حذف Astromenda

Browser Hijacker

Astromenda یک موتور جستجو است که به نظر می رسد یکسان به istartsurf.com Lasaoren.com و Vosteran.com است. زیرا آنها هستند که توسط مرورگر هواپیماربایان ترویج این وب سایت می تواند تبدیل به ارائه دهندگان جستجو پیش فرض خود را بدون اجازه شما. برای نگه داشتن سیستم عامل محافظت شده به طوری که شما مجبور به مبارزه برای ارائه دهنده جستجو های ناخواسته را از مرورگر خود حذف کنید مهم است. بصری, Astromenda یک موتور جستجو بسیار جذاب به نظر می رسد ممکن است; چون آن بازیابی نتایج جستجو از yaimo.com که یک موتور جستجو است که به ترویج hijacker مرورگر استفاده می شود با این حال، شما نه آن باید اعتماد.

Astromenda حذف Astromenda

دانلود ابزار حذفبرای حذف Astromenda

نه تنها به دلیل آن را جایگزین موتور جستجو و صفحه اصلی Astromenda باید از رایانه حذف می شود. این موتور جستجو آگهی های مختلف به منظور کمک به شخص ثالث به درایو ترافیک بیشتر به وب سایت خود را نشان می دهد. از آنجا که برخی از آنها فریبنده آن تبلیغات شخص ثالث باید نادیده گرفته می شود. Astromenda قادر به قبول مسئولیت برای فعالیتهای اشخاص ثالث، که بدان معنی است که آنلاین schemers Astromenda به عنوان یک پلت فرم برای تبلیغ خود را وب سایت های مخرب ممکن است استفاده نمی کند. شما دعوت می شود ممکن است به بازی های آنلاین بازی فهرست وب سایت های خرید در نظر سنجی شرکت, دانلود بعضی از برنامه ها، و غیره. به جای تعامل با Astromenda پاپ آپ، شما باید اقدام به حذف Astromenda از کامپیوتر به طوری که شما می توانید جلوگیری از عواقب نامطلوب را.

موتور جستجو نیز شما نظارت باشد ممکن است. جالب توجه است، Astromenda هر شرایط استفاده و یا حفظ حریم خصوصی سیاست که شما ظن بیدار باید ویژگی.

اگر شما هنوز به خاطر تغییر تنظیمات مرورگر، زیرا برخی از تهدید نیز ممکن است بر روی رايانه شما اسکن سیستم است. هواپیماربایان مرورگر می تواند با برنامه های مختلف از جمله مرورگر فایرفاکس پخش برنامه های بهینه سازی سیستم و برنامه های دیگر همراه است.

زیر دستورالعمل های ما است که شما باید به کمک Astromenda از کامپیوتر حذف کنید اما توصیه می کنیم به خصوص اگر شما ندارید دانش کافی در مورد چگونه تهدیدات بدافزارها و جاسوسافزار باید حذف دستی که شما یک برنامه امنیتی معتبر استفاده کنید شما خواهد شد.  دستورالعمل های زیر کمک خواهد کرد که شما حذف برنامه های ناخواسته و تعمیر مرورگر خود، اما همچنین ارزش تجزیه و تحلیل سیستم برای اطمینان که دیگر تهدیدات در پس زمینه در حال اجرا است. ما توصیه می کنیم چون این برنامه با موفقیت دعوا کردن مرورگر هواپیماربایان عفونت ransomware اسب های تروجان برنامه های تبلیغی rootkits و بسیاری از دیگر تهدیدات SpyHunter با استفاده از. اگر شما هر گونه سوال در مورد این تهدید، احساس آزاد به ترک یک سوال زیر را در نظر ضربه.

چگونه برای حذف Astromenda

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 1. شروعرا کلیک کنید.
 2. صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
 3. حذف یک برنامهکلیک کنید.
 4. حذف برنامه های مشکوک.

ویندوز ایکس پی

 1. شروعرا کلیک کنید.
 2. صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
 3. افزودن یا حذف برنامه هارا کلیک کنید.
 4. حذف برنامه های مشکوک.

ویندوز 8

 1. پیروزی + Rرا فشار دهید.
 2. در کنترل پنل تایپ کنید و OKرا کلیک کنید.
 3. حذف یک برنامهرا انتخاب کنید.
 4. حذف برنامه های مربوط به Astromenda.

حذف Astromenda از مرورگر شما

حذف Astromenda از Internet Explorer

 1. Alt + T را فشار دهید و گزینه های اینترنتکلیک کنید.
 2. تغییر صفحه اصلی روی بند ” عمومی ” و “موافق”را کلیک کنید.
 3. Alt+ T را فشار دهید و گزینه های افزودنی مدیریت کلیک کنید.
 4. ارائه دهنده جستجورا کلیک کنید.
 5. تنظیم یک ارائه دهنده جستجوی پیش فرض جدید.

Astromenda برداشتن از موزیلا Firefox

 1. جستجو موتور کنار کادر جستجو از مرورگر کلیک کنید.
 2. ارائه دهنده جستجوی جدید را تنظیم کنید.
 3. Alt + T را فشار دهید و گزینه هایکلیک کنید.
 4. تغییر صفحه اصلی بر روی زبانه عمومی .
 5. “موافق”را کلیک کنید.

حذف Astromenda از Google Chrome

 1. Alt + F را فشار دهید و تنظیماترا کلیک کنید.
 2. در هنگام راه اندازی بخش های آخرین گزینه را انتخاب کنید و تنظیم صفحهرا کلیک کنید.
 3. تنظیم یک صفحه جدید راه اندازی کنید.
 4. در بخش جستجوکلیک کنید مدیریت موتور جستجو و تنظیم موتور جستجوی پیش فرض جدید.

اگر شما به می خواهید مطمئن شوید که شما Astromenda از مرورگر خود را حذف کرده, شما باید یک اسکنر معتبر پیاده سازی. در زیر شما نصب دستورالعمل که به شما کمک کند ما ابزار امنیتی توصیه SpyHunter پیدا کنید. اگر هر گونه فایل های مخرب شناسایی شده است، آنها را به صورت دستی حذف کنید و یا سرمایه گذاری در برنامه به آنها را حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Astromenda

پاسخ دهید