حذف Astromenda Search

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Astromenda Search

Astromenda Search، همچنین به عنوان شناخته شده Astromenda.com، متعلق به کلاس هواپیماربایان مرورگر است. بسیار شبیه به SpeedDial RocketFind MySpeedDial و دیگران است. آن را از طریق همراه توزیع شده است و اغلب به بهینه سازی حرفه ای، DealKeeper، MyPCBackup و RegCleaner که همه برنامه های ناخواسته هستند پیوند خورده است.

Hijacker سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است. این تغییر تنظیمات خود را و پسوند های مختلف را به آنها می افزاید. Astromenda.com یک برنامه تهاجمی که شما احتمالا تا به حال هیچ وجه قصد نصب است. است که چرا ما توصیه می کنیم شما Astromenda Search را از کامپیوتر خود حذف کنید.

Astromenda Search  حذف Astromenda Search

دانلود ابزار حذفبرای حذف Astromenda Search

Astromenda.com چگونه کار می کند؟

به عنوان هدف اصلی Astromenda Search برخی صفحات وب است. این باعث تغییر مسیر مختلف و نمایش تبلیغات بازشو بنرها و آگهی های تجاری دیگر برای انجام این کار. آن نیز تغییر تنظیمات مرورگر و تغییر صفحه، زبانه صفحه و پیش فرض ارائه دهنده جستجوی جدید. هر چند Astromenda.com ممکن است شبیه یک موتور مشروع، هر بار که شما چیزی آنلاین نگاه کنید شما تبلیغات را ببینید و لینک های بالای نتایج جستجوی خود را حمایت. علاوه بر این، سرعت اینترنت شما احتمال بسیار زیاد به دلیل تمام این داده ها بیش از حد آهسته است. تا زمانی که شما Astromenda Search به خاتمه دادن مرور وب سایت خود را نمی بازگشت به حالت عادی باز خواهد گشت.

بدترین قسمت از Astromenda Search, با این حال، این واقعیت است که آن سیل مرورگر شما با تبلیغات مختلف نیست، اما نه که آن تبلیغات ممکن است امن نباشد. Astromenda.com مسئول محتوای آن است از شما می تواند با اطلاعات غلط ارائه. اگر شما بر روی یک لینک خراب کلیک کنید و به وب سایت مخرب هدایت کنید شما کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده خواهد شد. علاوه بر این، شما همچنین با غلط تبلیغات و دانلود نرم افزارهای مخرب خود فکر است که آن را یک نرم افزار مفید ارائه می تواند. بنابراین ما مصرانه از شما برای جلوگیری از همه تبلیغات به شما Astromenda Search به ارمغان آورد.

چگونه به حذف Astromenda Search

اگر شما می خواهید به طور کامل حذف Astromenda.com از کامپیوتر شما باید ابزار حذف تروجان استفاده کنید. ابزار ضد بدافزارها خواهد شد سیستم خود را اسکن، شناسایی اجزای all hijacker و دیگر برنامه های ناخواسته و Astromenda.com همراه با آنها را حذف کنید. پس از حذف شما مطمئن شوید که کامپیوتر شما از دیگر حملات آنلاین امن و محافظت شود. متناوبا, شما دستورالعمل های زیر را پاک Astromenda Search دستی استفاده کنید. به خاطر که شما نیز از دیگر برنامه هایی است که همراه با hijacker آمد خلاص باید باشید. اگر شما مطمئن نیستید چه هستند این برنامه ها می توانید اسکنر تروجان است که آنها را برای شما شناسایی استفاده کنید.

حذف Astromenda.com

Astromenda Search را از ویندوز حذف

1. کلیک بر روی شروع یا پیروزی + S و نوع در “کنترل” را فشار دهید
2. آمار را وارد کنید برای دسترسی به کنترل پنل
3. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و حذف برنامه
4. نرم افزار ناخواسته انتخاب و حذف و حذف را کلیک کنید

حذف Astromenda Search از مرورگرهای

تنظیم مجدد Internet Explorer

  • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox → پایان

تنظیم مجدد Google Chrome

  • تنظیم مجدد Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات مرورگر →

ویرایش خط هدف

1. راست میانبر مرورگر
2. را انتخاب کنید خواص
3. برگه میانبر باز
4. پاک کردن تمام متن پس از “exe” در هدف
5. OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Astromenda Search

پاسخ دهید