حذف Asrv-a.akamaihd.net

دسته‌بندی نشده

Asrv-a.akamaihd.net حذف

پنجره Asrv-a.akamaihd.net پیام مزاحم است که می تواند بر روی کامپیوتر های تصادفی بود که توسط ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا دیگر برنامه های ناخواسته نمایش داده شود. اگر شما متوجه این پیام بر روی مرورگر شما ظاهر می شود, احتمالا شما اخیرا برخی از نرم افزار نصب شده. بسیاری از نوزادان به بازیکنان مختلف سازندگان PDF همراه دانلود مدیران و دیگر برنامه های کاربردی رایگان بدون درخواست اجازه کاربران اضافه شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Asrv-a.akamaihd.net

Asrv-a.akamaihd.net پنجره را می توان در اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم نمایش داده است. هدف از این پیام یا به توزیع دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا تبلیغات وب سایت های مختلف تحت نظر است. مراقب باشید که این امن برای نصب برنامه های کاربردی ناشناخته یا کلیک بر روی لینک های ناآشنا نیست. شما می توانید به راحتی درگیر به پروژه های مختلف بازاریابی مربوط یا متقاعد به خرید محصولات نسبی.

Asrv a.akamaihd.net حذف Asrv a.akamaihd.net

اگر شما متوجه پنجره Asrv-a.akamaihd.net بر روی کامپیوتر شما، ماندن آن و همه سخت است که می تواند مربوط به این پیام را حذف می کنید مطمئن شوید. بدانید که دقیقا چه مسئول برای نمایش این پنجره است، شما کامپیوتر خود را با برنامه antipyware معتبر را اسکن و از بین بردن Asrv-a.akamaihd.net داشته باشد.

چگونه برای حذف Asrv-a.akamaihd.net

بهترین راه برای اجتناب از جاسوسافزار و دیگر برنامه های ناخواسته است بیشتر مراقب باشید در مورد وب سایت شما در حال دیدن و چه برنامه هایی که شما به سیستم خود را نصب. همیشه انتخاب کردن برای نصب سفارشی، بنابراین شما می تواند کنترل دریافت فایل اختیاری. برای اضافه کردن هر برنامه نا آشنا است که همراه با نرم افزار دیگر هرگز به توافق برسند. برای حذف Asrv-a.akamaihd.net راهنمای ارائه شده در زیر را دنبال کنید.

استفاده از پانل کنترل برای لغو نصب قطعات و نصب Asrv-a.akamaihd.net:

 • به صفحه کنترل بروید. در ویندوز XP/Vista/7 شروع به کنترل پنل ->. سپس افزودن یا حذف برنامه ها. در ویندوز 8. کنترل پنل در کادر جستجو وارد کنید. در هر دو مورد شما ممکن است باید تایید کنید که شما مدیر این رایانه هستند.
 • هر چیز مربوط به پنجره Asrv-a.akamaihd.net را حذف کنید. به طور پیش فرض, Yontoo, WebCake, از بین بردن هر چیزی “پس انداز” و یا “کوپن” مربوط به توصیه می کنم. اسکن با ضد برنامه های مخرب مانند Spyhunter ایده خوبی است چه برنامه هایی را ممکن است حذف شده باید از نیز وجود دارد.
 • ببند کنترل پنل.

Asrv-a.akamaihd.net از بین بردن پنجره مربوط به ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از اینترنت اکسپلورر

 • مطبوعات Wench آیکون–> مدیریت افزودنی.
 • برو از طریق نوار ابزارها و پسوندها. آنهایی که شما را نمی دانم و ساخته شده توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا ادوبی را حذف کنید.
 • گزینه ها را ببندید.

پنجره حذف Asrv-a.akamaihd.net مرتبط با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از فایرفاکس

 • مورد را وارد کنید: addonsin فیلد آدرس.
 • برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز شما را تشخیص. اگر شما نمی دانید که فرمت آن توسط موزیلا و گوگل و مایکروسافت و اوراکل یا ادوبی آن ساخته نشده است خوب شرط است که شما به آن نیاز.

به صورت اختیاری فایرفاکس تنظیم مجدد:

 • رفتن به فایرفاکس–> راهنما (در منوی کاربران OSX). به اطلاعات عیب یابی. سپس فایرفاکس را بازنشانی کنید.

پنجره حذف Asrv-a.akamaihd.net مرتبط با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از کروم

 • Chrome://extensions را در قسمت آدرس وارد کنید.
 • برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های شما لازم نیست. اگر شما در مورد هر مطمئن، شما آنها را temporally غیر فعال می تواند.
 • کروم راه اندازی مجدد.
 • به صورت اختیاری, شما می توانید بروید tochrome://settings، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد را فشار دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Asrv-a.akamaihd.net

پاسخ دهید