حذف Astrology.com Toolbar

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف Astrology.com Toolbar

Astrology.com Toolbar دیگری از بدنام Mindspark نوار ابزار خانواده است. این شرکت نیز توسعه یافته مانند نوار عنوان CitySearch نوار ابزار، PuzzleGamesDaily نوار ابزار، نوار ابزار KnowTheBible، و غیره است که بسیار شبیه به این افزودنی مرورگر آخرین. اگرچه به نظر می رسد قابل اعتماد و قابل اعتماد این نوار ابزار در واقع کاملا مضر برای رایانه شما می تواند. کاربران می تواند آن را از آن صفحه رسمی free.astrology.comرا دانلود کنید، با این حال برنامه معمولا می آید همراه با نرم افزار (گاهی اوقات حتی مخرب) و می افزاید: پسوند همه مرورگرهای اصلی مانند Google Chrome موزیلا Firefox و Internet Explorer. توصیه می کنیم به Astrology.com Toolbar بلافاصله.

Astrology.com Toolbar چکار می کند؟

مانند تمام ابزارهای چنین Astrology.com Toolbar است که معمولا همراه با نرم افزار رایگان از وب سایت های غیرقابل اعتماد توزیع. بهترین راه برای متوقف کردن آن را از ورود به کامپیوتر خود را به ماندن صفحات مشکوک است. اگر شما مصمم به نصب رایگان نرم افزار شارژ از یک صفحه از شهرت مشکوک، ما شما را به حداقل تمام اقدامات ممکن است مصرانه از. دانلود پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید و فرایند به دنبال نزدیک. این دو گزینه اجازه می دهد شما را به حالت انتخاب جعبه است که نشان می دهد نصب برنامه های اضافی. هوشیار باشید و مطمئن شوید که برنامه های ناخواسته نیست بدون دانش خود را دزدکی حرکت کردن در را. اگر چنین نرم افزار وارد کامپیوتر شما، شما را به حذف Astrology.com Toolbar توصیه می کنیم.

Astrology.com Toolbar removal حذف Astrology.com Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف Astrology.com Toolbar

اگر Astrology.com Toolbar در رایانه وارد، شما آن فورا متوجه خواهید شد. علاوه بر نصب نوار ابزار آن نیز صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود به Ask.com تغییر می دهد. هنگامی که شما با نتایج جستجو تغییر ارائه شده است بیش از حد، چرا که نوار ابزار ترویج مختلف اشخاص ثالث و تلاش برای وادار کردن شما به کلیک بر روی لینک حمایت مالی شما نباید شگفت زده کرد. این تغییرات می تواند شما را به وب سایت های مخرب که در آن شما با نرم افزارهای مخرب مبتلا می شود را افشا. پس از کلیک روی لینک ارائه شده توسط این موتور جستجو، شما ممکن است دریابید rootkits, ویروس ها، تروجان ها، و غیره را در کامپیوتر شما. می دانم که این تغییر مسیر لینک بیش از نتایج جستجوی خود را پراکنده می شوند. حتی اگر شما آگاهانه سعی کنید به اجتناب از آنها, شما آنها را تصادفی کلیک کنید ممکن است. خطر عفونت مخرب وجود دارد برای تا زمانی که این نوار ابزار را داخل سیستم شما باقی می ماند. تنها راه برای از بین بردن خطر ثابت برای خلاص شدن از شر Astrology.com Toolbar است.

چگونه به حذف Astrology.com Toolbar

ما می باید به شما هشدار از پاک آن را از طریق کنترل پنل آن تنها از Internet Explorer حذف می کند که Astrology.com Toolbar حذف آسان می کند، ممکن است. به این معنی که شما باید از مرورگرهای دیگری Astrology.com Toolbar به خاتمه به طور جداگانه. البته، ساده ترین گزینه خواهد بود به استخدام معتبر ضد جاسوس و سیستم خود را با آن اسکن. ضد جاسوس افزار قادر به از بین بردن Astrology.com Toolbar و محافظت از کامپیوتر شما در آینده خواهد بود. اگر شما مایل به حذف Astrology.com Toolbar توسط خودتان, شما دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق زیر این مقاله را پیدا کنید.

حذف Astrology.com Toolbar

ویندوز 8

 • به گوشه سمت راست پایین صفحه بروید و تنظیمات را انتخاب کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و حذف نصب برنامه کلیک کنید.
 • حذف Astrology.com Toolbar.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و شروع را کلیک کنید.
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و Astrology.com Toolbar را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

 • باز کردن شروع منو و دکمه صفحه کنترل.
 • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و حذف Astrology.com Toolbar.

پاک کردن Astrology.com Toolbar از مرورگرهای خود را

Google Chrome

 1. Alt + F را فشار دهید و به بیشتر بروید.
 2. برنامه های افزودنی کلیک کنید و حذف Astrology.com Toolbar.
 3. انتخاب تنظیمات و علامت گذاری باز کردن یک صفحه خاص یا مجموعه ای از صفحات زیر در هنگام راه اندازی.
 4. تنظیم صفحه را انتخاب کنید و صفحه فعلی با یک مورد نظر خود را تغییر دهید.
 5. روی OK کلیک کنید.
 6. مدیریت موتورهای جستجو زیر جستجو را انتخاب کنید و یک موتور جستجوی پیش فرض جدید انتخاب کنید.
 7. حذف جستجو بپرسید و شیر انجام می شود.

موزیلا Firefox

 1. Alt + T را فشار دهید و انتخاب گزینه های.
 2. کلیک کنید نوار جستجو و تنظیم موتور جستجوی پیش فرض جدید.
 3. درخواست جستجو را حذف کرده و روی تأیید کلیک کنید.
 4. بار دیگر کلیدهای Alt + T را فشار دهید و به گزینه ها حرکت می کند.
 5. زبانه عمومی کلیک کنید و انتخاب کنید صفحه اصلی جدید.
 6. روی OK کلیک کنید.
 7. Ctrl + Shift + A را همزمان فشار دهید و حذف Astrology.com Toolbar از پسوند.
 8. راه اندازی مجدد مرورگر خود را.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Astrology.com Toolbar

پاسخ دهید