حذف Atajitos.com

Browser Hijacker

توصیه در حذف Atajitos.com

Atajitos.com ویروس (همچنین به عنوان شناخته شده Atajositios.com ویروس) hijacker مرورگر است که از طریق تاسیسات رایگان است که می توان از اینترنت دریافت ترویج است. هنگامی که آنها در حال حاضر در حال حاضر اینترنت معمولا کاربران کامپیوتر این برنامه ناخواسته متوجه. اساسا آنها Atajitos.com را به عنوان صفحه اصلی جدید و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود و آسان به تغییر آن نمی باشد. هنگامی که شما سیستم خود را راه اندازی مجدد آن شما سعی می کنید جایگزین آن را با سایر وب سایت ها، آن بازگشت دوباره خواهد آمد. اگر چه Atajitos.com ارائه می دهد ویژگی های مختلف مانند دسترسی سریع به حساب فیس بوک خود Youtube, توییتر, Badoo, و غیره, این است که ارزش خود را اعتماد است. هدف اصلی این مرورگر hijacker تبلیغ صفحات مختلف تجاری و ایجاد ترافیک بیشتر برای آنها است. سازندگان آن نیز درآمد تبلیغات توسط ترویج لینک های وابسته در حال ساخت.

اگر شما سعی می کنید ساخت یک جستجو بر روی آن خواهید دید که آن را در واقع فقط همان وب سایت ترویج. بسیاری از سایت ها در نتایج جستجوی خود را می خواهد بیش از حد تجاری. علاوه بر این، شما متوجه خواهد شد ده ها تن از تبلیغات در نتایج جستجوی خود را که نه تنها آزار دهنده هستند اما آنها را نیز می تواند تغییر مسیر شما به صفحات مخرب. یکی دیگر از دلایل اعتماد Atajitos.com ویروس به این واقعیت است که آن می تواند پیگیری کاربران اینترنت سابقه مرور و ثبت تمام اطلاعات شما را وارد کنید در حالی که در حال دیدن سایت است. این برنامه به راحتی می توانید اطلاعات ورود و خروج، آی پی آدرس وب سایت شما را بازدید کرده و نمایش داده شد جستجو شما شده اند ساخت سرقت. بعد Atajitos.com ویروس این اطلاعات به اشخاص ثالث که شما می توانید به بازاریابی مرتبط با پروژه های مختلف، شامل نما خطر ابتلا به امنیت خود را منتقل می کند. این موتور جستجو قابل اعتماد نیست و دلیل این توصیه می شود برای حذف ویروس Atajitos.com به محض این که آن را تشخیص دهد بر روی کامپیوتر شما.

Atajitos.com حذف Atajitos.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Atajitos.com

برای جلوگیری از این این نوع از hijacks مرورگر، توجه بیشتر به شما و همیشه برای نصب سفارشی، به جای یک پایه. اگر چه بیشتر طول کشید نصب سفارشی معمولا شما را به دیدن اگر هر بسته نرم افزاری آینده همراه دانلود اصلی وجود دارد اجازه می دهد. هرگز اجازه هر گونه برنامه های اضافی اضافه کردن و یا ایجاد تغییرات در تنظیمات مرورگر خود را اگر شما با آنها آشنا هستند و یا چه نتیجه مطمئن نیستید این تغییرات می تواند بوجود آورد. یک گام مهم دیگر برای اطمینان از حفاظت از رایانه بهتر هنگام مرور اینترنت محتاط تر است که. هرگز بازدید از وب سایت های مشکوک و یا اگر شما در شک هستید بر روی پرهای تصادفی. بسیاری از سازندگان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم هستند توزیع محصولات خود را با تقلید پیام رسانی. به روز رسانی خود را از منابع رسمی دریافت می کنید مطمئن شوید.

اگر مرورگر شما در حال حاضر ربوده اند، شما Atajitos.com ویروس از سیستم خود اسرع باید حذف. برو به کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های فهرست و حذف آن از وجود دارد. توصیه می شود برای حذف تمام برنامه های اضافه شده به عنوان مشکلات ظاهر شد در همان روز. برخی از نسخه های این ویروس نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter یا ابزار ضد ویروس معتبر دیگر ممکن است کمک کند. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما. راهنمای زیر برای برنامه ریزی دقیق تر چگونه به حذف ویروس Atajitos.com را دنبال کنید.

چگونه به حذف Atajitos.com

چگونه به حذف Atajitos.com با استفاده از کنترل پنل ویندوز

هواپیماربایان و بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند Atajositios.com برخی از آنها را به عنوان برنامه های عادی ویندوز و همچنین به عنوان نرم افزار اضافی نصب کنید. این بخش از نرم افزارهای مخرب می توانید از پانل کنترل لغو نصب شود. برای دسترسی به آن را انجام دهید پس از.

 1. شروع -> کنترل پنل (قدیمی تر ویندوز) یا کلید Windows را فشار دهید–> جستجو و وارد کنترل پنل (Windows 8)؛
 2. برنامه لغو نصب را انتخاب کنید؛
 3. برو از طریق فهرست برنامه ها و مطالب مربوط به ویروس Atajitos.com را پاک کنید

و انگل های مرتبط مانند Trovi.com ویروس Go.Speedbit.com ویروس qType.inspsearch.com ویروس، ویروس Fissa.com، MyHoome.com ویروس، ویروس Oneindian.net، ویروس WebSearchy.com، Search.Ominent.com ویروس، ویروس بهتر Search.net، دریافت search.com ویروس. در بسیاری از موارد ضد برنامه های مخرب بهتر تشخیص انگل مرتبط هستند، بنابراین توصیه می کنم نصب Spyhunter برای شناسایی برنامه های دیگر که ممکن است بخشی از این عفونت.

حذف میانبر ربودن (تمام مرورگرها) (اختیاری):

اگر مرورگر شما باز می شود صفحه ویروس Atajitos.com در راه اندازی تنها، سعی کنید این:

 • کلیک راست روی آیکون مرورگر خود را. خواص را انتخاب کنید؛
 • برش های کوتاه باز زبانه;
 • Atajitos.com ویروس بخشی از زمینه هدف حذف کنید.

چگونه به حذف Atajitos.com از Google Chrome:

 • 3 نماد خطوط افقی در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید
 • تنظیمات را انتخاب کنید
 • را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت
 • موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف
 • بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

چگونه به خاتمه Atajitos.com از Firefox:

 • “about:config” را در نوار آدرس وارد کنید. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 • “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 • “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 • “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 • جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 • اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: firefox باز کردن فایل اکسپلورر را ببندید و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع firefox.
 • شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای از بین بردن Atajitos.com از Internet Explorer (نسخه قدیمی):

 • پیکان در حق جستجو از جعبه زیر را کلیک کنید: در IE8-9 انتخاب ارائه دهندگان جستجو مدیریت در ie7 کليک تغییر جستجو
 • پیش فرض
 • ویروس Atajitos.com را از لیست حذف

چگونه به پاک کردن Atajitos.com از 11 یعنی:

 • با کلیک بر روی آیکون تنظیمات (بالا و سمت راست) -> مدیریت افزونه;
 • ارائه دهنده جستجو را انتخاب کنید;
 • تغییر موتور جستجوی پیش فرض را به گوگل یا بینگ;
 • اگر هر یک از این ارائه دهندگان جستجو در دسترس نمی باشد، “یافتن ارائه دهنده های جستجوی بیشتر” در پایین صفحه نمایش را دنبال و گوگل را نصب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Atajitos.com

پاسخ دهید