حذف Ask Toolbar

Browser Hijacker

چه شده است Ask Toolbar-Ask. com?

Ask ارائه می دهد وب سایت از موتور های جستجو (Ask.com) و نوار ابزار است که از طریق دیگر كريدور بودن برنامه ها آزاد و پس از نصب بر روی کامپیوتر شما، آنها را ربودن صفحه اصلی مرورگر خود و جایگزین موتور جستجوی پیش فرض شما. Ask Toolbar برنامه ای که از طریق نرم افزار نرم افزار تبلیغ می شود و اغلب می شود داخل کامپیوتر بدون آگاهی کاربران است. این برنامه مشروع است اما آنجا که از راه آن به کامپیوتر نصب شده است، آن محسوب می شود برنامه های ناخواسته. Ask Toolbar معمولا برای نصب برنامه های شما در حال دانلود از اینترنت همراه است. شما می توانید اجتناب از اگر شما توجه به هر مرحله از نصب هر برنامه نصب آن. معمولا شما می توانید گزینه ای برای نصب این نوار ابزار لغو علامت زدن.

صفحه اصلی تبدیل – .com Ask

اگر شما در حال حاضر آن را بر روی کامپیوتر شما کردم، با این حال، اولین چیزهایی که شما ببینید اینها: صفحه اصلی خود را به Ask. com تغییر و موتور جستجوی پیش فرض شما نیز تغییر خواهد کرد. این بسیار آزار دهنده است به ویژه هنگامی که شما هیچ سرنخی در مورد این تغییرات را قبل از آنها ساخته شده است. نتایج جستجوی شما بیش از حد می تواند اصلاح شود و آنها ممکن است شامل بسیاری از وب سایت های تحت حمایت. چه بیشتر Ask Toolbar برای نمایش آگهی های مختلف که یا بسیار خوشایند نیست سمت. آن حتی می تواند شما را به وب سایت شما ندیده است در زندگی شما تغییر مسیر. حتی این خود حریم چنین تبلیغ فایرفاکس تمایل به جمع آوری اطلاعات در مورد سابقه مرور و غيره وقفه.

Ask Toolbar و جستجو رو بر روی کامپیوتر شما بعد از نصب کرده اید دیگر نرم افزار رایگان و یا افزودنی که به خود برنامه نصب این مرورگر hijacker همراه بود. به عنوان مثال، وقتی نصب جاوا Ask خواهد شد نصب نوار ابزار، تنظیم صفحه اصلی مرورگر خود به Ask. com و تغییر موتور جستجوی پیش فرض خود را به کام.Ask. com .
هنگامی که شما جاوا را از کامپیوتر شما حذف اما تنظیمات مرورگر وب پیش فرض نیست می گردند. این بدان معنی است که شما مجبور به حذف Ask Toolbar و جستجو از مرورگر وب مورد علاقه خود را دستی.

چگونه برای حذف Ask Toolbar

اگر شما آن را توسط خودتان دریافت نکرده، شما باید Ask Toolbar از سیستم خود حذف کنید. به لیست برنامه های در صفحه کنترل بروید. رفتن به شروع–> کنترل پنل، بر روی “حذف برنامه” در برنامه های منطقه. برای هر چیزی مربوط به Ask Toolbar, Ask. com و چیزهای مشابه در یک لیست از برنامه های نگاه و لغو نصب/تغییر دکمه کنار آن کلیک کنید. برای حذف برنامه به طور خودکار، توصیه می کنیم یک اسکن کامل سیستم در حال اجرا با یک ابزار ضد جاسوسی معتبر مانند Spyhunter. Adwcleaner شما با این موضوع هم می توانید. پس از آن تنظیمات مرورگر خود را دستی بسته به نوع مرورگر شما با استفاده از ثابت:

Ask Toolbar از یعنی حذف:

  1. باز کردن اینترنت اکسپلورر و رفتن به ‘ابزار”–”مدیریت افزودنی.’
  2. ‘نوار ابزارها و پسوندها’ را انتخاب کنید و همه چیز مربوط به Ask Toolbar از لیست حذف کنید.
  3. انتخاب ارائه دهندگان جستجو – موتور جستجو شما را قبل از استفاده می شود را انتخاب و آن را ارائه دهنده جستجوی پیش فرض. علاوه بر این، “جستجوی وب را انتخاب کنید، کلیک کنید ‘غیرفعال کردن پیشنهادات’ برای غیرفعال کردن آن.
  4. “ابزار”–گزینه های اینترنت بروید و بند ‘عمومی’ کلیک کنید ‘استفاده از پیش فرض’ را انتخاب کنید یا خود را وب سایت نام google.com یا دیگر را وارد کنید. در نهایت، ‘خوب’ برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

Ask Toolbar از موزیلا فایرفاکس حذف:

  1. موزیلا فایرفاکس باز، “ابزار”–”افزودنی”.
  2. انتخاب پسوند’ Ask Toolbar و “حذف برنامه” را کلیک کنید.
  3. ‘ابزار”→ ‘گزینه’ بروید. در نهایت، تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی و یا تغییر آن به google.com.

حذف Ask Toolbar از Google Chrome:

  1. کلیک بر روی آیکون “سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم”، “گزینه ها” را انتخاب کنید.
  2. ‘پایه’ گزینه را انتخاب کنید و تغییر صفحه اصلی Google Chrome برای google.com و یا هر مرورگر دیگر و سپس کلیک بر روی دکمه “مدیریت موتورهای جستجو…”.
  3. ‘گوگل’ را انتخاب کنید و آن را به موتور جستجوی پیش فرض شما.

وقتی که از آنجا که اغلب، اختیاری شامل نصب نرم افزار نصب نرم افزار نصب, مانند این Ask Toolbar شما همیشه باید توجه پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب.همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست آشنا, به خصوص اختیاری نرم افزاری است که شما هرگز نمی خواستم به دانلود و نصب در وهله اول.
این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

Incoming search terms:

پاسخ دهید