیوتر شما در حال حاضر آلوده است، شما باید اقدامات مورد نیاز و از بین بردن Arcade Yum حق دور.

چگونه برای حذف Arcade Yum از کامپیوتر من?

اگر این برنامه ناخواسته در حال حاضر نفوذ رایانه و ربوده هر یک از مرورگر وب خود، شما هنوز منتظر دیگر هیچ باید. کارشناسان امنیت ما راهنمای دقیق است که شما باید برای حذف Arcade Yum دنبال را مشاهده کنید.

شما می توانید Arcade Yum به طور خودکار با کمک SpyHunter حذف. توصیه می کنیم این نرم افزار دلیل آن می توانید به راحتی برنامه های ناخواسته و ویروس ها با تمام فایل ها و رجیستری که مربوط به آنها را حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Arcade Yum

پاسخ دهید